מוסקו אלקלעי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
כת השטן הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.Thumbnail יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

מוסקו אלקלעי הוא בן אלמוות, חבר בכת השטן ומוכר ירקות בשוק רמלה. מוסקו נולד ב-1700 להוריו האגריד ושושנה דמארי בסודאן, הצטרף לכת השטן בגיל 107.

[עריכה] הצטרפותו לכת השטן

בגיל 107 אחרי שמוסקו טרם בנה את ביתו עלה לישון בבית הכנסת הסמוכה מכיוון שלא היה לו איפה לישון ולפתע ב12 בלילה ראה במו עיניו את השטן ויחד איתו את ג יפית מוסקו בתחילה נבהל נורא הוא הבין שבאו לקחת את נשמתו אך השטן בא אליו בטוב וביקש ממנו להצטרף לכת השטן ולזיין פעמיים בשבוע את ג יפית בתמורה לכך הוא יקבל חיי נצח ואם יהיה מצב שיערף ראשו,יטבע,או סרטן הריאות יחזור לחיים אחרי כמה 4 דקות,שעות,ימים,חודשים,שנים,או עשורים.מוסקו הסכים להצעה ונכנס לשכב עם ג יפית כאשר התפשטה מולו ראשו נפל ממקומו השטן החליט להחזירו בעוד 4 עשורים מלאים.

[עריכה] החזרתו הראשונה לחיים

ב1840 הוחזר לחיים בפעם הראשונה וחזר לכת השטן.השטן החליט לתת לו תפקיד בחיר בתור מוציא להורג מטעמו מוסקו הוציא להורג את: הרמב"ם,דוד מנשה (הסבא של עודד מנשה),ואת פאריד אל אטרעש.מוסקו היה מרוצה מהתפקיד והמשיך לעסוק בו עד שנת 1950 בשנה זו הלך מוסקו לחוף קיסריה כדי לדוג דג טוב אך נפל לים הסוער וטבע ל"מוות" השטן החזיר את מוסקו כעבור 4 דקות לחיים.

[עריכה] החזרתו השנייה לחיים והעסקתו בשוק רמלה כמוכר ירקות

מוסקו שחזר לחיים כ4 דקות לאחר מותו השני היה חייב למצוא עיסוק נוסף והשטן סידר לו לעבוד בשוק רמלה כמוכר ירקות.בשוק רמלה פגש הרבה סלבס כגון: זאב רווח,יהודה ברקן וניצה שאול שהיו מבלבלים לו את הביצים יומם וליל.הוא עבד שם במשך 56 שנה עד למותו מטביעה נוספת בשנת 2006 והוחלט להחזירו לחיים כעבור 4 ימים

[עריכה] החזרתו השלישית והאחרונה לביינתים לחיים ומותו המצער מסרטן הריאות

מוסקו הוחזר לחיים שוב על ידי השטן והפעם החליט להתחיל לעשן מוסקו בשנת 2008 נפטר ברביעית מסרטן הריאות והשטן החליט להחזירו לחיים בשנת 2048 בעוד 40 שנה

[עריכה] ראו גם

כלים אישיים