מחנה שבטה

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על מחנה שבטה.

מחנה שבטה הנו בסיס חשוב וסודי ביותר של צבא הגנה לישראל באזור הנגב בין ניצנה לשדה בוקר.

[עריכה] ההקמה

שבטה הוקם עלי ידי שמעון פרס בשלהי המאה התשע עשרה. בתחילה שימש הבסיס כבסיס רפואה, שיבוט ופיתוח נשק ביולוגי, אך עם פרוץ המאה העשרים, הוסב הבסיס להיות בסיס ההנדסה הגנטי הראשון של ישראל.

[עריכה] היעוד הנוכחי

בעוד כל העולם, כולל רוב תושבי ישראל, גדרה ועין כמונים, מאמין ששבטה הוא בסיס אימונים של חיל התותחנים של צה"ל, מתרחשת פעילות סודית במעמקי האדמה שרק עדויות מועטות לה על פני השטח.

Hhh

חיילת בחופשה

בבסיס הסודי של שבטה, מתבצעת מזה שנים פעילות גנטית מורכב שמטרתה הכלאה בין בחורה לתומ"ת 155 מ"מ צה"לי. הדגמים הראשונים כבר החלו לפעול והם מכונים "חיילת בשבטה". כל מי שיבקר בבסיס יוכל להבחין בהן - קווי המתאר שלהן כשל חיילת בעוד מימדיהן כשל תומ"ת. ניתן למצוא חיילות אלו בסביבות חד"א קצינים או חוגרים (יש להן צריכת אנרגיה גבוהה).

טרם נעשה שימוש מבצעי בפיתוח מופלא זה, בעיקר בגלל קונפליקטים עם אמנת ז'נבה.

[עריכה] היעוד המיועד

[עריכה] המטרה המבצעית הרשמית

המטרה המבצעית הרשמית של "חיילת בשבטה 3.01" תהיה להנשא לרפובליקנים דרום אפריקנים, ולנסות לגרום להם לשנוא את בחריין, במטרה לסייע למאבק הישראלי בנפט ומוצריו. שנאת בחריין, למרות אי הלגליות שלה והגוון הקומוניסטי-פרדוקסלי-אנטי-הומני שלה, עדיין מהווה מטרה מהחשובות שבמטרות ישראל, כמו שהגדיר זאת מנחם בגין.

עם זאת, ייתכן ושינוי ברוח הלחימה ובקוד האתי יביא לשינוי המשימה, והמטרה המבצעית הלא-רשמית תתפוס את מקומה של המטרה הרשמית.

[עריכה] המטרה המבצעית הלא-רשמית

שיבוש, סיכול, מניעה וחיסול של פעילות מחתרתית במדינת ישראל. החיילות תשלחנה לביתו של יוסף טרומפלדור, בתל-חי, תעבורנה אימון מתקדם תוך שימוש במצעי לחימה מודרניים, ביניהם פסנתר כנף ואינטרנט, ותעבורנה שטיפת מוח עד שתאמנה בנכונות התפיסה האנטי ריאליסטית. לאחר מכן, הן תפוזרנה ברחבי מדינת ישראל, בקיוסקים, פיצוציות ובתי קפה (בעיקר ברשת ארומה), וכאשר תתקלנה בעוכר ישראל כדוגמת נדב יעקבי, הן "תצאנה מגדרן", כפי שאמרה לאה גולדברג, ממתכננות התוכנית, או בשפה פשוטה יותר: תתפוצצנה להם בפרצוף. זה מטורף לגמרי, זה מה שזה, אומר שבתאי צבי על הרעיון, וכמובן שהוא צודק.

כלים אישיים