עינב בובליל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"אבל באבי!"
~ עינב בובליל על באבי


עינב בובליל היא יצור אגדי, תוצר של אמא לוויתנית כחולת סנפיר ואב ערס.

[עריכה] חיים מוקדמים

עינב בובליל נולדה בשלוחלנד המאוחדת בבית החולים "שוווווווהההה!!!" במשקל של לוחם סומו. כבר מגיל צעיר הוכיחה עינב יכולות מוטוריות נדירות- כבר בגיל שנתיים הייתה מאיימת לרצוח את חברותיה לגן עם סכין מטבח. בבית ספר עינב הייתה נשיאת איגוד "הפרחות שאוכלות פרכיות", כצעד מחאה על תופעת הרזון. בשנת 1987 עינב בובליל נולדה מחדש רק שהפעם היה לה גוף של בן אדם, ורק מחשבתה נשארה כשל כלוויתן. מדענים מדווחים כי בשנת 1988 יצאה עינב למסע הרג של כל מיני אשכנזים כדי להוכיח את נאמנותה לעם המזרחי, שנחל תבוסה קשה במלחמת העולם השלישית נגד האויב האכנזי. עינב התחרטה על שהרגה את האשכנזים, מכיוון שהקוראן, הספר בו היא מאמינה לא מותיר להרוג סתם אנשים, אלא מסיבות דתיות, ולכן עינב חזרה בתשובה ונהייתה למופתי הראשי של ארץ הקודש- פלסטין.

[עריכה] החיים בפלסטין

באבי אבו באבי, שהיה מקורב לאפיפיור המוסלמי (ע"ע זוהיר בהלול) ולעינב עצמה, התאהב בעינב קשות, וזו יצאה איתו במשך תקופה. עינב בובליל למדה והשכילה באוניברסיטת פלסטין. הלימודים הראו לה את המציאות וגרמו לה להתרחק מן הדת. כתוצאה מכך רבים נידו אותה וגרשו אותה מפלסטין, כמוהם גם באבי עשה. עינב נעלבה קשות, והיו לה כוונות לחזור אל הדת, רק שהפעם הדת הייתה היהדות. עינב עברה לארץ ישראל ועברה לגור בערסלנד, עיירה הנמצאת אי שם בדרום ליד אשדוד. בישראל עינב הפכה לרב הראשי של ערסלנד. עינב התחתנה עם חזן חילוני שהכניס לה הבייתה טלוויזיה בניגוד לרצונה. באחת מצפיותיה בטלוויזיה, ראתה עינב הודעה לאודישנים של האח הגדול. היא נרשמה, התקבלה, ומאז היסטוריית חייה נרשמת.

[עריכה] תקופת האח הגדול

עינב התקבלה לאח הגדול יחד עם אביה ערסיהו בן שלוחיהו בובליל שהיה לה למופת במשך כל התחרות. במהלך התחרות עינב הכירה אנשים כמו אשכנזים, נוצרים, הומואים, ואת ארז טל. עבור עינב, התוכנית הייתה הפריצה הגדולה שלה, עבור הקהל, זה היה האסון של השנה.

[עריכה] הווה ועתיד

בעקבות התוכנית עינב התחתנה עם נחום תקום אנושי והולידה לו ילד חצי לוויתן חצי ערס חצי בן-אדם חצי כדורגל. לאחר חתונתם, יצאו הזוג לירח דבש במלון "אל-דהואסת אל ערבייה" בפלסטין. כנראה שהפלסטינאים שמרו לה עדיין טינה, והרגו אותה. לאחר הריגתה, העלה אותה האפיפיור המוסלמי לדרגת קדושה. בשנה הבאה צפויה עינב לייצג את ערב הסעודית באירוויזיון עם השיר "כול אל עלם". עינב נבחרה לאשת השנתיים של מגזין "פנאי מינוס". לאות הוכרה פתח לה משרד החקלאות זן של ענבים הקרואים על שמה.

כלים אישיים