נקניקייה

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Ronaldinio הערה:ערך זה עוסק בנושא מגעיל ודוחה! מגעיל! זה מה שהערך הזה!

לידיעתכם, לא תוכלו

  • לאכול,
  • לשתות,
  • לישון,
  • להתאהב,
  • לעצום עיניים,
  • לנשום,

בתוך 24 שעות מקריאתו.

כמו כן, מומלץ לקחת כדור נגד בחילות במינון כפול לפני קריאתו.

אם אתם מקיאים, תפנו לאלוהים. ממש לא מומלץ לקרוא את הערך. תעברו לערך אחר אם אתם רוצים להישאר בחיים.


נקניקייה
Toilet
מחלקה מגעילי-על
סדרה שוויצרים
משפחה הפרות הרקובות
שבט יהודה
סוג דוחה
מין ערס. אולי אפילו גרוע ממנו.
שם מדעי
Piss o' shit
Stop crap
אזהרה: חרא

ערך זה מריח מוזר.

Lite5טיפ

יש להצטייד בשקית לפני קריאת ערך זה. ברצינות. אתם לא רוצים שכל השולחן יתלכלך בקיא.

נקניקייה היא סוג מיוחד של שלשול, אשר עשוי ממעים של פרה ו"בשר", אם זה מה שזה באמת. הנקניקייה הומצאה לראשונה ע"י מייק וואןשניצל דה-בורקין, איש שוויצרי שמן, אך לא כנקניקייה שאנו מכירים כיום.

[עריכה] היסטורייה

הכל התחיל בבית קטן לרגלי ההרים...

[עריכה] הנעקיק

מייק דה-בורקין הוא איש שמן ושוויצר במיוחד, ככל הנראה בגלל שהוא חי בשוויץ. כמו-כן הוא אהב מאוד נעקיקיות, מילה מיוחדת בניב נכחד של פקאצית גרמנית, שמשמעותה היא נקניק. מייק אמץ את המילה מכיוון שהוא אחד מצאצאי אחותה של הפאקצית הגרמנית האחרונה (אשתו של היטלר), וכיום קורא לכל נקניק שהוא קונה בשוק "נעקיקיה". הבעיה הייתה גודלן. לא פעם אשתו של מייק רבה איתו על כך שאין מקום במכונית מרוב הנעקיקיות שהוא שם בה. וכך, יום אחד, התנהל ויכוח סוער בין מייק לאשתו, שסבלה ממקרה חמור ביותר של גמגום. היא דיברה על רעיון שעלה בדעתה לאחרונה, לעשות את הנעקיקיות קטנות יותר, אך במקום לומר "נעקיקיות", התבלבלה ואמרה "נקניקייה". הויכוח נמשך(כנראה רק כדי לעלות על העצבים קצת יותר), אך בסופו של דבר מייק פתח בהרגל לדחוס את הבשר הרקוב לתבניות קטנות וקטנות יותר, עד שהנעקיק הפך לנקניקייה של ימינו. רק כדי לכפר על גודלה הקטן, החליט לעטוף אותה במעי מרקיב של פרה, שלדעתו, כנראה, נתן יותר טעם.

Sausages

הנקניקייה בהשוואה לנעקיק

[עריכה] ההוצאה לאור

שנים לאחר מכן, נודע לבני גורן על רשעותה של הנקניקייה, וכמובן שהחליט להוציא אותה לשוק כדי להרעיל ילדים תמימים. לכן מכר אותה לטיב טעם, וכך אנו מכירים את הנקניקיה של היום.

בשר רקוב שעטוף במעי של פרה.

[עריכה] סוגי הנקניקייה

Ssammich

נקניקיית השוקולד

עם השנים, כל אחד אימץ לעצמו את אופן ההכנה של הנקניקייה, וכך נוצרו סוגי הנקניקייה הרבים.

  • אגדה תימנית אחת מספרת על מאכל שמקורו היה אמור להיות מהנקניקייה, אבל היא עדיין לא מוכחת (אורי גלר מנהל את החקירה). האגדה מספרת שאחרי מותו של דה-בורקין מצאה קבוצה של תימנים את ביתו, גילתה את הנקניקייה והחליטה להביא את הגליל השמנוני הזה הביתה. מכיוון שבתימן מדברים ערבית (או במילים אחרות, ג'יבריש), התימנים האחרים חשבו שמדובר בחתול עסיסי במיוחד, ומאז פתחו במסורת לעשות מנגל בשבת.

[עריכה] שוקולד

היו אנשים רבים שהתחילו לחשוב כי המעי של הפרה הוא מיותר, אבל לקבוצה קטנה של אנשים צץ רעיון חדש. המעי, שכעת היה מקובל להרקיב אותו עד שקיבל גוון חום, הוא זה שנתן להם את ההשראה. הם רצו לעשות אותו מתוק יותר, וחשבו שחרא, שיש לו את אותו הגוון שיש למעי, יהיה מספיק עם קצת תוספת סוכר והמעי עצמו. הם החליטו ששמה של הנקניקייה המיוחדת הזאתי יהיה שוקולד פרה, על שמה של החיה שממנה נלקח המעי.

[עריכה] שניצל

המנהל של טיב טעם לא הסתפק בנקניקייה. הוא חשב, כמו ממציאי השוקולד, שהמעי לא מיותר אך בהחלט זקוק לשיפור. המנהל הוציא את הבשר, החליט שפרורים כתומים ומרקיבים יהיו תחליף מצוין למעי ופיזר אותם מעל לבשר. הוא נקרא על שם ממציא הנקניקייה, מייק וואןשניצל דה-בורקין. אז, השניצל עוד היה בצורה של גליל כמו הנקניקייה. יום אחד המנהל שכח את השניצל שלו, עד שהבין כי ישב עליו בטעות ומחץ אותו עם "ישבנו העגלגל".

[עריכה] בננה

חלק מן האנשים קיבלו רק את הצורה הנוחה של הנקניקייה, והחליטו לעשות מוצר שדומה לנקניקייה רק בצורתה. הם החליטו שיציאות של בע"ח יהיו רכיבים טובים מספיק. כך, הם לקחו חרא (של ציפורים) ושתן, ערבבו הכל ושמו במכונה כלשהי שמצאו בתחת הענקי של סבתא של סבתא של סבתא של סבתא של סבתא של בני גורן. השתן הצהוב התנקז החוצה ונהפך לקליפה הצהובה שאנו מכירים כיום, בעוד חרא הציפורים נכנס פנימה, ונהפך לבננה עצמה הלבנבנה-צהבהבה. האיסלאמים הם שקיפלו אותה קצת בניסיון ליצור צורה של ירח.

[עריכה] חג'יביל בטעם חוואווה ובצל

כאשר שמעון פרס קם באמצע הלילה הוא שתה קצת גולדסטאר נכנסה בו רוחו של סדאם חוסיין, והחליט שקוקוס ילך טוב עם משחת נעליים. לאחר שטעם ממעדן המלכים שלו, טחן את הכל יחד עם בשר יבש ובצל,והלך לישון. בבוקר הוא קם ופתאום הוא דרך על התערובת המיוחדת שהכין בלילה. הוא החליט לקרא לתערובת נקניקית חג'יביל בטעם חוואווה ובצל על שם הקללה הערבית 'חוואווזבלה'.

[עריכה] ראו גם

כלים אישיים