FANDOM


"הוא פשוט מושלם למשחקי מילים שאהובים עלי כ"כ!"
~ ליאור שליין על מיט רומני


"נמחק את איראן כמו שעשינו לחוסני מובראכ"
~ ברק אובמה על הבעיה האיראנית


מיט רומני (אנגלית: Meat Romani, עברית: בשר רומני, ערבית: اللغة العربية الفصحى) הוא מזימה מתוחכמת של אימפריית מועצות הברית של אמריקה,להצבת אדם לא פופולרי בראש המפלגה הרפובליקנית כדי לסחוט משחקי מילים מאולצים במיוחד מסטנדאפיסטים כושלים, איןציקלופדים חסרי חיים וחיות רשת מסוכנות אחרות.


היסטוריה, ובעקבותיה-היסטריה עריכה

בשנת 1903 נולד איש אחד ושמו "מיטיוס רומניוס" כפי ששמו רמז לכולם האיש היה אל יווני בהתהוות, שמגיל צעיר התבלט בכישורי חיסול מדוזות, טיפוס על האולימפוס, שתיית נקטר וצעקות במגפון בנוסח "את עם החזה בחוץ, תכנסי, תכנסי מהר לפה לפני שאת טובעת" ושאר הטרדות מיניות מופלאות ומסמרות שיער. בגיל 15 הוא פגש במקריות מוחלטת באישה (ממין נקבה) שנענתה לחיזוריו האינטנסיביים שכללו מחוות רומנטיות מרגשות כמו: פליק בטוסיק,הענקת זרי פרחות (פרחי פקאצות) וחיבור שירי אהבה לחזה שלה. או בקיצור, כל המאפיינים של הגבר הישראלי הממוצע. האישה ששמה אינו ידוע הסכימה לבלות עם מיטיוס מיודענו את הלילה ולאחר תשעה חודשים וחצי (פיגור רציני) בתאריך 19.9.1919 נולד לה תינוק שהיה חצי גרביל וחצי ג. יפית וחצי נוסף לא היה קיים כי אתם מפגרים?! חצי ועוד חצי זה שלם ואין עוד חצי!

מיטיוס החליט לקרוא לילד בשמו- מיטיוס אך בגלל שמשרד הפנים היווני לא הסכים לכך, הוא החליט לנטוש את הסיומת היוונית "יוס" (שבאה עקב מייסד האומה היוונית יוסי גיספן) כאות מחאה, וקרא לבנו "מיט רומני". את הסיומת יוס שנשארה לו בצד, הוא תרם לחובב מוזיקה יוונית אחר- ברי סחרוף שכתב בעקבות כך את השיר "כמה יוסי". מיט גדל והפך לילד יפה-תואר (במיטמתיקה כמובן) מוכשר (נשחט והומלח כדין) וחמוד (נאנס ע"י חברו הערבי חמיד). החוקרים טוענים שבגיל 5 הוא כבר הספיק להביא הביתה סלע, שממנו בנו פסל בדמות נערצת על המשפחה- בני סלע.

ההיסטריה נמשכת עריכה

כאשר הגיע מיט הצעיר לגיל 13 נערך לו הטקס המסורתי, של שבירת צלחות תוך כדי שירה בציבור של אייל גולן. אחת הצלחות פגעה בראשו של חתן השמחה ועקב כך נגרם לו נזק מוחי כבד. לאחר תקופת החלמה שארכה כ42 שנה החליט מר רומני לעבור לארצות הברית. במהרה התפרסם שמו כנואם דגול, עסקיו בתחום הנקניק הרומני פרחו והוא צבר הון רב. פיזיקאים ידועי שם טענו שכח הכבידה הפסיק לעבוד כאשר היה מיט רומני עובר ברחוב, וכך הוא היה דוחף את הנקניק שלו לעוברות אורח מכל הסוגים תמורת תשלום נכבד.

מיט רומני

רומני באחד מאירועי ה "Meat & Meat" המפורסמים שלו

ההצטרפות לפוליטיקה עריכה

מתוקף מעמדו כאיל הון יווני-אמריקני, היה רומני תורם בקביעות למפלגה הרפובליקנית (בעברית: הרפס-בלי-קנית: הרפס בחינם!). לאחר מס' שנים כתורם מאחורי הקלעים, הוא מונה לעוזר לענייני מנגל וזנות של ג'ורג' דביליו ערבוש. זו הייתה הצלחה מסחררת, רומני הפך במהרה לחביב הקהל במפלגה בשל אירועי "הבשר ועוד בשר" (Meat and meat) שארגן אחת לחצי שנה בועידות המפלגה. מדעני תלמוד בכירים טענו שעל כך כבר אמרו חז"ל: "בית ועד ייהפך לזנות". לאחר 5 שנים בתפקיד עוזר לענייני מנגל וזנות, החליט רומני להעמיד את נקניקו (הרומני) למשרת סנאטור מטעם מדינת מסצ'וסטס (בעברית: מצצו לסטס [מיסז'ניקוב]).

המירוץ לנשיאות עריכה

לאחר שמיט רומני התמודד לנשיאות הוא נקלע בקשיים רבים כאשר גילה שיש עוד אלים יוונים שמנסים לתפוס את תפקיד ראש ממשלת מועצות הברית כמו ת'ור אל הברק ובנט אל האחים. אך לאחר שניצח את שאר האלים היוונים נקלע רומני בצרה אפילו יותר גדולה מאלים יוונים! זהו היה אוייבו החדש של מיט רומני, ברק חוסיין אוסמה באותה התקופה הוא ניסה להתחזות לת'ור ושינה את השם שלו לברק כדי שיחשבו שהוא אל הברק אבל ת'ור הוא בכלל אל הרעם! ורומני הוא רק נקניק לג'בטה בכלל! הקרב היה צמוד, הרייטינג של קרב סכינים עלה מאד באותו הערב הרבה מאד פתקים התקבלו באותו היום אם מורידים את כל הפתקים הפסולים אז זה יוצא 3 ושתי שלישים! שזה הרבה יותר ממספר הפתקים שהיו בשנה שעברה! לאחר שרומני היה כמעט בטוח שהוא הפסיד הוא גילה לתדהמתו המוחלטת שהוא באמת הפסיד! אך בכל זאת מיט רומני לא וויתר וצעק על השופטים אך כמובן לבסוף הוציאה אותו האבטחה וגם ניסו לתבוע אותו. לאחר התבוסה החליט רומני להתנהג בבגרות, להסתגר בחדרו, לכבות את האור, לשבת בפינה ולבכות. לאחר מכן הבין את טיפשוטו המוחלטת והחליט ללכת לאמן מדוזות כדי להיות שליט העולם הבלתי מעורער ולהתנקם בברק חוסיין אוסמה.

הקריירה שלו בתור מאלף מדוזות עריכה

לאחר שפרש מכל עיסוקיו הקודמים (לא היו לא כל כך הרבה עיסוקים ברובם הוא עסק בזנות) אמו החליטה להעיף אותו מהבית הוא עזב את הבית והחליט להפוך למאלף מדוזות כדי לנקום בברק אובה ולהשתלט על העולם! בהתחלה זה לא כל כך הצליח לו הוא ניסה להתאמן בכך שגמר את כל משחקי פוקימון שיצאו עד היום ועדיין הוא היה גרוע מאימון מדוזות (הוא ידע רק לאמן פוקימוני מים לא חיות מים אמיתיות). בשנת תרפפ"ו לפני הספירה החליט מיט רומני להשתמש בכוח! הוא שיחד את כל המדוזות ובסוף הם הסכימו לאחר שניהל איתם חוזה שבו הוא כותב: אני מוותר על נשמתי, על ילדיי ועל 5% מבשרי. מופע המדוזות היו מרהיב ביופיו והרבה תיירים הגיעו לראות אותו. רומני הרוויח טוב מאד אך הבעיה החלה כאשר אנשי ההוצאה לפועל הגיעו והחליטו לעקל למיט רומני את כל המדוזות בגלל שלא היה לא מספיק כספים כדי לשלם על תחזוקת המקום.