נודיזם

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Kids
אזהרה!

התוכן בערך "נודיזם" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


צונזר

דגל הגאווה תוצרת הנודיסטים, אשר הונף בחופי תל-אביב לאחר הגעתם למקום.

"נודיסטים הם לא אלה שתוקעים נאדים?"
~ יותם כהן על נודיסטים
"הם האהובים עלי"
~ שבתאי צבי על נודיסטים


נודיסטים הם אנשים כת חושפנית (מאוד). הם ידועים כחנונים, פאנקיסטים או אורית פוקס, לרוב קנדים, שמושכים צומת לב, על-ידי חשיפת גופם המכוער באופן יוצא מגדר הרגיל, לעיני הציבור הרחב והדק כאחד.

[עריכה] היסטוריה

בשנת 1900 נמצאה באיזור אמריקה קבוצת עובדים תאילנדים, אשר נתפסה על-ידי המשטרה האמריקאית, ונשלחה לכלא. בעת שהותם בכלא המחוזי עם יפה ירקוני נהייתה החבורה מגובשת עד בלי די, לפי מקורות מוסמכים נמסר כי כנראה, מסורת המחייה בעירום אצל הנודיסט, נובעת מכך שחברי הקבוצה, שלימים יהיו ממקימי מין הנודיסטים, נהגו להסתובב בבית הכלא עירומים כביום היוולדם, בכדי שיוציאו אותם משם ויעבירו אותם לבית החולים בנפש על שם הקדוש שבתאי צבי, מכיוון ששם, הגישו לארוחת צהריים שניצלוני טיבעול (לתת את הכול), שהיו עדיפים על שניצלים בהזמנה מטיב טעם. כאשר השתחררו הם נסעו ביחד לקנדה, שם הקימו מפלגה נודיסטית ואספו תומכים, המפלגה נקראה בשם: "nodyst", או בשמם המלא: "no dyslexia" (בעברית: לא דיסלקטים, אך בכול זאת הם היו דיסלקטים).
בשנת 1950 זכו שני נודיסטים, בשם טרנס ופיליפ בנשיאות קנדה, והשתמשו בכוחם הרב בכדי להפוך את חצי קנדה לנודיסטים. אך לנודיסטים לא הספיקה השליטה בקנדה בלבד, הם רצו לשלוט במדינות רבות ככל האפשר, מסיבה זאת, כנראה, התפזרו הנודיסטים כולם לתוך חוף הים בתל אביב, שם הציבו בגאווה את דגל הגאווה שלהם.

[עריכה] חוקי הנודיסט

נודיסט

הנודיסט המצוי כפי שצוייר על-ידי הצייר פאבלו פיקאסו

חוקי הנודיסט הם קלים לביצוע ופשוטים:

[עריכה] זני הנודיסטים

יש כמה סוגים של נודיסטים, להלן הרשימה:

[עריכה] הנודיסט המצוי

הנודיסט המצוי נקרא גם "העירום הפומבי", הוא הזן ששומר על חוקי הנודיסט ומתהלך לו עירום בפומבי.
איזורי המחייה: אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ועל השדיים של אורית פוקס.

[עריכה] נודיסט הלבנים

נקרא בשמו בשל בגדיו, הוא לובש רק תחתונים.
איזורי מחייה: המזרח התיכון, סין, הודו, טורקמניסטן.

[עריכה] הנודיסט המכחיש

זהו הנודיסט הנכחד, והוא נקרא "מכחיש" מכיוון שהוא הולך בבגדים מלאים, ורק אם הוא נמצא בחברת נודיסטים בלבד הוא שומר על החוקים.
איזורי מחייה: גן החיות התנכ"י בירושלים, אפגניסטן.


כלים אישיים