פוטושופ

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

[עריכה] פוטושופ

הפוטושופ הומצא על ידי משה נוסבאום שניסה להוריד את הגבות שלו. אך הפוטושופ יצא משובש כיוון שמשה נוסבאום לא ראה כלום כי הגבות שיחקו שוב פינג-פונג עם הביצים שלו והם הסתירו לו הכל.


[עריכה] עינויים תחת חקירה

לאחר שיצר משה נוסבאום את הפוטושופ, נעצר לחקירה תחת עינויים עקב החזקת מיקרופון פיראטי שעשה בפוטושופ. התחת עינה אותו קשות, ומשה נוסבאום נאלץ לדחוף זרחנית לתחת בשביל שיפסיקו העינויים. הלך שם קרב קשה בין התחת האמיץ לבין הגבות של משה נוסבאום. אך לבסוף הגבות ניצחו את התחת כיוון שהשתמשו בפרצוף האמיתי של משה נוסבאום והתחת ברח לגימלייה של ג.יפית.

[עריכה] מזימת הסרת הגבות

משה נוסבאום הוכה בגלל הגבות והוריד אותם דרך הפוטושופ. זה היה תהליך קשה במיוחד, איך שהחץ קילף באכזריות את גבותיו. למושון לא הייתה ברירה, הגבות אנסו אותו באכזריות והוא היה חייב להתגונן. למרות שאהב את דרך הגבות. אך באמצע ההסרה נכנסה ג. יפית ואכלה את הגבות בזדון ואחר-כך אמרה: "באתי, טעמתי, נדהמתי!". וכך משה נוסבאום ניצל מאונס חוזר של הגבות.


[עריכה] הפצת הפוטושופ וענישת מושון

בסוף הגבות חזרו למשה נוסבאום, רק שהפעם הם חזרו לתחת שלו. וכך נאלץ משה נוסבאום לפרסם לכל העולם את הפוטושופ, יחד עם הגבות שלו. אחרי חודש משה נוסבאום פתח ביחד עם "תנו לחיות מכות" אגודה בשם "די להתעללות הגבותית!". שהגבות שמעו את זה הם מיד פנו למשטרה והגישו נגדו תלונה על הוצאת דיבה. וכך מושון גיבורנו, נאלץ לבלות 97409123578375 שנים בכלא, ופיצה את הגבות בסך של 84973125857483 ש"ח.

[עריכה] משה ההומלס

לאחר 97409123578375 שנים בכלא משה נוסבאום יצא לחופשי. הגבות אנסו בזדון את הבית שלו ולקחו את האגודה "די להתעללות בגבותית!" והפכה אותה ל"תנו למשה נוסבאום בננה בתחת ותאנסו אותו ותדחפו לו אגוזים ותכניסו את הראש שלו לתחת של פיל!". ובנוסף, הם רצחו את ראש האגודה של "תנו לחיות מכות" ולקחה את הכסף שלו בשביל להזמין זונות.

כלים אישיים