ניתוח פוליפ

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"האימה!!! האימה!!!!!"
~ איש שעבר ניתוח פוליפ
"ויהי פוליפ!"
~ צ'אק נוריס בורא את הפוליפ
"תעשו ניתוח פוליפ. נ-ק-ו-ד-ה!"
~ ג' יפית על ניתוח פוליפ


Fat

אחד מנפגעי הניתוח

ניתוח פוליפ הינו סוג של ניתוח המיועד העיקר לפגוע בגרון של הפציינט ולגרום לו לדמם.

משפט סיני עתיק אומר: כל פעם שאין לך מה להגיד תגיד משפט סיני עתיק. משפט סיני עתיק אומר: במקרה הגרוע שאתה לא מצליח להיזכר באף משפט סיני עתיק, אתה יכול להתחיל את המשפט הבא שלך במילים: "חכם סיני זקן אמר פעם..." ואז להגיד כל שטות שבא לך. חכם סיני זקן אמר פעם: השיטה שלמעלה תמיד עובדת.

[עריכה] היסטוריה

BarrelOfAGun

מהלך הניתוח

הניתוח הומצא בשבעועות האחרונים של החודשים הראשונים של שנת 6381 לפנה"ס בתור שיטת עינוי חדשנית לעבדים כושים ברחבי אירופה, אך השימוש בו הופסק לאחר ימים ספורים בלבד מכייון שהוא היה אלים ואכזרי מדי לסטנדרטים האירופאים. לאחר מספר שנים, נעשה שימוש בניתוח כדי לענות יהודים במלחמת העולם השניה, אך הוא הופסק לאחר 3 ימים מאותה הסיבה. לאחר מכן, נעשה שימוש בניתוח גם ע"י מורים, גרבילים ועודד מנשה. לבסוף, הניתוח הוצא אל מחוץ לחוק בשנת 6380 לפנה"ס. 8388 שנים לאחר מכן, בשנת 2008, אומץ מחדש הניתוח ע"י הרופאים. רוב המנותחים היו סאדיסטים ולכן הם טענו שזה רק עזר להם ושפר להם את השמיעה. כך הגיע הניתוח לתודעת הציבור במהירות. ארגוני פשע וסאדיזם התחילו לעסוק ברפואה ואף ביצעו ניתוחי פוליפ בעצמם. כיום מערכת הרפואה פרוצה, הורים רבים שולחים את ילדיהם לניתוח והפציינטים לא חוזרים הביתה.

[עריכה] מהלך הניתוח

בחודשים האחרונים הפך ניתוח הפוליפ לפופולרי ביותר. רוב הפציינטים של הניתוח כיום הם ילדים קטנים בגיל 4 שנים, אמנם הרופאים מקבלים גם פציינטים בגיל ההתבגרות מכייון שמתבגרים רגישים יותר למחלה והם חוטפים חום וכאבים פעמים רבות. בניתוח, הפציינט שוכב על מיטה, בזמן שהרופאים מצמידים לו רצועה מתנפחת לזרוע שמוחצת אותה ומזריקים לו סם שינה דרך סיכה שמחוברת לשקית עירוי. לאחר מכן, הפציינט עובר לחדר אחר ולמיטה קטנה יותר, שבה הוא כבר נרדם מהסם. בשלב הזה מזריקים לו חומר לא מוכר ומצמידים לו אלקטרודות לחזה ואטב מוזר לאצבע. הרופאים מחזירים את הפציינט לחדר הקודם, בעודו רדום לגמרי, חותכים לו את הגרון ומוציאים לו את הלב. לאחר מספר שעות, הם מורידים לו את הרצועה, האלקטרודות והאטב ומעבירים אותו לחדר סגור ומבודד. בשלב הזה הפציינט מתעורר לבד בחדר לא מוכר עם טלוויזיה ללא ערוצים מעניינים ושקית הקאה. לאחר כמה שעות נוספות, אחד הרופאים מגיע, תולש לפציינט את המדבקות שמחברות את סיכת העירוי עם כמה שערות ומוציא את הסיכה. הפציינט נשאר שם ומחסה את הפצע שנותר בצמר גפן. במידה והוא בר מזל, הפציינט משתחרר לאחר כמה גלגולי נשמות ונאלץ לאכול ולשתות רק דברים רכים, קרים ולא מוגזים למשך שאר ימי חייו.

[עריכה] כפתורים באוזניים

לפעמים הרופאים גם מוסיפים בניתוח דברים שנקראים "כפתורים באוזניים". אלו הם צינורות דקים שמיועדים בעיקר לשאוב דם. הרופאים נוהגים לעשות חורים באוזניים של הפציינטים ולדחוף אותם לשם. פציינט ששמו לו כפתורים באוזניים לא יחיה יותר מיומיים (איזה קטע, יצא לי חרוז (^: LOL).

[עריכה] ראו גם

כלים אישיים