פודינג

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"יאמי! זה מעורר בי את הרצון לאכול ילדים"
~ בני גורן על פודינג
" זה הפך את הילד שלי למפגר"
~ דלית המאירי שמה את האשמה על פודינג


פודינג הוא בעל החיים העליון בכדור הארץ וביקום כולו ובזכותו מתאפשרים חיינו אנו והחיים בכלל.


[עריכה] מהו פודינג

הפודינג הוא בעל חיים אשר מצוי בעיקר באיזורים שיש בהם פודינג. הפודינג הוא טורף מחוכם ובעל בינה ותודעה העולים על שלנו ומגיעות אף לרמות אליליות הוא חזק אפילו יותר מהפיניאטה הקדושה.

[עריכה] תהליך היווצרותו של הפודינג

הפודינג נוצר ע"י נינט טייב בתקופת השיגעון שלה כשצבעה את שערה לסגול. נינט יצרה אותו ע"י שילוב של קיא חתולות, עיסת ילדות קטנות ואוזן שמאל של שימפנז מצוי.

[עריכה] מראה הפודינג

לפודינג יש מראה עיסתי ודוחה. בעל (חד) גבה בצד שמאל שתי שערות תחת על העיניים. לנקבות הפודינג יש צבע צהוב ולזכרים חום. כאשר הפודינג שמח עיניו יהפכו פתאום לירוקות והוא ירק חומצה לכל עבר, אך כאשר הוא עצבני שתי השערות שלו יזדקפו והוא יחשוף את שיניו שבצורת ילדות קטנות בלי ראש.

[עריכה] דרכי הטרף של הפודינג

עד המאה ה-37 למדענים לא היה מושג איך הפודינג מצליח לטרוף עגבניות טורבו למרות המחסור שלו ברגליים והמהירות האדירה שלהן. אך אז הבין מדען בשם משה פלאחסנבלאחסנפלאץ או בקיצור משה שהפודינג עשוי כולו משומן כבשים בוכריות הידוע כדלק-על ושהוא משתמש בו ע"י כך שהוא מפליץ פנטה והשומן מתפוצץ והוא עף על העגבניה. כעת יתחיל הפודינג ללקק את עכוזה של העגבניה עד שהמעיים שלה יהפכו ליוגורט והיא תהיה מוכנה לאכילה.

[עריכה] הפודינג כנוזל החיים

  • הפודינג הוא נוזל הכרחי לכל היצורים החיים בעיקר בגלל התפקיד שלו ביצירת המוח של היצור.
  • הפודינג משמש כמזון הכרחי ולכן מחסור בו יגרום לטמטום, צמיחת גרביל מהתחת והפיכה לגל המאירי.
  • הפודינג משמש לפעמים לכינוי בשביל איבר מינו של הגבר, כגון:" יש אנשים שאוהבים נורא את הפודינג שלהם" , "יש אנשים שנדפקו עם פודינג קטן"


[עריכה] סוגי פודינג

[עריכה] מילקי

מילקי הוא סוג של פודינג אשר נלקח מאמו בעודו יונק משדייה. האמת היא שלאחרונה התגלה כי הפודינג אינו יונק כשאר היונקים אלא מכרסם בשיניו החדות את פתמותיה של האם עד אשר תצרח למוות ותהפוך לקוטג'. המילקי נלקח מהאם ובשיטה תעשייתית קרביו מוצאים דרך אוזנו ומושמים לו על ראשו. מקור השם "מילקי" הוא מהמילה הלטינית "braa!!" שפירושה מוות קליני.

[עריכה] פודינג וניל

פודינג וניל או בשמו השני אירית הוא בעצם פודינג שנטחן ועורבב עם צואת תינוקות חולי יחצלת צחלפות. פודינג זה רעיל ומענג למאכל בו בזמן ולכן הוא נערץ רבות ע"י נשות כת השטן. פודינג זה אוהב לנגן על פסנתר כל אחר צהריים ולאחר מכן לפנטז על ג. יפית מתפשטתת מתלבשת.

[עריכה] פודינג שוקולד

הוא בעצם הפודינג המקורי שכמעט והוכחד בפרעות שנת תרל"ח ולכן הוא חי רק בביובים עם מוטציות כמו דליה איציק והדס מהישרדות. כיוון שהא נאלץ לחיות בסתר בזמן ששאר סוגי הפודינג מהלכים עלי האדמות ורוצחים ילדות קטנות ושמנות להנאתם, הם יושבים וחושבים על נקמה. השמועות אומרות שהם מתחננים לבנות ג. יפית ה-II ובכך להשמיד את הגלקסיה, ע"י הפרת איזון גלקטי כאשר שתי ג. יפית יירקו פרוטונים מעייניהן באותו זמן ויגרמו ליקום לשלשל את עצמו למוות.

[עריכה] מלך הפודינג

מלך הפודינג הוא השליט העליון של כל הפודינג בעולם ולו כל הסמכויות מבחירת ירקות להאכלת האזרחים ועד קביעת דינו של בני גורן על פשעים כנגד האנושות.

[עריכה] מראהו של מלך הפודינג

בניגוד לשאר סוגי הפודינג, מלך הפודינג נראה יותר כמו אישה ערבייה מאשר עיסה. למלך הפודינג יש שיערה נוספת על ראשו אשר משמשת לו לעונג מיני בעת הטלת צואה על נתיניו. על עכוזו של מלך הפודינג נמצאות 3 ילדות בוכריות ושני טרקטורים בוכרים אשר מטרתם היא למשוך נקבות פודינג ללביצוע מעשה מיני שיעבדו במטבח ויכינו לו אוכל.

כלים אישיים