פטריק נשל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"הוא היה גאון... וגם חרייאט!!!"
~ שבתאי צבי על פטריק נשל
"במחשבה שנייה הוא לא היה כזה נורא..."
~ שבתאי צבי על אהוד אולמרט
"אלוהים מת! ההיתי בהלוויה שלו"
~ פטריק נשל על אלוהים
"פטריק נשל מת!"
~ אלוהים על פטריק נשל לאחר שפטריק נשל אמר את המשפט שלמעלה
"לא בבקשה רק לא זה!!!!!!!"
~ פטריק נשל על המשפט שלמעלה
"הצילו!!! אלוהים זומבי"
~ שבתאי צבי על זה שפטריק נשל מת


Nietzsche.later.years.jpg פילוסוף, פילולוג (מה שזה לא יהיה), סופר (כסף), מש(נ)ורר, נגן פסנתר, כותב מוזיקות, זבל, חקיין של מוצארט, סתם טמבל, אלו הם רק חלק מהשמות שניתנו לפטריק הלם נשל או בקיצור פה"ן, שהיה בן אדם לא ממש נחמד.

[עריכה] קורות חייו

[עריכה] צעירותו

Nietzsche1861.jpg פטריק נולד למשפחת נשל בשנת 18440, בעיר רוק שלד ליפסטיק אשר בסקס אוניה הפרוסה. אביו מת ממחלת שכל בגיל 6. אחיו, שהיה גדול ממנו רק ב20 שנים, מת בשנת 18446. בגיל 9 חודשים אמו של נשל קנתה לו סוס. נשל הצעיר היה כ"כ נרגש שהוא התפרץ אל הפסנתר הביתי ופצח בזיופים בלתי פוסקים. לאחר שלא הפסיק לנגן הוא החליט לקרוא לסוסו "ציקיהו" (זה מה שנשמע ממה שהוא אמר). לאחר מכן, כשנשל היה בן שנה, הוא התחיל לכתוב ספרים ולעסוק בפילוסופיה, פילולוגיה ועינוי הסוס המסכן שלו.

[עריכה] בגרותו

בגיל שנתיים היה נשל חותך לסוסו כל יום איבר אחר בגוף עם חרב. יום אחד, פרופסור מאונביסיטת ונטנהטהטבהאכעבכברכר שבסקס אוניה ראה אותו. הוא ניגש אליו ואמר לו "שמעתי שאתה יודע לנגן". נשל שוב היה נרגש. הוא התפרץ אל עץ שהיה שם והתחיל לתופף עליו. הפרופסור ניסה לעצור אותו ואמר לו שהוא חושב שהוא מתאים לעבוד בתור מורה למוסיקה באוניברסיטה שלו. מיד למחרת התייצב נשל באוניברסיטת ונטנהטהטבהאכעבכברכר. האונברסיטה הסכימה לקבל אותו ומאז הוא עבד בה.

[עריכה] מותו

בשנת 18445, כשנשל היה בן 5, הוא סיים לחתוך את כל האיברים בגוף של הסוס שלו והוא מת. למזלו של ציקיהו היה לו סוס אחר שהיה חבר שלו. לחברו קראו "פלוץ". כשפלוץ שמע שציקיהו מת הוא רץ לחצר של הבית של פטריק נשל, התחבא שם מחורי שיח וחיכה כמו טמבל עד שפטריק ואמו יצאו לקניות בסופרמרקט. מיד כשנשל ואמו יצאו מהבית רץ פלוץ אל המדרגות, עלה לקומה הכי גבוהה של הבית והפיל את הפסנתר המשפחתי מהחלון ישר על האוטו של משפחת נשל וכך מתו גם פטריק וגם אמו (סוף טוב הכל טוב!).

[עריכה] חלק מיצירותיו של נשל

[עריכה] כתבים ופילוסופיה

[עריכה] פילולוגיה (מה שזה לא יהיה)

  • Diogenii hexametrischen und literarhistorischen&
  • Laertii alten Apophthegmata die&
  • fontibus die die Über&
  • De Über Über Lexikographen&

&לא תורגם לעברית

[עריכה] שירה^

  • Nomen Sammler Suidas der&
  • hexametrischen ihre des Quellen (נכתב ב18441, פורסם ב18445)&

^היו לו מעט יצירות בנושא הזה

[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פטריק נשל.
כלים אישיים