סקוור איינקיס

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Avatar41832 1
Genesis PsP wall by Alfox086

מר גאקט ג'נסיס ידוע כאחד מהנערים שהתעללו בסקוור בנעוריו. כיום הוא חי ביפן ומכפר על פשעיו כנגד האנושות באמצעות ריקודים פראיים


סקוור איינקיס הינו שם של מרובע, אשר נולד לשבט המרובעים והיה לאחרון הדור בעולם של אנשים אנלוגים.

איש אינו יודע רבות על משפחתו של הסקוור או על הוריו, פרט לכך שהיה להם פטיש מטורף ליפנים, שהועבר גם לבן. כמו כן, הם היו מכורים לצבע השחור ולא מן היוצא שהיו קשורים לבדס"מ. יתכן שעובדה זו מסבירה את הרצון הראשוני של סקוור איינקיס להתחבא ולהדחק בעצמים, ובעיקר עצמים שמוגנים מפני חבלות קשות. הוא הרגיש בודד וחד-ממדי, אך השתמש בפלאי המדע על מנת למצוא מקום מנוחה בו יוכל להתחבא ולהתפתח.

[עריכה] התחבאותו הראשונה של סקוור איינקיס

לאחר שמצא סוף-סוף מקום מסתור, הסתתרותו הראשונה של הסקוור הייתה במשחק דיסקט שאותו יצר לצורכי הסוואה. בזמנו נקרא המשחק פיינל פאנטסי, הפנטזיה האחרונה, מכיוון שהיה זה סוף הפנטסיות על מקום בטוח והתחלת הגשמתם. אך דבר מוזר קרה כאשר אדם הידוע בכינוי - טוב, לא כל כך ידוע - כאשר הוא התחיל להקיש קודים אל תוך המחשב שהמשחק המסווה היה בתוכו, נוצרו מעין וויברציות נעימות של חמימות במרובע והוא הרגיש שהוא לא יהיה בודד יותר בעולם. שנים מעטות אחר-כך התעורר סקוור כדי לגלות שמשפחתו הקטנטנה והחמימה מתרחבת - פיינל פנטאזי 2 בא לעולם, לבוש בחיתול גיבורים מעוטר בסרטים צבעוניים ובמיני קונסולות חדשות. סקוור נבהל מעט מהאחריות שנפלה עליו במפתיע, אך האהבה הרבה בליבו סייעה לו להתגבר על חששותיו. זאת עד שקם יום אחד לצלילי עוד ספינאוף של פיינל פנטאזי 7. היה זה בהחלט הקש ששבר את גב הצ'וקובו.

[עריכה] מקור שמו והשינוי

Sexy

המרובע המוכר היה ידוע בשם "סקוור סופט", כלומר "המרובע הרכרוכי". זה, כמובן, לא היה שם המשפחה המקורי של המרובע אלא שם הנעורים שדבק בו כאשר מספר נערים לעגו לחוסר הכוח והמימדיות שלו. ככל הנראה המרובע לא זכר את שם משפחתו המקורי והמסובך, ולבסוף החליט שהוא מעדיף כינוי זה על פני חוסר שם משפחה. עם הפופלריות שגדלה לו הוא החליט לקרוא לעצמו בשמו כיום, "סקוור אניקס". עד עכשיו מדענים טרם הצליחו להבין מה פירוש השם, אך בדומה לדאלי אולי גם הוא החל לתקשר עם חייזרים וקיבל את השם במקום מזוזה.

[עריכה] התפתחות הסקוור

קבוצת מדענים יפנים מטורפים, הידועה גם בשם סוני, החליטה לקחת את העניין לתשומת לבה, אולי מתוך עיקרון של שימור השרידים האחרונים של שבט המרובעים.

כאמור, סקוור הינו רק מרובע אחד וזכר יחיד לשבט המרובעים, אבל זה לא נורא כי הם ישתמשו בסופר לייזר הקול והסופר מאגניב כדי לשכפל הרבה עותקים שלו ואז יוכלו לשמר אותם ולהשתמש בהם בצורה יעילה יותר. הם יצרו לבסוף קופסא גדולה יותר שנותנת יותר מקום לסקוור. קופסא זו הייתה ידועה מאז ועד היום בשם פלייסטיישן. התפוקה היחודית של הפלייסטיישן הייתה שהיא נתנה וויברציות מיוחדת גם לידי השחקן. ככל הנראה תפוקה זו מגיעה ממקום מיוחד של הריבוע השמח.

כמו כן, לתוך הפלסטיישן מכניסים עיגולים עם חור הקרואים דיסק. כעיקרון, הדיסק, בניגוד לבייגלה, אינו ניתן לאכילה, אם כי לעיתים הוא עשוי להראות דומה למאכל כלשהו. העיגול הוא למעשה דבר הדומה למרובע אנדורגני. מכיוון שהמרובע הוא האחרון מסוגו ואילו את הדיסק המעוגל אפשר לקנות 100 ב-50 (תרתי משמע בעל משמעות אחת), מוסיפים את הדיסק למרובע על מנת לקבל מגוון חוויות מיניות, ואולי גם ליצור מרובע נוסף שאינו שיכפול דולי של סקוור איניקס.

[עריכה] איובי הסקוור

האיובות הגדולה והמצעורת ביותר של הסקוור היא טיי-טו המשולשת. טיטו היא בת דור לשבט המשלושים האגדי, הוא חשב שיוכל לשתף פעולה איתה מתוך האמונה ששניהם יצורים חד ממדים נכחדים אשר נוהגים להתחבא במשחקים (פאזל בבאל לדוגמא הוא המצאה שלה) אבל הסתבר בהמשך שטיי-טו אוהבת את המשחקים אך ורק באריזות הארקייד הגדולות "הגודל חייב לספק אותי,אחרת אני פשוט לא מרגישה בטוחה"מסבירה טיטו. למרות נסיניות השיתוף הרבים והניסיון של פאזל ממבל לעבור לפליסטשן ולהמון פלטפורמת הדברים האלו חרס.

טיי-טו היא האקסית המיתלוגית של סקוור איינקיס ונראה כי מעולם לא יתגבר עליה.

[עריכה] לסיכום

קנו פלייסטיישן ועשו מרובע אחד מאושר יותר.
כלים אישיים