עשהאל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

עשהאל היא העיר השנייה בגודלה בעולם אחרי ניו ירוחם, שוכנת במטרופולין יצהר ומונה אוכלוסייה גדולה של אחדות של אנשים שבאים לבקר בה. בעיר ניתן למצוא המון אטרקציות כגון היכל התרבות "עשהאל" שמביא המון הופעות של אנשים שאינם רצויים/נשכחו על ידי החברה הישראלית ובינהם הילה זיתון, שלומי בראל, עדי כהן, יהודה סעדו, ג'קו אייזנברג, שיר ביטון ועוד כמה כאלה שאמרו שהם יזכו בכוכב נולד ושלמרות שהם סיימו 3 וחזרו בגלגל הצלה הם יהיו כוכבים. כיום הם גרים בניו ירוחם.


[עריכה] היסטוריה והקמה

עשהאל הוקמה ע"י 5 מתנחלים זועמים שסיבת ההקמה מידיהם עדיין לא ידועה. כעבור יום הם הבינו שהסיכוי שהמקום הזה יצמח כעיר מרכזית הוא בערך כמו הרעיון שהם יגורו במדינת ת"א ויצליבו שופרות. כדי למות בכבוד הם ביקשו מהפלסטינים שיסקלו אותם באבנים. 3 מהם נהרגו ועוד שניים ניצלו. אחת מהם הבינה שאין טעם להתחיל מערכת יחסים עם גבר ונמשכה לקטינה הנוספת שנותרה.


[עריכה] גיאוגרפיה

בשיעור גיאוגרפיה לא לומדים על עשהאל. לעומת זאת בבתי הספר הדתיים מתפללים כל יום לכיוון עשהאל אבל זאת אחרי שהם מתפללים לכיוון ניו ירוחם, בירת העולם.


[עריכה] אקלים

בקיץ - חם עם 20% לסקס פרוע בשירותים עם מזגן
בסתיו - קריר עם 50% סיכוי לרגימת ערבים עם אבנים
בחורף - גשום וקריר עם 70% לשקדי מרק שנופלים מהשמיים
באביב - חמים עם 100% סיכוי שהחזאי טועה!.

[עריכה] תחבורה

מערכת התחבורה המשוריינת בעשהאל פועלת כל יום לא כולל שבתות, חגים, יום כיפור, יום העצמאות לירוחם, צום גדליה, צום נעמניציבייה ובקיצור 24/7.

המשוריינים בעשהאל מתוחזקים חזק בהנחה שאחדות התיירים שמגיעים לשם משלמים להם בילדיהם ה-12 במספר.

לעשהאל אפשר להגיע גם עם סילון בציצית.


[עריכה] כלכלה

בעשהאל תוכלו לרכוש מגוון מוצר כמו האורגנית של הקטינה שלא חייה לאחר שניסתה לשכב עם המבוגרת ממנה.


[עריכה] תקשורת

עשהאל אכן מתקשרת עם העולם. לאחר שהיפנטו את כל תושבי העולם וגם עשו את הבלתי יאמן והיפנטו 0.000000000000003 מתושבי ניו ירוחם, הצליחו לשכנע את העולם שכאן הייתה מדינת טוסקנה.


[עריכה] אתרים חשובים בעיר

בעיר תוכלו למצוא המון אתר כגון פינת החי שבה מוחזקים צאצאיה של אבישג הארנבית ושל הילדים המתחכמים שמבחינתם יודעים הכל על חיות ובאים מוכנים מראש עם קטעי מידע!


[עריכה] סטטיסטיקה

1 מכל 1 מתושבי עשהאל הוא מתנחוואל והצליב שופרות לפחות הרבה פעם.


[עריכה] קהילת הלהט"ב

בעשהאל הקדומה הייתה קהילת הלהט"ב כשתי חמישיות מהמאחז. ארגון הצלב השופר אישפז את מי שלא לאחר שנסקל באבנים.


[עריכה] חינוך

בעיר מחנכים את הילדים להוליד לפחות 12 ילדים ולפעול בפרוייקט מלצר לכל פלסטיני שעד כה הביא ממצאים יפים שהם וואחד חומוס פי תנין פלאפל.


[עריכה] ספורט

העיר נבחרה לארח את המכביה ואת אולימפיאדת המתנחוולים בשנים 1967 עד היום. ענף הספורט המוביל הוא זריקת אבנים וריקודי ברסלבים בו עשהאל מדורגת 1 בדירוג העולמי אחרי ניו ירוחם.


[עריכה] תיירות

בעשהאל באים לבקר אחדות של אנשים, באים לראות את חוף הים של טוסקנה ובאים לראות גם את אוסמה בין לאדן מתחתן עם עמיר פרץ. תייר שהיה במקום אמר בעבר: "זה ממש כמו טוסקנה כאן. תוכלו לראות את מפעלי האבנים שפעלו ופועלים עד היום".
בנוסף, בעשהאל ישנו "גן החיות הכמעט תנכ"י" שבו אפשר לראות קופים (או בשמו תהמדעיים שלהם: ערבים או נטלים דמוגרפיים). מומלץ מאוד.

[עריכה] אנשים שהתעניינו בערך זה התעניינו גם ב:

הצלבת שופרות
ניו ירוחם
הפגנות
, היכל התרבות עשהאל
, רווחייל בריר חסד
, יוקנת בריר חסד

כלים אישיים