מנהל בית ספר

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"פעם הייתי בחדר שלו, מאז אני צמחוני."
~ שבתאי צבי על מנהל בית הספר
"מנהל בית הספר היה נשלח אל החדר שלי בתור עונש"
~ צ'אק נוריס על מנהל בית הספר
"הזוועה!!!!! הזוועה!!!! לאאאאאאאא!!!!!1"
~ תלמיד על מנהל בית הספר


מנהל בית ספר הוא אדם חסר לב, נשמה, שפיות, חוש קצב וכסף ששולט על מוסד הרוע הגדול ביותר בארץ, וגם במוסד הגדול ביותר להכשרת ערסים בעולם, בית הספרעברית צחה: בית סוהר). מנהל בית הספר קרוי לרוב בשם ״הפיהרר״.

[עריכה] חייו

[עריכה] ילדות

ישנה תאוריה עתיקה שאומרת שמנהלי בית ספר אינם נולדים, הם בוקעים מתוך ביצה של השטן, ואז בארני מלמד אותם את תורת השמדת העולם. לפני עשרים שנה התגלתה האמת, בכך שאפילו לבארני נמאס ממנהלי בית הספר, ובארני רצח שמונה מנהלים בלילה, ופצע קשה עוד שישה עשר. את ליל הרצח הזה חוגגים עד היום. לאחר אותו הרצח, פותחו מחקרים רבים שכיום אפשר להבין בעזרתם בברור מאיפה מנהלים באים.

[עריכה] לידה

המנהל המצוי זהו בעצם תופעת טבע נדירה שאפשר להבחין בה כבר בלידה. תינוק שהובחן חולה בתופעה, נלקח מהוריו ונשלח לשימושים אחרים (ראה: שמן תינוקות)

אך חלק קטן מהתינוקות הערמומיים הלוקים במחלה מצליחים לעבור את הסלקציה בבתי החולים, ונשלחים להורים בדואר.

[עריכה] קריירה אקדמאית

[עריכה] בית ספר

בגיל 3 כל מנהל בית ספר לעתיד מתחיל בתור אסיר חדש המכונה תלמיד באותו המוסד שהוא ינהל בעתיד המנהל העתידי נראה בדרך כלל מסתגר בשירותים של בית הספר או בתוך הפח הקרוב לכיתתו (ראו חננה) בגלל אי- חיבורו לשאר האסירים. עיסוקיו המירבים של המנהל המצוי הם "למידה" (דבר שנמצא כחסר תועלת, ובשלבים מאוחרים יותר, ה"למידה" הוצאה מהחוק ונהפכה לפשע נגד האנושות לאחר לידת בני גורן) עוד תחביב הנראה בימים אלה אצל המנהלים העתידיים זה גידול חובזות ו\או אילוף תולעי משי עם הפרעות ראיה ועוד דברים שנוצרים מעודף זמן פנוי. לאחר שנים רבות של סבל,מגורים באשפתות בית הספר, ומגוון מכות משפילות (כגון: צ'יטולה, לטמה, שורקת, ועוד דברים המוגדרים כאונס בחוק המדיני) המנהל מסים את כיתה א' בגיל 34 ומחליט לנקום בילדים שלא התחבר אליהם ובילדים בכלל , ומחליט להקים בית ספר משלו.

[עריכה] אוניברסיטה

לאחר בית הספר, רוב המנהלים העתידיים מחליטים ללכת לאוניברסיטה ולקחת קורסים והרצאות בנושאי:

  • תורת ההתעללות
  • היסטורית בני גורן.
  • השפלת ילדים
  • הכאת ילדים
  • סקילת ילדים בקרשים ואבנים
  • אלגברה

[עריכה] מגורי המנהל

מגוריו של מנהל בית ספר הם בחדר קטן ושטני בתוך בית הספר. רבים נשלחו אל תוך חדר המנהל במהלך השנים, אך 98.669 אחוז מאותם התלמידים לא נראו מעולם לאחר כניסתם. לעיתים קרובות אפשר לשמוע מתוך חדר המנהל צרחות ייסורים ובכי, וחדי אוזניים יבחינו שמתוך חדר המנהל לעיתים קרובות נשמע קול של ראש המתפוצץ מעודף ידע.

[עריכה] המראה הכללי

המעטים שחזרו בחיים או בשפיות חלקית מתוך חדר המנהל מספרים כיום איך חדר זה נראה מבפנים. בחדר המנהל תוכלו לראות בדרך כלל ארון ספרים ומכתבים, תעודת הצטיינות של כיתה א' על הקיר, וחתיכות ראשי תלמידים וגופותיהם. כמו כן בכל חדר מנהל אפשר להבחין בשולחן לעשרה אנשים, כיסא מנהלים, ועוד תשעה כיסאות פלסטיק המשמשים בבית הספר ככיסאות למידה, אך מטרתם העיקרית היא שבירת עצמות האגן של היושב.

[עריכה] עבודות ניהול

מנהל בית ספר מסתגר לעיתים קרובות בחדרו, שם הוא עושה עבודות ניהול רבות כגון:

  • כתיבת מכתבי אזהרות לתלמידים
  • שינה
  • אילוף תולעי משי עם הפרעות ראיה

[עריכה] הדברים הטובים במנהל ביה"ס(בית ספר)

פה לא תוכלו, למצוא שום דבר, כי אין שום דבר טוב במנהל בית ספר, מצטערים.

[עריכה] מזכירות המנהל

בשביל שלא יפריעו בעבודות הרבות, ניצבת ליד חדר המנהל מזכירת המנהל. מטרתה העיקרית היא להרחיק תלמידים מחדר המנהל, לרוב בעזרת הפחדתם. אנשים רבים סבורים שבשביל להעצים את עוצמת ההפחדה על התלמיד, המנהל בוחר בספק-נשים בנות מעל 105, שלא יודעות בכלל על קיום האיפור שישבו במשרד ליד הדלת של החדר שלו עשרים וארבע שעות ביממה במשכורת מינימום.

כלים אישיים