סקס

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Kids
אזהרה!

התוכן בערך "סקס" לא מתאים לילדים!
ילדים יקרים, אנא הפסיקו לעשות ביד והסתירו את עיניכם. אין לצעוק בזמן הקריאה קולות כמו: אוואוואווו, זה עוושה לי את זה, אהאה יווותר חזק!


Attention niels epting 01 אזהרה!
אנו יוצאים מנקודת הנחה שאם נכנסת לערך בשם סקס, אז את/ה מוכן/ה לצחוק עליו.


"בעל ניחוח של הבית"
~ שבתאי צבי על סקס
"לא עליך המלאכה לגמור, ולא אתה בן חורין ליבטל ממנה"
~ רבי טרפון על נוטלי ויאגרה


סקס (מאנגולית: SEX) הוא פעולת החיזור של הזכר האנושי. מספר שנים לפני הופעתו של רצון זה, הזכר האנושי מתפתח נפשית, רגשית ופיזית (צומח לו שיער על החזה). תקופת הייחום בזכר מתחילה בשנות העשרה ונמשכת כמעט עד סוף ימי חייו. הסיבות היחידות לחוסר רצון לחיזור אחר נשים: מחסור באשכים.

מחקר מדעי מוכיח, כי תופעה נדירה זו קיימת במספר מועט של גברים על פני כדור הארץ ביחס לכמות הנכבדת של היצורים הזכריים במאדים הרוצים לחזר אחר נקבותיהם. פעולת חיזור זו כוללת בה תנועה מהירה המזכירה תנועה של דגיגים קטנים המחפשים אחר אימם, לחישת שקרים כלשהם לנקבה (כגון: 'אני אוהב אותך' או 'את יפה'] ולסיום קריאת בן-האנוש המציינת סיום של סאגה זו. קריאת בן האנוש מתבטאת בצעקות רמות שעד היום אין להן הסבר מדעי.

בזמן הסקס אוהבים: להרביץ ולהכאיב. אם הזכר המחזר הינו טוב בתפקיד זה ("שגל"), לאחר תשעה חודשים של הקאות וכאבים מצד הנקבה, מגיעה חסידה. את החסידה מקבלים בני האנוש בריקוד דמוי ריקוד הגשם ובצעקות רמות- דומות לצעקות שקורא בן האנוש בעת הליך החיזור, אך צעקות אלו מתבטאות בכאב רב- כנראה מחששה של הנקבה מהתינוק המגיע.

לתינוק שמביאה עימה החסידה אין כל קשר גנטי עם הזוג המדובר והוא כנראה נחטף מזוג עני באפריקה. הזוג שזה עתה קיבל את תינוקו כ"כ מאושר שהוא אינו שם לב לפרט קטן זה ומאמץ בשמחה ובלב שלם את הילד.

הזכר האנושי, בשלב זה, מואס בחייו, באשתו החמדנית והמתנשאת ובילד הבכיין, והולך לחזר אחר נערות בלונדיניות חכמות. אין הוכחה לקיומן של נשים אלו בכדור הארץ ועם זאת, כל נקבה אנושית תאשים את 'בעלה' בבגידה בה עם אחת מהנשים הנ"ל.

Notzitut
ראה גם ערך באיןציטוט: סקס.
כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות