FANDOM


"זה לא ציפי זה פיצי!!!"
~ שבתאי צבי על הזה של ציפי
"לא... רגע... בן, זה פיצי"
~ שבתאי צבי מוודא מחדש את דעותיו על הזה של ציפי
"ארררגגגההההה!!!1!11"
~ שימפנז פקאץ על פיצי לבני


פיצי לבני או גם ידועה כצי פיליבני, ציפי לבני או ציצי לבני (עיוות נוראי, ואני לא מדבר על השם) נולדה בשלושה לשלישי שלושתלפים שלושמאות שלושים ושלוש לפני הספירה (אפשר להחליף את ה-3 ב-6). נודעה כעוזרת לארגוני טרור צ'כוסלובקים וממציאת הסוכריות המתפוצצות. היא גם ידועה בתור הראשונה שהצמיחה שפם גרוזיני בבית השכי שלה. בעבר מנהלת מספנות ישראל, וממקימי צי הפילים הישראלי הידוע, שכבש את העולם בדהרה, ומשמש כיום להסעת נשיאי מדינת ישראל לטקסים בינלאומיים, ומבית הנשיא לכלא הישראלי. בעבר ראש התנועה ל.

ילדות ונעוריםעריכה

פיצי לבני נולדה לאבא פוצי ולאמא פיצה בירושלים. בגיל צעיר הוריה התגרשו ופיצי נשארה לגור עם אביה פוצי. הוא הכיר אשה אחרת והתחתן איתה. שמה היה מוצי וביחד פוצי מוצי! לבני קיבלה זאת מאוד קשה ובגיל 16 ברחה מהבית והפכה לזונה בסוכנות הזונות פצפצים.בזמן עבודתה שם היא התחילה לפתח דלקת בין טחורית בתחת הקטן שלה וגידלה שפם גרוזיני בבית השכי.


המצאת הסוכריות המתפוצצות עריכה

כשהיה ללבני משעמם היא התחילה לאכול סוכריות ולפוץץ פצפצים.יום אחד היא חשבה על רעיון גאוני: סוכריות מתפוצצות! אחרי יומיים של עבודה בלתי פוסקת במעבדה הזדונית שלה היא פיתחה סוכריות שמתפוצצות בפה. היא נתנה לבוסית שלה לטעום (פיצי לא ממש אהבה את הבוסית שלה...) ובום גדול הרעיד את כל ירושלים לאחר מכן ה"בום הגדול" נקרא השבר הסורי התימני. פיצי לבני ראתה את ההשפעות המפוצצות של הסוכריות המתפוצצות ולכן פיתחה להן טעמים מפוצצים שיחלישו את העוצמה המפוצצת של הסוכריות המפוצצות. בעזרתה הנדיבה של ג' יפית הפיצה את המוצר "שוקולד פיצוץ!" (רצוי לציין כי בנוסחה המקורית השתמשה פיצי, בדינמיט). אחרי שנים של הצלחה בשיווק הסוכרייה, ג' יפית התאבדה(אל תדאגו, היא חזרה ובגדול!), וזה היה הסוף של החברה הגדולה.


התחלת קריירה פוליטיתעריכה

לבני הייתה ממציאה גאונית למשל: כשלערבים היה משעמם מהחומוס בפיתה היא גילתה להם את הלבנה. בנוסף היא המציאה את כול תוכניות הטלוויזיה בערוץ הקניות. בתור זונה מתמחה היא גילתה שהיא מסוגלת לקיים יחסי מין גם עם אנשים ולא רק עם ביבי נתניהו. ללבני היה יתרון עצום על-פני בני-אדם אחרים: היא הבנאדם היחיד שמסוגל להכניס את אפו לתחת של עצמה. בכל הנוגע לפוליטיקה, ללבני היה ניסיון עצום בלשקר ("אני נשבעת באימ-אימא שלי שלא סיימתי את הקבנוס, נשבעת!"). כמו כן המציאה את הנורה ואת השיר gangam style

המקרה המוזר של ציפי בשעת לילהעריכה

בשלב מסויים מצאה לבני את עצמה עומדת תחת החופה באמצע הלילה, כשעל גופה מולבש איבר מין גברי, וחתנה הקוקסינל בוז'יני מוצצו בהנאה. נמסר כי פוטנציאל הזיקפה המלאכותי שלה עמיד כל עוד הצופים מוחאים כפיים.

פיצי כיוםעריכה

כיום פיצי עסוקה בניסיונות להקמת מטמטמה (ממשלה) בעזרתם הלא הנדיבה של אהוד מרק וכישלון חרוץ.

בשעות הפנאי שלה פיצי מתנדבת באגודה הרווחית מאוד לאפיית חדי קרן (ארמא״ח) ומטפחת צב מחמד פרטי משלה בשם דונאלד (טראמפ).

Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא פיצי לבני. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.