מקס ברנר

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"אני מרגיש כמו צ'ארלי, מצ'ארלי והשוקולד"
~ שבתאי צבי ברגעי חוכמה


מקס ברנר היה אדם עם מחלת הקירחות, מחלה אשר גורמת לאדם להוולד קירח. כשהיה צעיר רצה להיות משורר, שחקן פורנו או גרביל אך לבסוף נהיה אחד כזה שמכין שוקולד.

[עריכה] ילדותו

מקס ברנר סבל מדיכאון עמוק כשהיה ילד, משתי סיבות עיקריות:

  • בזמן שלחבריו צמח שיער שופע ומלא, הוא היה קירח.
  • בזמן שחלומות חבריו היה להיות כבאים חלומו היה להיות אפרים שמיר, או לפחות הזקן שלו.

הוריו היכו אותו מכיוון שהיה סכיזופרן. מקס ברנר נהג לטעון שהוא נביא ולבקש מאנשים להניח תפילין למען הטוסט הקדוש.

בגיל 12 הוא החליט שהוא רוצה להקיף את העולם ויחד עם שרלוק הולמס ונילס הולגרסון יצא למסע גילוי עצמי מרתק. (ראה הקוסם מארץ עוץ)

[עריכה] חיפוש התעסוקה

למרות חיו הקשים והיותו הומוסקסואל קירח במיוחד, מקס ברנר החליט לא לוותר על חלומותיו והחל את נסיונו בתור משורר. מקס ברנר הוציא ספר שירים והשיר הפותח בו היה תראו אותי, אני מקס ברנר ואני קירח, להלהלהלה. ספרו קיבל ביקורות קשות ולכן פרש משירה והחל להתמקד בפורנו.

[עריכה] תקופות בחייו

[עריכה] תקופות הפורנו

מקס ברנר גידל שפם מגניב כמו של שחקני פורנו והחל לחפש תעסוקה, אך חלה במחלת האיברוסקטנוס, מחלה אשר גורמת לאיברך להיות בגודל שנע בין 3-6 ס"מ. מכיוון שלא מצא אדם הנמשך לאיברים קטנים, קיצץ את שפמו והחל את נסיונותיו בתור גרביל.

[עריכה] תקופת הגרביל

תקופה זו לא הייתה ארוכה, מכיוון שלאחר כחודשיים מקס ברנר הכיר בזה שהוא לא גרביל, אלא הומוסקוסאל קירח עם איבר קטן. מכאן מצבו של מקס ברנר התדרדר וכך הגיע לסמים.

[עריכה] תקופת הסמים

בעוד משוטט מקס ברנר ברחוב, קפץ עליו דוב הקוטב הצפוני אשר הציע לו לנסות מהחומר המכונה קוקאין. לפני שמקס הקירח הספיק להגיב-הוא קיבל 5 גרם לתוך הוריד. זה הספיק לסחרר אותו. מכאן הוא ידוע בעיקר מכשהיה רץ ערום בשינקין לבוש בשלט "מוכן להתפשט עבור פחית טונה".

[עריכה] ההמצאה

בעודו נמצא במצב התאוששות ממנה מכופלת של קוקאין, נזכר בחומר אחר אשר מרומם את מצב רוחו - שוקולד. תוך חשיבה ארוכה, הגיע לנוסחה: קוקאין+שוקולד=כסף. כך, פתח חנות קטנה אשר כינה אותה על שמו - "מקס ברנר", אשר מכרה קוקאין עם ציפוי שוקולד. לאט לאט, עוד ועוד אנשים נהנו מהשפעת הקוקאין וכך מסעדת "מקס ברנר" גדלה ונהייתה מה שהיא היום - מסעדת קוק-שוקו ידועה לשמצה.

כלים אישיים