סממיתיזם

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

[עריכה] סממיתיזם מצוי

התופעה המוכרת למדע בתור סממיתיזם מצוי.

אפשרויות להידבקות: הסיכויים להידבקות במחלה גדלים בעיקר בתקופה של תחילת כיתה י' כשאר הקורבן מוצא את עצמו אבוד ומנסה להשיג תצומת לב מהחברה בעזרת דבר שנראה מגניב בעיניו – הסממית. אך הוא למעשה כלל לא מודע כלל לתופעות הלוואי שלה. קיימים יצורים נוספים בדרגת סיכון גבוה להידבק בסממית, הרי הם הערסים שמרגישים שמנדים אותם בעקבות השם הרע שהוציאו לעצמם. הערסים סבורים שבעזרת הסממית הם יצליחו "להתחפש" למה שנתפס בעינהם כסטייליסטים, הידבקות מסוג זו היא מהירה מאד וכל הסיפטומים של המחלה מופעים במהירות גבוהה בהרבה מאשר בהידבקות רגילה. בעלי הסממיות סבורים כי היא תרשים את הנקבות ובעזרתה הם יצליחו במה שלא נחלו בו הצלחה עד כה, מציאת בת זוג. ככל שהסממית מתארכת יותר כך מופיעים סיפטומים חדשים, זה מתחיל בלבישת חולצות וי שמגיע על לאמצע הבטן, בגדים ורודים בעיקר של המותג המזוהה עם הסממיתיזים MAMZ. בגדי מאמז הם שיא הסגנון והעיצוב מבחינת הנגועים בסממית ואין באפשרותם להבחין כי מדובר בבגדים מצחיקים שלמעשה אף גורמים להתגברות המחלה. בעלי הסממית, אם ברצונם לגוון , יבחרו ללבוש גם בגדים של MANIA שראו על גיבורם: יהודה לוי (ראה הרחבה בהמשך). ייתכן כי הסממיות מסוג הערס לשעבר ילבשו גם בגדים שהיו ברשותם לפני תקופת הסממית.האמת לגבי הסממית - הסממית במקור איננה חלקה, היא מצריכה מהקורבן טיפול יומי לפני כל יציאה מהבית של 5-20 דקות בעזרת הפן, סממית לאחר מקלחת מזכירה בצורתה קצה של מטטה קש מימי הביניים.

הסממיתיזם אצל נשים - מסיבה שעוד לא התגלתה לחוקרים נשים אשר נדבקו בסממיתיזם לא מגדלות סממית! כן כן! אישה יכולה להדבק מבלי שתצמח לה הסממית! לצערנו נדבקים מסוג זה סובלים מכל שאר התופעות כדוגמת פנסים בשיער לנשים (במקרים חמורים ביותר) צביעת השיער לבלונד, שימוש באודם אדום ובולט, לבישת MAMZ, הליכה עם משרוקית (לא הובנה עדיין משמעות המשרוקית אך ייתכן שלובש המשרוקית מעוניין להציר לעולם כי היה בסילבר, המקום בו מחולקות המשרוקיות - ראה ערך סילבר), לבשית משקפי שמש מהתקופה שבין ב1 בינואר עד ה31 למרץ, הליכה עם נעלי עקב גבוהות ללא הידע והכשרון הדרוש לכך ותסמינים נוספים. יש הטוענים כי זו לא באמת סממיתיזם אלא פאקצה שראתה את השיונוי אשר עבר הערס ומעוניינת ללכת בעקבותיו.

הסממיתיזם נוהגים להסתובב אחד עם השני ולהדביק אחד את השני בתופעה. ההדבקה מתרחשת במהירות ומבלי שהקורבן מרגיש הסממית משטלטת עליו ואין דרך חזרה.

הדבר אולי המפריע ביותר בסממיתיזם הוא ההתנהגות הנשית של הסובלים ממנה. בנים הולכים עם בגדים חושפניים, מצטלמים אחד עם השני בתנוחות המרמזות על קשר מיני בינהם, שימוש מאולץ בשפת גוף נשית, הצהרה בפני בנות על משיכה לגברים והורדת שיערות מחלקי הגוף השונים בעזרת שעווה.

צורת הדיבור והכתיבה - הסממיתיזם אימץ מאפיין זה מתנועת הפאקאציזם אשר קדמה לו. המאפיין כולל שימוש נרחב במילים מלעז שלא במקום המתאים להם. שימוש בסימני קריאה ושאלה רבים בעת כתיבת משפט, שימוש מוגזם במילים מאמי מותק נשמה וכדומה.. הסממיתיזם שידרג את הזוועה והוסיף מילים כגון "נודר"\"אוחצ'"\אוחצ'ה".

הפלאפון עם MP3 - בעלי סממית שיש ברשותם מכשיר דור שלישי ילכו איתו רק כאשר הוא משמיע את ההאוסים המשעממים וחוזרים על עצמם של הדיג'י הקרוי עופר ניסים (ראה הרחבה בהמשך)

רשימה על שולחנות - בעלי הסממית ינצלנו את השיעור בבית הספר כדי לרשום על השולחן את שיריה הבנאלים וחסרי התוכן של מאיה (הרחבה בהמשך)
מושגים נוספים הדרושים כדי להבין את הסממיתיזם:

*סילבר:זהו מועדון הבית של בעלי הסממית, הכניסה למקום מותרת לבעלי סממית בלבד ובתנאי שילבשו MAMZ. מקום זה הוא מקור המשרוקיות אשר מופיעות בשלב מתקדם ומעידות על כך שהסובל מהסממית היה בסילבר. ישנם בעלי סמימת הקוראים לעצמם יחצנים למקום זה, עקב כך הם ירגישו שהם מעל לבעלי הסממית הרגילים אך הם לא מבינים כי הם מנוצלים על ידי בעלי המקום המנסים לדרדר ילדים תמימים לצרוך משרוקיות. כאשר אין חג או אירוע שאפשר לכתוב על הפלאייר של המסיבה שחוגגגים לכבודו מפיקי המסיבות בסילבר סוגרים ליים ופותחים ליין חדש. כתוצטה מכך מתקבלת מסיבת סגירת ליין ומסיבת פתיחת ליין חדש (חוץ מהשם כל הדברים הקשורים אליו זהים ללין הקודם).

*עופר ניסים ייתכן כי בלי אדם זה התופעה אינה הייתה קיימת כלל. עופר או עופרה כפי שהוא מכונה על ידם הוא נטחן וגאה בכך. עופר הוא גיבור הילדות של הנגועים בסממית ואין אדם אשר הם מעריצים יותר ממנו. עופר לא יוצר בעצמו את מה שהוא מכנה כביכול מוזיקה אלא רק משמיע אותה במועדונים, הוא מעסיק אדם אחר שיוצר את המוזיקה בשבילו. ההאוסים של עופר משעממים וחוזרים על עצמם. סיבות להצלחתו של עופר: 1. הוא הומו, לכן הצליח לכבוש את מועדוני ההומואים בת"א במהרה. 2. הזמרת מאיה שהיא אכן מוכשרת ובלעדיה הוא לא היה יותר מסתם נשנש.

*שין השין זהו אתר שהוקם בשנת 2002, מאז לא הוחלף בשין בעיצוב או השרת על מנת לאפשר את כמות בעלי הסממיות הגולשים בו שגדלה מיום ליום. באתר זה נוהגים בעלי הסממית לפרסם תמונות פרובוקטיביות שלהם עם חבריהם ולהתחזות להומוסקסואלים. שם גם ניתן לראות בבירור את צורת הכתיבה הלקוחה מהפאקאציזם

*פורום עופר ניסים במקום זה יכולים בעלי הסממית להביע את הערצתם למלכם עופר ניסים, להוריד את קטעיו החדשים שנשמעים בדיוק כמו הקודמים ולדבר על פתיחת וסגירת הליינים בסילבר.


*יהודה לוי בעלי סממיות רבים מושפעים מכוכב טלנובלה זול זה. המושפעים ינסו לחכות את התנהגותו ופרטי הלבוש שלו מיד לאחר שיוודע להם שהוא אכן עשה\לבש דבר מסויים. דוגמא מצוינת היא השרשראות המכוערות שמאפיינות את הסממיטיזם וניתן לרכוש בטיילת באילת. אם ברצונך להתחבר לבעל סממית במהרה עליך להגיד לו שהוא דומה ליהודה לוי, דבר זה ישמח אותו עד מאד.

*הפן בעל סממית ממוצע משתמש בפן בין 20 ל70 דקות ביום. מטרתו היא יישור הסממית עד כדי שריפה מלאה של השיער. בנוסף לכך סוגי הפנים השוים משמשים כנושא שיחה עיקרי בקהילת הסממיתיזם ונוצרות קטטות אלימות רבות עקב השאלה מי הוא בעל הפן הכי חזק בחבורה.


תודה לרון שלימד אותי את כל מה שאני יודע על הסממיתיזם. תודה לנטלי שהמציאה את השם לתופעה המחרידה. מוגש בתור מידע מטעם האגודה למלחמה בסממיתיזם.


סממיתיזם - אם לא תסתפר, זה לא ייגמר.

כלים אישיים