עירסוס

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

תבנית:חפש במילון

הללו את ארס!!! הללו!! שימו לב! ערך זה סוגד לארס!

ערך זה סוגד לארס!

הגעת לערך אשר סוגד לארס, אל המלחמה. -

 • לקרוא בשם ארס המהולל!.
 • לא לקרוא בשם אנטי-ארס יימח שמו!.
 • לקרוא בשם אנטי-אנטי-ארס המהולל!.
 • לא לעלות על האולימפוס.
 • לא לשתות נקטר.
 • להקריב נקטר.
 • לא להשתמש במלחמה בלי תפילה מקדימה לארס.
 • ולא לערוך את טקס הווידוי.
הערה: כותב ערך זה הינו ערס!

ערך זה ערסי!

אזהרה!

בלה


מומלץ מאוד:

 • לשמוע רק מזרחית!
 • לשאול: איפה השמח? איפה הכפיים?!?!
 • לשמוח
 • להלל ולשבח את משה פרץ ודודו אהרון
 • להקשיב לאיומי הערס (מומלץ מאוד בהמיוחד אם אתה חנון מכל סוג שהוא)


לא לשמוע רוקנרול! בשום פנים ואופן!
בנוסף, הרבנות הראשית לשרית חדד קובעת כי ערך זה הופיע ברדיו.


Attention niels epting 01 סעמק ערס!
ערך זה עלול לפגוע באנשים ממוצא מזרחי או מרוקאי, זה לא איכפת לנו ממש אם תפגעו אבל עדיין... בשביל הפוליטיקלי קורקט.Lite5טיפ

תהליך זה יכול להתרחש אצלכם כשאתם עוברים לבית ספר חדש, או אם מגיע אליכם תלמיד חדש לבית הספר. שימו עין.

עירסוס זהו תהליך שבו משתמשים הערסים על מנת להפוך אשכנזים לערסים אשכנזים.

 • התהליך לא קורה לערסים חדשים שמגיעים לבית הספר שלכם, כי הם כבר הצטרפו לחמולה מבלי ששמתם לב.

לתהליך העירסוס ישנם מספר שלבים שבו כל שלב הוא משמעותי ומכריע. חוקרים ארכיאולוגים טוענים כי למילה "עירסוס" יש 3 פירושים:

 • עיר-סוס - הכוונה להפיכתו של איש עירוני לסוס.
 • ערסוס - המילה נקראה ככה בגלל תהליך הפיכתו של מישהו לערס, ומכאן בא השורש ע.ר.ס.
 • ערס-סוס - הפיכתו של מישהו לערס סוס. כי ערסים רגילים הם סתם שחיפים, ויש צורך בערסים חזקים (ערסים אשכנזים) "סוסים".

[עריכה] שלבי התהליך

[עריכה] השלב הראשון - איסוף מידע

בשלב ההתחלתי "הגב" (החבורה) תשלח מספר נציגים אל הקורבן, והנציגים "יתחקרו" את הקורבן ויוציאו ממנו מידע מסויים. במידה והקורבן "זורם" ומשתף פעולה הערסים יעברו לשלב השני, ובמידה והקורבן מתנגד הם יצאו עליו בקריאות שאמורות להעליב כגון "אשכנטוז" (אין מילה כזאת, אבל הם גורמים לזה להישמע מעליב), "חננה", "כאפה", וכ'ו. לאחר הקריאות אם הקורבן מגיב הערסים ימשיכו באיסוף המידע ויעברו לשלב 2, ובמידה והוא לא הערסים פשוט יוותרו ויחפשו קורבן אחר.

[עריכה] השלב השני - שלילת דרך החיים של הקורבן

בשלב השני הערסים יחזרו לאותו קורבן (אחרי ששיתפו אחד את השני באיסוף המידע) וישאלו אותו שאלות מוזרות על פעולותיו, כגון: - למה אתה לא מדבר? - למה אתה לבד? - למה אתה שומע רוק \ מטאל \ פאנק? - למה אתה מתלבש ככה? וכ'ו...

בשלב זה הערסים מטיפים לקורבן על דרך חייו ומצפים לתשובה, ואם הם מקבלים אותה הם עוברים לשלב הבא, אחרת הם ממשיכים לחפור לו (בעיקר אם הוא שומע מוזיקה)

[עריכה] השלב השלישי - דגימת הערס

בשלב השלישי הערס ישמע מוזיקה מזרחית באוזניות שלו בשיא הווליום. אם הקורבן לא מגיב הערס יציע לו "להיות נורמלי" ולנסות קצת לשמוע אם הוא אוהב את סוג המוזיקה. בשלב הזה אם הקורבן יסכים הוא יעבור תהליך של הלם מוחי ושל הפיכתו לערס תוך כדי שיתוק גופני (כדי שימשיך לשמוע ולא יוריד את האוזניות). עם כל שנייה שבה שומע הקורבן את המוזיקה המזרחית רמת הIQ שלו יורדת בעשרות אחוזים עד שהוא מגיע למצב שבה הוא יכול לסבול את סוג המוזיקה. כאשר הערסים רואים שהשלב השלישי עבד הם מתחילים להתכונן לשלב האחרון, במידה והאשכנזי לא מעוניין לשמוע מזרחית הערסים מנתקים את האוזניות ומגבירים את המזרח-רא שלהם על שיא הווליום. בשלב כזה הקורבן ינסה לברוח, אבל שאר החבורה תתפוס אותו ותקרב אותו לפלאפון עד שיגיע לשלב של טימטום מלא.

[עריכה] השלב הרביעי - השתלת דרך החיים החדשה

בשלב הרביעי הקורבן סבל ממוות מוחי, והוא לא יכול לחשוב לבד כמו שצריך. על מנת להשאיר את זה ככה ולגרום לו להרגיש שזה מה שהוא רוצה הם יוצאים איתו לקניון לקנות לו ולהם בגדי ערסים, לעשות לו גלח (על החשבון שלו), והכל תוך כדי שמיעת מוזיקה מזרחית ושירתה בזיוף. בשלב הזה הקורבן חסר אונים והוא לא יכול להתנגד.

[עריכה] השלב האחרון - שימוש בערס להורדת המורל האשכנזי

הערס האשכנזי

האשכנזי שהפך לערס. שימו לב למבט הריק בעיניים.

בשלב האחרון הערסים מציגים את "המהפך" שעשו לקורבן שעכשיו נחשב בתור "ערס-אשכנזי". שאר האשכנזים מרגישים עצב ובגידה, כי חבר טוב שלהם הפך לערס וכעת הם מרגישים חלשים יותר, עם מורל ירוד, ושונים. הדבר הזה פותח לערסים חלון הזדמנויות לערסס עוד אשכנזים ולחזק את הגב שלהם, כדי שהאשכנזים "יהיו כמו כולם".

[עריכה] ההשפעות לעתיד

הקורבן האשכנזי שהפך לערס יאבד את הקשר שלו לאשכנזיות, יחקה ערסים אחרים ואפילו יהיה גרוע יותר מהם. לערס האשכנזי לא תהיה שום דעה לגבי העתיד, הוא פשוט ילך עם שאר החמולה ויציית לכל מילה שלהם ללא התנגדות, שאלה או אמירה. הערס האשכנזי יהיה בעד תהליך העירסוס, אך עם זאת הוא לעולם לא יוכל לעשות את זה לאשכנזים אחרים, מכיוון שהוא לא "ערס מלא", ושהוא פשוט חיקוי זול. הערס האשכנזי משמש את הערסים ככוח הרתעה גדול מאוד, שבזכותו נמנעו מלחמות בין הערסים לפריקים, בניצחון טכני של הערסים.

כלים אישיים