FANDOM


" אמא, למה אין לנו מקלדת בשבת?"
~ עברייני מקלדת רעבים
" אני משתמש במקלדת לצרכים חשובים כגון הכנת עבודות בית ספריות ולא מחפש פורנו באינטרנט"
~ אף אחד
678549-keyboard-on-fire

מקלדת של גיימר

מקלדת היא המצאה חשובה מאד אשר נקראה על שם ממציאה עבריין המקלדת כהן.

שימושים עריכה

המקלדת הייתה המצאה חשובה ביותר, שהומצאה כדי לספק מזון לעברייני המקלדת הרעבים באפריקה ובעזרת המקלדת יהיה להם כרגע מזון ופרסומי ספאם כמו שילדים קטנים אוהבים. עוד אחד מהשימושים של ההמצאה הנפלאה הזאת היא לעשות כאילו אתה מנגן על פסנתר אבל אז לגלות שנולדת בעצם בלי שום כשרון מוזיקלי או בלי שום כשרון בכלל והדבר היחיד שאתה עושה בחיים זה לקלל אנשים בFXP ולכתוב ערכים באיןציקלופדיה ולהגיד FUCK YOU SCHOOL או FUCK YOU חיים חברתיים כי יש לי פאקינג מקלדת! עוד אחד מהדברים הנפלאים לעשות עם מקלדת זה לקלל אנשים שאתה שונא בפייסבוק, להרוג נמלים ולקבל שפשופים באצבעות. חוץ מזה המקלדת כל כך הועילה לאדם בשום דבר, למרות שהמקלדת הייתה יכולה להיות שימושית יותר אם היו בה כפתורים שימושיים יותר כמו קיצורים אוטומטיים לקללות. עוד אחד מהמינים המשתמשים במחשב הם "ההאקרים של חדרי מחשבים" חבורה של חנונים שכל פעם שהכיתה שלכם מגיעה לחדר מחשבים ינסו להפיל את כל המחשבים בבית הספר דרך DOS/HAREDI או עוד. חנונים אלה הם חנונים לא יוצלחים אך מנסים לרכוש תדמית של חנון בכוונה, בכך שהם מנסים להקליד במהירות שיא (כשהמחשב כבוי) כדי להיראות כמו חנונים. חשוב מאד לא לסמוך על חנונים כאלה ולא לאמין להם כי : א. הם לא יתקנו לך את המחשב הם רק יקלקלו לך אותו. ב. אין להם באמת מושג מה הם עושים הם פשוט לוחצים על כל המקשים במקלדת וחושבים שכושי פתאום יופיע על המסך ויפתור להם את השיעורים שנתנו להם לעשות במחשב.

ניקוי מקלדת עריכה

כשמנקים את המקלדלדגכתת גדשכללללללללללללללללללללללללללל שגדכתתכשגכ תגדש כלכלצשךדגכמצמלצגגתגכדשתגצכצמשגמכחלשגמכלחקרנחנהחשלגחכננכשגכשכשדגכשכדגחלגשנגכלחשדנכשלחגנדלחנכשגכחנמחשלכגנלשגחדנכלגחכנלחנ לחנכלחשגנדכלשחגדנכלחשגדכלחנגכשדלחגכלחשגכדלחחגשכדלגשדחכלגשחכלשחגכלשגחכלשכחשלכחשלכגחשכלכשגלחחכ שגלחגכשלחכשגלחגכשחלגכשכגלחחשגכגדשכשגכככככככככככככככ בגלל זה הבוטנים הקלויים חיים עכשיו באוסטרליה.

מקשים במקלדת עריכה

במקלדת יש מספר רב של מקשים שלא עושים שום דבר חשוב.

CTRL עריכה

כי גם ככה אין לך שליטה.

ALT עריכה

לא יכול לעשות כלום בלי שליטה.

alt gr עריכה

אחת התעלומות הכי גדולות באנושות. מה לעזאזל הכפתור הזה עושה?!?!

DELETE עריכה

כי אתה לא רוצה שאף אחד יראה מה עשית במחשב

CTRL+ALT+DELETE עריכה

כשלאנשים שרואים יותר מדי פורנו נתקע המחשב...

SHIFT עריכה

לילדי המייפל = קפיצה.

Lite5טיפ

פססטטט... פעם הבאה השתמשו ב CTRL+SHIFT+ALT כי אתם לא באמת רוצים שאנשים יראו את הערכים המפגרים האלה בהיסטוריה שלכם

CTRL+SHIFT+ALT עריכה

כשאתה רוצה לעשות משהו סודי (אנחנו כבר יודעים מה אתה רוצה לעשות ב"סודיות").

ENTER עריכה

כדי להיכנס, כי כל אחד נכנס בסופו של דבר לאתרי פורנו פייסבוק.

ממציא עריכה

משערים שהממציא של המקלדת הוא עבריין המקלדת שחיפש לעצמו מקור לאוכל אך יש המשערים שהממציא הוא בעצם חנון הנזלת שחיפש לעצמו חבר הכי טוב. יותר מאוחר חנון הנזלת התפתח והפך לחנון מחשבים. לאחר מכן חנון המחשבים עבר להתגורר בספרייתו העירונית כי אמא שלו העיפה אותו מהבית מכיוון שהוא בן 40 וגורם את מלאי הדוריטוס בבית.

ראה גם עריכה