נחש בורמזי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

הנחש הבורמזי יוצר בסין ולכן שמו הנחש הבורמזי. לאחר נדידת הנחש הבורמזי לאטרומוניקה שבאוטרופליצה החל הנחש להתרבות בקצב מסחרר ואז ניגמר לו המקום. אז נדד הנחש לברזיל דרך פה של לויתן והחל לאכול חילזונות טורפים מה שגרם לגידול שיניו הארסיות שיוצאות מצאוארו. כיום הוא מתגורר בצ'נצ'ילהסטאן, בהודרומיביה, ובכל הארצות האידיוטיות ולא אמיתיות שנמצאות באזור, והמשפט היחיד שהוא יודע להגיד הוא: "קוויאר, שירותים, קוויאר, חלזון, הצילו! אהה! בום! פחח! אהה! בום!".


[עריכה] קצת פרה היסטוריה

הנחש הבורמזי הוא תערובת של זיתים סורים וגרביל. הזיתים והגרביל התערבבו בגלל ג. יפית שניסתה ליצור מכונת שפמים אוטומטית (אמיר פרץ) הנחש שהתעצבן מאד מהעובדה שג. יפית יצרה אותו, קלקל חלק מהמכונה, וברח. מאז המכונה לא דוברת אנגלית.

לאחר שברח, פגש באיש סיני קדמון אחד, שכתב עליו את השיר הנודע:"טם טררם טם טם טם טם". הנחש הבורמזי נבהל מהאיש, ברח מסין והתחיל בנדידתו, כפי שמתוארת בפתיחה. מאז שקראתם את הפתיחה, הנחש הבורמזי למד עוד משפט: "קוויאר, שירותים, קוויאר, חלזון, הצילו! אהה! בום! פחח! אהה! בום! המשך יבוא..."

[עריכה] אורח חייו של הנחש

הנחש הבורמזי ישן רוב שעות היום, ופעיל רק בין שתיים לארבע. כשהוא פעיל, הוא בדרך כלל צורח בשביל להפחיד את האויבים שאין לו. זה הפריע לרוב השכנות באזורים בו היה, וכך נוצר המשפט של השכנות המצויות: "שקט שם למטה! חוליגנים! אפרקנרים! חולרות! פושטקים! תלכו לעבוד! עצלנים! שקט!" (©כל הזכויות שמורות לברכה השכנה) (©כל הזכויות על ה-© הזה שמורות למי שאמר למי שאמר לי איך עושים את ה-© הזה).

בלילות , כשהנחש לא פעיל, הוא נוחר בערך ככה: "קוויאר, שירותים, קוויאר, חלזון, הצילו! אהה! בום! פחח! אהה! בום! המשך יבוא... הנה ההמשך בא! לא אמא! לא המכנסיים! לאאאאאאא!" וכך הוא נוחר שוב, ושוב, ושוב, ושוב ושוב, ושוב, ושוב, ושוב, ושוב, ואז הוא מתעורר.


[עריכה] הנחשים ו-ג. יפית

הנחשים הבורמזים שונאים את ג. יפית והם מנסים לתקוף אותה פעם בשבוע לפחות. רוב הנחשים תוקפים את ג. יפית בעזרת רובים ואקדחים למיניהם, אבל חלקם תוקפים אותה ידנית או בעזרת מטוסים ו/או ספינות. ג. יפית מתגוננת מהנחשים בעזרת טל מוסרי. לאחרונה ג. יפית השתילה בערוץ שלה (רשת ג.) מסרים סמוים נגד הנחשים. בשנת 1578 BBC (לפני לפני הספירה) הנחשים תקפו את ג. יפית במסגרת ההתקפה על ועדת וינוגרד


[עריכה] הנחש בשרשרת המזון

הנחש הבורמזי נמצא בשרשרת המזון בין הציקלופים לעכברי השדה המצוים. התזונה העיקרית שלו היא חילזונות טורפים, שרימפס ודולפינים-ורודים. הנחש צד את טרפו בשיטת ש"י עגנון: הנחש לוקח את המדריך לאוסטרלי המצוי ומקריא לטרפו עד שהטרף נירדם ואז טורף אותו.


[עריכה] תיאור הנחש

לנחש הבורמזי יש גוון כחלחל-סגלגל והוא נראה כמו פלונטר. לנחש יש הגנות מיוחדות במיוחד, אם מנסים לערוף את ראשו הוא יצמיח ראש ו/או ג'חנון חדש.


[עריכה] ראו גם

כלים אישיים