פינגווין/גירסא 1

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"בן דוד שלי גר במאה שערים"
~ פינגווין על מאה שערים


Pingo.

הפינגווין האכזרי

פינגווין הנו זן של ציפורים חסרות מעוף החי בקוטב בצפוני. הפינגווין נראה חיה קטנה וחמודה, אך למעשה היא חיה קטלנית מאין כמוה.

הפינגווין חי באזור מבודד ושקט, אך תמונות לווין מראות תקיפות פינגווינים אכזריות על דובי קוטב תמימים, על לוויתנים ואף על חיות מסוכנות ביותר כמו גרביל הקוטב.

הפינגווינים תוקפים בחבורות של 4-5 פריטים, והם אורבים לטרף מתחת לשלג ומשמיעים קול של פיל גוסס וכך הטרף לא חושד בכלום.

לאחר מכן, הפינגוונים קופצים על החיה ומנקרים לה את הפקוצ'ה, עד שהיא נכנעת ושוכבת על הרצפה תוך כדי שהיא צועקת: "סוויפי סוויפי". לאחר מכן הפינגווינים רוכנים מעל החיה וממלמלים כישופים בשפת הפינגווינים, מיקמיקית, זה גורם לחיה להצלות ולהיות ראויה למאכל.

לאחר שהפינגווינים מסיימים לאכול, הם שומרים את העצמות בקיבה שלהם. אף אחד לא יודע מה הם עושים אתן ולאן הן נעלמות.

[עריכה] הפינגווינים משתלטים על העולם

לאחרונה, התגלו ממצאים שונים המעידים על כך שהפינגווינים מתכננים להשתלט על העולם. דוקטור איתמר לבצור וסייעתו רלי כהן ערכו תחקיר מקיף בעניין הפינגווינים, נסעו לקוטב והתחפשו לפינגווין בעצמם, למדו את שפת המיקמיק וגילו סודות על התוכנית שלהם להשתלט על העולם. לאחר שדיברו עם הפינגווין המנהיג ונתנו לו עיסוי מקור חינם, הם גילו שהפינגווינים מתכוונים להשתלט על העולם הנה תוכניתם הגאונית אך השטנית:

  1. להקפיא את העולם.
  2. להעביד את כל היצורים החיים והם לא מתכוונים למורות לאנגלית, הן לא יצור חי!
  3. להכריח את כל העבדים שלהם ללבוש קרוקס בצבע קיא נמרח (הצבעוני).
  4. לכתוב מיק מיק (תורגם לעיברית כי אז לא תוכלו להשתמש ביותר מדי זיתים) בענק על כדור הארץ כדי שעבמי"ם ידעו שהפינגווינים שולטים בעולם...
  5. להקים אתר של איןמיקלופדיה שבו יהיה כתוב על כל תוכניותיהם השטניות ועל מה שאפשר לעשות בחברת מזלג.
  6. להבין ששני הפינגווינים שהתחנפו אליהם כל הזמן היו שני חוקרים שבאו רק לגנוב את תוכניותיהם.
  7. לבדוק אם הם עדיין חיים, ואם כן למקמק אותם למוות.


כידוע, האדם מנצל רק 10% ממוחו. לפני מספר שנים נחשף בעיתון "יריעות אחרונות" כי שאר 90% משמשים לאחסנת פינגויינים.

[עריכה] פתרונות נגד התקפת הפינגווינים

לפינגווינים תוכנית שטנית ומסוכנת, היכולה לגרום להשמדת המין האנושי. הנשק היחיד שלנו, היחיד שיכול לנצח את הפינגווינים, הוא עומר פישביין, להלן בכינויו טורף הפינגווינים שהוא גם כתבינו בשטח המסקר את מצב הפינגווינים בארץ.

כמו כן, כדי לנצח את הפינגווינים טורף הפינגווינים צריך עזרה מהבאפלואים, שהם נרתמו להציל את המין האנושי ולנצח את הפינגווינים, מכיוון שהם מאוד אוהבים זיתים. בכדי לגלות את החולשות של הפינגווינים נערך ראיון מקיף עם שגריר הפינגווינים הישראלי, פינגו לוי. ולהלן הראיון:

פינגו לוי: "הפינגווינים אכן ניתנים לעצירה, ובכן כאשר הפינגווין נולד, כאשר הוא ניקרא 'פינקטן' או גם 'פין-קטן' הוא מקבל את נקודת הבוז בוז שלו, אבל מה שהמדע לא גילה (שימו לב חשיפה בלעדית) הוא שמשנת 200 לספירה נקודת הבוז בוז של הפינגווינים נהיתה אדומה ומלאת קרם טרטר כאשר הפינגווין רואה פינגווינה חשופת חזה! לכן, מה שעלינו לעשות זה ללכוד כמה פינגווינות חשופות חזה על ידי פיתוי עם חרא של טווס, או בשמו המדעי LK9, ואז לדחוף מקל שעבר שטיפה בתחת של בני גורן לנקודת הבוז בוז של הפינגווינים, ואז הפינגווינים יפסיקו את תוכניות ההשתלטות על העולם ויעברו לתוכנית ב' (שחרור בני סלע מהכלא למטרת התשתעשות עם אברי מין).

בימים האחרונים קיבל פינגו לוי איומים על חייו מהפינגווין השליט "חומסוס" ואמר לכתבנו: "דבריי הוצאו מהקשרם, אני בכלל התכוונתי שאין שום דרך לעצור את הפינגווינים ושחומסוס הוא חמוד". לוי אמר גם: "אתם הכתבים ממש מעצבנים, *צונזר* אמא שלכם ה*צונזר* לכו תדחפו את ה*צונזר* שלכם ב*צונזר* של בני גורן!"


[עריכה] סוגי פינגווינים

[עריכה] הפינגווין המצוי

עד כמה שמראו חמוד, פריך, וכנראה שגם הולך טוב עם קטשופ, הפינגווין המצוי קטלני ביותר. גובהו כ-3 מטר , צבעו לבן ושחור, יד ארוכה מסתלסלת מישבנו וביכולתו לירות קרני לייזר מבטנו. הפינגווין המצוי מטיל ביצה אחת בכל יממה. הביצים שהפינגווין המצוי מטיל הולכות מצוין עם המון חרדל, כך טוענים אחדים מהמומחים ששרדו את מפגשם איתו.


[עריכה] הפינגווין הדלמטי

גובהו כ-7 מטר והוא מתרבה בקצב מסחרר של 101 פינגווינים דלמטים ל-יום. צבע הזכר-שחור ולבן.

צבע הנקבה-שחור ולבן.

הפינגווין הדלמטי נושך כל יצור שמתקרב לטריטוריה שלו.

[עריכה] הפינגווין הדוקרני

כשמו כן הוא, פינגווין זה דוקרני אך חברותי, ולכן הוא כה מסוכן. דפנה, מהתוכנית "דפנה ודודידו", טוענת שכשאר ניסו לצלם את התוכנית, ראו הם לפתע להקת פינגווינים דוקרניים שאצו לקראתם במטרה לחבקם. 24 מאנשי הצוות לא שרדו את המפגש המסוכן. גובהו של הפינגווין הדוקרני הוא 2 וחצי מטר ופינגווין דוקרני בוגר מצופה בכ-400 דוקרנים חדים כתער. הפינגווינים הדוקרניים מתרבים בעזרת התפצלות.

[עריכה] פינגווין המלכה

גובהה כ-200 מטר והיא מטילה 1000 ביצים בכל יום, הגיל הממוצע שבו פינגווין מלכה מתה הוא 300 שנה. למרות כל הבדיקות והחקירות, החוקרים של "נשיונל פינגוויראפיק" עדיין לא יודעים איזה סוגי פינגווינים בוקעים מביצים אלה.


כנראה שתעלומת הפינגווינים תיפתר בעוד כמה שנים, ועד אז, הנה ציטוט מפיו של יהורם גאון:

"תתרחקו מפינגווינים, הם רשעים!"
~ יהורם גאון


כמו שיהורם גאון אמר, עדיף להתרחק מפינגווינים, ולא-הגזע האנושי יחרב.


המאכל האהוב על הפינגווינים הוא אשכנזים, ומכאן צבעם הלבן

כאמור, הפינגווינים ניזונים גם מעירקים ותתימנים, אך ממרוקאים הם מפחדים. החוקרים המרוקאים הם היחידים ששורדים את המפגשים המסוכנים עם הפינגווינים.

[עריכה] מקור השם

מקור השם הוא לאו דווקא במקור של היפנגווינים. בשפה שהחלה להתפתח בשנת 2357 הנקראת רוסית, הציפורים שמסוגלות להרוג אדם בעזרת מקורן בלבד מוכנות פינגוא. בג'יברוש, "ווי" זה לבן, ו"ין| זה שחור. פינגווין הוא בעצם שילוב של כל המילים הללו.

[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פינגווינים.
כלים אישיים