מזל"ט

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
עובדה בערך זה התגלו עובדות רבות ועליו לעבור איןקוויזיציה יסודית, או שהוא יימחק ו/או יועבר לוויקיפדיה ו/או לאילנה דיין.

המזל"ט הינו פיתוח חדשני של אמצעי מעקב שמעולם לא הוראה בכלי התקשורת בעולם (למעט- אינטרנט, טלויזיה, ובפרסומות בצמתים). ראשי התיבות של מזל"ט הן-מטוס זעיר ללא טייס, על מנת להסוות את תפקידו האמיתי של המזל"ט- לעקוב אחרי בחורות כוסיות פוליטיקאים\אישי ציבור.


[עריכה] ההמצאה

גרביל שישב פעם בבונקר בצפון אפריקה שהיה מאוד משועמם אפילו אחרי ששיסף 14 פילים ו-3 אנשים שניתנו לו מדי הארגון הגרבילי הגדול בעולם (שפועל מתוך אפריקה ומוסווה שם) אם יהיה רעב בזמן שיעבוד על תוכניתו הגאונית. הוא יה צריך לפתח מכשיר עינויים חדיש שיוכל להתאים גם לפילים, גם לערסים, וגם לבני אדם בגודלו, בעוצמת הטיגון שלו, ובכמות השמן שיוכל להכיל. בגלל השעמום החליט להכין מטוסי נייר ושדרג אותם בכל פעם שהכין אחד חדש, עד שהאחרון כבר היה מצויד במנוע, משקולת, ומצלמה ממוזערת. כאשר הוא הטיס אותו, הוא יצא מתוך הבונקר עד שהגיע לים התיכון, ומשם מזרחה וצפונה עד לקריה בתל אביב. הרמטכל ראה ואמר "וואלה! גם אני רוצה כזה!".


[עריכה] ריגול ראשון

המזל"ט הראשון הונח על אחד המדפים במשרד הרמטכ"ל, והגרביל ראה הכול דרך המחשב שלו... את המידע העביר למועצת הגרבילים, והם החליטו גם לייצר כאלה בייצור המוני ולשכוח בינתיים מהמטגן לפילים, ערסים, ובני אדם.


[עריכה] המלחמה

שני הצבאות (המידע דלף ולכל מדינה היו מזלטי"ם, ולכן הצבאות היו- האנשים, והגרבילים) היו חמושים במזלטי"ם והחלו לצפות אחד בשני. הגרבילים ראו אלפי חייליםמתכוננים עם נשק, מדים ומנות קרב, ואילו האנשים ראו מאות,אם לא אלפים של פילים שנעלמים מגני חיות ושמורות באפריקה, וכמה גרבילים משספים שיניים. הגרבילים היו הראשונים להגיב,ויירטו באוויר רבע מהמזלטי"ם של האנשים, והם החזירו להם בכך שמנעו הספקת פילים סדירה לאפריקה, מערב אסיה, ודרום אירופה. צבאא הגרבילים היה משותק כמעט לגמרי, אך נלחם בכל הכח והלך לשדה הקרב לאוכל אנשיםוחיילים עם מדים טעימים. כמה המכה הזאת שיתקה צבא שלם. האנשים נכנסו בפחד למקלטים כאש הגרבילים השתלטו על כמחצית מהמזלטי"ם שנותרו לאנשים וריסקו אותם על מעברי גבול בכל העולם, ועל ברלין- סתם כי זה כיף!

[עריכה] בסופו של דבר

בסופו של דבר האנשים נכנעו ואל הגרבילים הגיעה זרימה בלתי מוגבלת של פילים, והם צלו אותם בעונג על המכשיר המטגן ביחד עם עוד כמה חיילים שלקחו בשבי!

כלים אישיים