FANDOM


צפיה בערך זה כרוכה בתשלום סמלי של 5 שקלים חדשים. החשבון נשלח לספק האינטרנט שלך.


Believing-5203 בס"ד

גוייעלט!!!
ערך זה הינו עוכר ישראל.
ערך זה עוכר ישראל מפני שהוא

  • תומך בהיתנתקות
  • תומך בקום מדינה פלאסטינאית
  • מחלל שבת
  • צוחק על דוסים
  • צוחק על התורה
  • צוחק באופן כללי

כותב ערך זה הוא מייסר אשר יביא על עם ישראל חורבן מחלות ודרעק והוא יסקל באבנים מחר אחרי תפילה שחרית. השם יקום דמו של כל מי שצוחק מהערך זה לעוד ערכים עוכרי ישראל לחצו כאן

Shmoelof ד"ר שמואלוף טוענת:
"אני ממליצה על ערך זה כערך מופלץ!"


"משנת אנשים כמשנת הזבל"
~ זבלן
"זה ספר לימוד זה? זה קורת חיי זבלים!"
~ שבתאי צבי
"סוף סוף יש מקום בו אוכל להביע כמה אני שונא דרדסים"
~ גרגמל
"ראיתם כמה קורות חיים יש כאן?"
~ מלאך המוות
"יש קצת תוכן על המשנה בתורה"
~ פלצן אחד גדול
ערכים ביהדות
יהדות
Stars of david

משנה היא ספר לימוד רשמי

משנה בתורהעריכה

משנה זה ספר עתיק יומין שהמציא איזה גרביל מחורבן ומסכן שמת עוד שבוע כיום המשנה משמשת כשירותים להרמס הכנסו לכאן ותבינו!,.

משנתו של מלך איןציקלופדיה השקריעריכה

אני אוהב דרדסים! בואו אלי חמודים ! אוי אני שונא דרדסים! אני מת לתפוס את החצופים האלה!!!!!!!! חתחתול!!! מה אתה עושה????? אך איזה חתול מעצבן! דרדסים בואו מתוקים! בואו לכלוב שלי! בקיצור משנת חיי היא לחנך את החתול המגעיל הזה ששמו חתלתול ולתפוס את כל הדרדסים במיוחד את דרדסבא המסכן!!!!!!!

משנתו של שבתאי צביעריכה

התגלות האלוהים לש. צבי לא שינתה, למרבית ההפתעה, את דרכיו הנלוזות של הלה, והוא המשיך לנוע ולנוד ברחבי אירופה, כשהוא משגל באורח סדרתי את נשות הכפרים, העיירות והערים, ולא פוסח אף על יישובים שכוחי אל באמת בצפון מערב פולניה. השינוי העיקרי היה ההכרזה 'אני שבתאי צבי משגיח ובועל ישראל' שפתחה כעת כל הופעה, ולוותה בשאגות הקהל. בשנת 1372 הופיע צבי על שער השבועון 'עולם הקוזאק' לבוש בחגורת צניעות, תחת הכיתוב 'המשגיח הקשיח'; באותה שנה גם הצטלם לירחון הפורנו היהודי 'פליימעאנטש'.וכמובן אני שואף שוקי יפני תהיה הזבל הכי גדול בביוף!.

משנתה של ג. יפיתעריכה

אל עולם הפשע הידרדרה גימל לגמרי במקרה, כשנודע לה שהזאב (כן ידידינו, אותו זאב המוכר לנו מאגדת הילדים פטר והזאב) שקוע בעיצומו של מרדף אכזרי אחרי, מי אם לא גימל יפית. גימל השתדלה שלא להיכנס לפאניקה ובמקום להפקיר את גורלה בשיני הזאב הקטלני,ג. יפית היא אישה מושחתת במיוחד אתמול שדדה את ביל גייטס וגנבה לו 50 גרגירי חול (כ שלוש טון נמלים!) , שהיו כל הונו,ג. היא שודדת בנקים ויודעת לגנוב לכלוכים מהזבל(!) .כמו כן אתמול ג. הרביצה לאביה כאשר אמ לה ״את הולכת היום לגן?״ והיא הסבירה לו שהיא לומדת בכלל עם מלאך המוות בכלל,וגם ככה מתפוצץ לה הראש מכאבים עזים ונועזים!.

משנתו של אוסמה בן לאדןעריכה

להדביק את הלשון לאוזן זה לא בעיה! גם להדביק את הלשון למוח שלך זה לא בעיה! חברים! אנא ממכם התאבדו בשניה יא כלבים! לכו תפציצו את ארצות הברית כבר! אם לא אני אדביק את הלשן למוח שלעם איפה אמא שלכם? שתפסיק להיות תמימה לקרוא כל היום את הקוראן! יש כבר את הברית החדשה ! מי צריך קוראן מזדיין כבר? גם ככה השלפוחית שלי כואבת! מקור למחלה,אך הישראלי-ערבי הזה ליברמן סידר אותי!!.8

משנתו של שימי פרסעריכה

אך מלחמות רבות עברתי בחיי ובכולם נצחו אותי! איזה לוזר אני ממש מתומתם! איני יודע מי יהיה הנשיא הבא אך ברור שאמשיך לשחק כדורגל כדי שאדון לוזר יהיה שמח במיוחד פיושי החמוד כמובן,משנתי עוסקת במלחמת התחת האישית ששבתאי הקים נגד חרטובלה , עד כאן משתי מקווה שהפנמתי והלכתם לשירותים(לא מומלץ בכלל!!!).

"זה משנה זה? זה מלחמה זה!"
~ אוסמה בן לאדן


משנתה של גולדה מאירעריכה

אני אוהבת את מלחמת יום כיפור! אל מלחמה יפה ומתוקה וחמודה! גולדה, לאורך כל שנות שלטונה, נודעה כלוחמת חופש שלא חדלה בשום אמצעים על מנת להבטיח את שחרור העולם החופשי מעול הטרוריסטים. גולדה לעולם לא ייחסה לעצמה הצלחה במלחמתה בטרור, אך הקמת ספטמבר השחור והתחזקותם של אש"ף והחזית העממית לשחרור פלסטין (או בקיצור הקליט שלה, חעלפ).

משנתו של ג'ימי ויילסעריכה

Imagjjhhjhe

בלי ויקימדיה אין לעולם מוצא! ויקימדיה עוזרת להמון אנשים להיות טיפשים ולהתחתן עם גרבילים , לכן ויקימדיה זה הדבר המרושע ביותר בעולם לילדים שהרביצו לי בילדותי וצירוני(בתמונה),כמו כן וב ויקימדיה יש קבצי מדיה של גרבילים ושל יונוש הקטן , ממציא שיטת ויקיפדיה כמו כן וורד קנהיגהם שגנבתי לו ברוב עוזי את שיטת הוויקי הידועה לשמצה כמובן בעל מנזר הדומיניקנים הוא אחי! אתמול גימי מצא צדפים בים וזרק אותם לפח שהגיע איוה המנקה לקח את הצדפים ומצא בחד מהם גו'ק(!) מפליא, לא? כמו כן גימגמגומ ויילסו אוהב גו'ק ים מכל הסוגים אתמול הוא נתן לאחד מהם נשיקה(!) והתחתן עם יתוש שדקה אחרי החתונה עקץ אותו ונהיה אדום ושמן(!).

"עד כאן משנתו של גימי ויילס"
~ ג'מבו ויילסו