משתמשת:Shulinka/סרסי הסרסור

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

[עריכה] מיהו סרסי הסרסור?

סרסי הסרסור הוא אגדת הסרסורים הכי גדולה שקיימת בלעדיו לא היינו קיימים.

[עריכה] חייו

סרסי נולד בשנת 1970 הוא היה יתום מדוד והוא היה יתום מאב , הוא היה יתום מאוד. סרסי גדל יחד עם אימו פיונה אשר ינק ממנה עד גיל 12 וכך גם החליף טיטולים עד גילך 14 ץ לו ולאמו היה קשר מיוחד , הם היו קרובים מאוד ואף ראה בה דמות אב נוספת למשפחה . כשהגיע לגיל מצוות אמו התחתנה מחדש עם הסרסור המקומי ושמו היה אבי מגירות , אבי מגירות היה ידוע כאדם אכזר ופסיכופט (הפרעה אטני סוציאלית ) . היחסים בין סרסי לאביו החורג היו מאוד מורכבים , לךמעשה הם היו קשים ואכזריים לדוגמא: בכל יום היה נותן לילדו שוקים של חשמל באיזור האינטימי , מצליף בו בחגורה ונותן לו לשמוע חני נחמיאס בטלויזיה. יום אחד חזר אבי מגירות מעבודתו הקבועה השלחת מגירות על זונות מקומיות , הוא היה ידוע כאדם שאהב להפגין ברחובות נגד כריטת השופכה והשדיים של הזונות . אבי חזר מתוסכל אחרי יום עבודה קשה לאחר שרב עם אחד מעמיתיו לעבודה , חזר הוא לביתו ישב צעק על פיונה : "בשלי לי תבשיל נקניקיות טריות או שאערוף את ראשך!" כמובן לסרסי לא נשאר בשקט היה חייב להפגין אומץ על מנת להגן על כבוד אמו פיונה , אבי לקח את שרשרת השן של כריש שקיבל בביקורו באילת באותה תקופה שהסודנים עוד היו חברתיים . אבי מגירות תפס לעצמו מזלג הקרוב לביתו ודקר את אמו עקב השתלשלות האירועים בבית משפחת סרסור\מגירות. סרסי איבד שליטה הוא התחרפן, הוא ראה שכל חייו הלכו ואין מי שיותר יחליף לו חיתולים לאחר קרי לילה ומחשבה על בנות השכן ועל כך שיצטרך להתמודד עם חיידקי הקולי לגמרי לבדו ! סרסי אחז בעוצמה רבה בשרשרת השן הכריש מאילת ותקע לאבי מגירות בתוך עינו השמאלית וכך אבי מגירות נעשה עיוור (לאבי מגירות היה חסרה עין , ולכן דקר אותו בעין השניה על מנת שחייו יהיו חיי נכה ) .לאחר המקרה הנורא סרסי נשאר בודד , יתום מדוד, יתום מאב , יותם מאם , יתום מאוד... פתאום נתקל בשני הרים ענקיים הסתכל לעבר השקיעה שביניהם וחשב , מה עלי לעשות , מה עלי לעשותתתת , אז התברר שזהו החזה הענקי של אורית פוקס היא אמרה לו , סרסי יש עוד תקווה אל תגדל להיות אדם רע , תלמד מהמעשים הרעים שהשתלשלו לאורך חייך , יש תקווה סרסרי , ואז חזרה לעמק הסיליקון ממנו הגיע . סרסי החל את עבודתו הראשונה כמנקה במועדון הסוס הוורוד שנמצא בחוצות המפרץ של חיפה . לאט לאט סרסרי קיבל יותר עבודה והועלה בדרגה לסגן סרסור בצפון הארץ . לאחר הרבה שעות של תיווך בין זונות ללקוחות בנאמנוות רבה ! עשה את מה שחלם כל ילדותו בסתר ... נהיה סרסור הבית!! סרסי היה מאוד מאושר. לאחר מכן עשה עסקאות עם הרבה אנשי מאפיה שנתנו לו זונות משובחות ושמו של סרסי הלך ותפח. סרסי נשוי ולו 60 ילדים מאמהות שונות.

[עריכה] מותו

סרסי היה בן 120 הוא נפר ביום הולדתו מה שאומר שהוא צדיק. היתה לו לוויזה מדהימה בבית הקברות בעזה הכיבוד היה סושי על חזן של הזונות . כולם עשו לו כבוד. הוא היה מאוד מכובד.

[עריכה] תרומתו לקהילה

סרסי תרם דילדואים לסוס הורוד בסך 10000000000000000000 דולר וכמו כן גם עזר לזקנות לחצות את הכביש או לקבל סיפוק מיני. בנוסף לימד בבית ספר לפרוצות מתחילות ונהיל קורס למתקדמים (חשוב לציין שהקורס היה גם לזונות ממין זכר).

כלים אישיים