סאמפ - sa:mp

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

יש מיתוס ואגדה שsa:mp הוא קיצור של san andreas multiplayer, זהו שקר! לפני כמה שנים באוניברסיטת המים בחולון שבארה"ב המפוצלץ גילו ששבת עתיק שנקרא סרברים כתבו כתבי קודש הנקראים "סאון אוף שוטגן" לימוד המלא של שיטת ה: 2-2" ו"איך לשחק סאמפ ולא לצאת מתחנגל". הכתבים נמצאו מתחת לאדמה עם כלי שכנראה היה שייך למלך השבט. על הכלי היה חרוט פירושו של הביטוי sa:mp בכתב חרטומים. לאחר מעמקים רבים באותה האוניברסיטה דוקטור וסילי פיטרפארקר הצליח לפענח את הכתב לאנגית. משמעת הכתב: Super Armadil Was Peeing תרגום לעברית: סופר ארמדיל הטיל מימו כאן (האות W התהפכה ולכן חשבו שזאת האות הידועה M אז לכן בעברית תקינה: סאוופ).

[עריכה] הסאוופ כיום

בשנת 2001 פרופסור גוגל מוגל גילה שהשבט קיים עוד היום רק שהשתדרג. במסיבת עיתונאים שנערכה בפייסבוק נאמר:

עיתונאי של דיסנילנד: האם הסאוופ הוא כשר? -פר' גוגל מוגל: כן זהו מוצר חלבי עם נטיות של התחנגלות לכל דבר.

כתב חדשות של ערוץ הופ: אילו אנשים יכולים להיות קשורים לשבט העתיק? -פר' גוגל מוגל: דודידו.

כתב חדשות של ערוץ הופ: אילו אנשים יכולים להיות קשורים לשבט העתיק? -פר' גוגל מוגל: דפנה ודודידו.

לאחר כמה תשובות מספקות דפנה ודודידו נשלחו לחקירה כחשודים לרצח.

[עריכה] מנהגי השבט העתיק

אחד ממנהגיו העיקריים של שבת הסאוופ היה התחזות. אנשי השבט אהבו להתחזות לאנשים בוגרים יותר. יש סיפור ידוע על ילד משבט הסאוופ אשר התקבל לקלאן מפורם בתוצאות אפריקה העגולה, בשביל לשמור על המוניטין שלו התחזה לילד בגיל 17-16 בהיותו בגיל 11 בלבד. מנהג זה אוסר ע"י האדמין שהוא גם חוקר ההסתברויות הדוע בשבט. כיום מנהג זה בשבימוש מפני שכל האדמינים החדשים הינם פרחחי זבי חוטם. בשבט העתיק נהגו לחוש על חברי השבט האחרים כדי לשמור על מעמד חברתי.

[עריכה] מנהגי השבט החדש

הרבה מנהגים שאוסרו בשבטי הסאוופ העתקים הוחזרו לחוק בשבטים החדשים. מנהגים כמו: התחזות והתמכרות. בשבטים החדשים גם התחילו מסורות חדשות, למשל הרבה מילדי השבטים מוותרים על מעמדם החברתי ומעדיפים להתעסק בדת הסאוופ שכוללת קריאת ושינון כתבי הקודש, הטלת צרכים והורדת החשק המיני על נשים. חשוב לציין שיש גם נקבות המאמינות בדת ומקיימות את המנהלים, תופעה זו היא נדירה ביותר אך מוכרת בעיקר בבתי ספר יסודיים. ראיוו עם משפתחת יהויכין מצפון תל-אביב:

אב המשפחה: אני לא מסורתי לא אהיה מסותרי ולא הייתי מסורתי! איני מאמין בדת הסאוופ ואני מתנגד שילדי יאמינו בה!

קטין המשפחה: יש לי 500k רק עוד 200k ואני אעלה רמה!

אם המשפחה: הילדים שלי זנחו את האמונה במין הנשי, הם מעדיפים את בני מינם.

[עריכה] הרעיון העיקרי של ספרי הקודש

ספרי הקודש נכתבו כמובן ע"י מתחנגלים ברמה גבוהה. לכן רובכם כמובן שואלים אם זה סותר את הספר "איך לשחק סאוופ ולא לצאת מתחנגל" ובכן זה כן סותר, רק שהשבטים הישנים לא היו חכמים במיוחד ובגלל שלא היו בנות לא ידעו מה זה סטרייטיזם. הרעיון העיקרי של כל ספרי הקודש הוא אמונה באלי הארמדילים הקדושים שהיו מטילים את מימהם לכל עבר. לפי דעותיו של מכבה אש אלמוני המתחנגלים שכתו את ספרי הקודש היו גם יודעים כחנונים.

[עריכה] הקשר בין סאוופ לחייזרים

אין קשר בין סאוופ לחייזרים לכן הרבה טוענים שטקסט זה אינו מצחיק. אבל האם הארמדילים הקדושים היו קשורים לחייזרים זו תעלומה מאין עצמה כמוהתה. שידורים רבים בערוץ הילדים הוכיחו כי סאוופ הוא ממכר.

כלים אישיים