מאור ברברבאום

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Canadaflag ערך זה שייך לקנדה!
תבנית זו מתווספת לערך כאשר:
  • הוא עוסק באישיות קנדית.
  • הוא עוסק באיזור ששייך לקנדה.
  • הוא עוסק במוזיקה או קולנוע או כל דבר שקשור לקנדה.


"אני מעדיף את אור ונלה"
~ שבתאי צבי על ברברבאום
"מאורררררררררררררררר בררררררררררררברררררררררבאום מרררררררררררררררמלה"
~ ברברבאום על עצמו
"עוגייה?"
~ עוגיפלצת כרגיל על עוגיות וברברבאום
"This has got to be the most silliest thing I have ever discovered on my self-google searches."
~ ברברבאום על הערך


מאור ברברבאום (או רק ברברבאום) הוא משתתף ביפה והחנון שאין לו שום סיכוי לנצח אחרי הנשיקה של אור ונלה. המטרה העיקרית של הברברבאום הוא להפנט אנשים לאהוב את ארץ ישראל.


[עריכה] ילדותו

ילדותו של ברברבאום היא עניין די מסתורי. כאשר הוא נולד אמא שלו רצתה לסבך לו כמה שיותר ר' בחיים.

אחרי ילדות קשה הוא החליט לעלות לארץ ישראל כדי ללמוד מנהגים ישראלים כגון, שש-בש, רמאות בקלפים ובמבה.

[עריכה] רגע לפני היפה והחנון

ברברבאום חשב על דרך מקורית להתפרסם וכך להפיץ את ישראליותו. הוא חשב בהתחלה על הישרדות אבל אז גילה שמרינה (אהובת חייו) כבר הודחה. הוא התחיל לאכול ג'אנק-פוד על מנת להתקבל ליורדים בגדול אבל זה רק גרם לו לחלות בטשטשת. הוא ניסה גם לאח הגדול אבל כבר הכניסו את יואב.


[עריכה] היפה והחנון

ברברבאום בלית ברירה נאלץ ללכת ליפה והחנון ושם עלה לגדולה. הוא ניסה ללמד את היפות את ארץ ישראל אבל גילה שיותר מעניין אותן ג'סטין ביבר מאשר ישראל (והן שנאו את ג'סטין). הוא ניסה בכל זאת לנצח ביפה והחנון אבל נחל כישלון רב בגלל שבת זוגתו - סהר שתתה ויטמינצ'יק ונפגעה מוחית. לאחר שזו נפגעה, החליט ברברבאום לנסות למצוא בת זוג חדשה. לאחר שגילה שכולן תפוסות, יפות מידי או שונאות את עוגיפלצת, החליט לנסות לחבור לסטייסי, הלא היא כלבתה של חופית. סטייסי דחתה אותו בכך שהשתינה על נעליו.

[עריכה] ברברבאום פונה לרשע

אחרי שלא הצליח להפיץ את בשורתו בנוגע לישראל החליט ברברבאום לפנות לדרך הרשע. הדברים המרושעים שעשה:

דפק בדלת של אנשים וברח 
לכלך נעליים עם חול 
השפריץ מים על אנשים 
אכל בקטריות 
חילל את הפרינגלס 

[עריכה] הפגישה עם דורה

יום אחד פגש ברברבאום את דורה. דורה ראתה אותו קוטף עלים מעצים בתור רשע והיא ריחמה עליו. היא לימדה אותו את כל הסודות של הרוע שהם:

איך להפנט אנשים 
איך להשמיד אנשים 
איך לזמן כבשבשים 
כמה זה 2+2 

והגרוע מכל!:

ג' יפית 

[עריכה] ברברבאום והבננה המרקדת

ברברבאום למד היטב מדורה והתחיל להפנט אנשים ישראלים לצפות בדורה. דורה מאוד התגאתה בו והחליטה להפוך אותו לעוזר האישי שלה. הוא טס חזרה למולדתו - קנדה והתחיל להפנט אנשים לצפות דורה. לאט לאט הוא התחיל להפנט עוד ועוד וטס לכל העולם עד היום שבו הצליח להפנט את כל העולם: ב - 6666/6/7. דורה רתחה מזעם על זה שהוא לא הצליח להפנט את כל העולם יום קודם בחג השטן והיא זימנה כבשבשים להרוג אותו. ברברבאום לא ידע מה לעשות אז הוא לקח בננה. פתאום הבננה התחילה לרקד לו ביד. הוא החליט לקרוא לה בננה מרקדת. הוא אכל אותה ומיד התחיל לרקד. הכבשבשים שראו אותו התחילו גם הם לרקד עד שהם נפלו לתוך בור מלא בחלקי חילוף של ג'סטין ביבר.


[עריכה] החזרה בתשובה

אחרי שניטרל את דורה והקפיא אותה בקוביית קרח הוא החליט להחזיר את הכל לקדמותו. הוא החליט לחזור בתשובה ולהפוך לרב וכך הוא יכפר על חטאיו באכילת בשר כשר כל חייו. הוא היה רב למופת וכל המתפללים אצלו מאוד שמחו.

[עריכה] ברברבאום וצ'אק נוריס

יום אחד בתפילה שכח ברברבאום להתפלל לצ'אק נוריס וצ'אק הגיע ונתן לו בעיטה סיבובית. לברברבאום לקחו שמונים שנה להבריא. אחרי שהבריא הוא הפסיק להתפלל כיוון שהאל גם ככה שונא אותו והוא החליט לעבור קריירה ולהפוך לדוגמן. הוא דיגמן בעיקר שניצלים למק'דונלד'ס. לבסוף ברברבאום החליט להיות מובטל וחי כיום ברררררררמלה.

[עריכה] ראו גם

דורה, היפה והחנון.

כלים אישיים