פלוגים

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

פלוגים או פלוגיות בצעירותם, הם זן נדיר מאוד של חננות. ישנם כמה חוקרים שטוענים שפלוגים הם החנן העילאי.

[עריכה] מהו פלוג?

Hnon

ציור של פלוג. לא רחוק מהמציאות

הפלוג המצוי, הזן הכי נפוץ חי במקומות חמים ויבשים מכיוון שלגופו אין את היכולת לשרוד בקור כי פלוגים מצויים הם קרי דם ולב. הפלוג מתאפיין בכמה מאפיינים חיצוניים קלים להבחנה, הפלוג המצוי הוא בעל גובה ממוצע ומטה ובין רזה לשמנמן. הפלוג המצוי תמיד יהיה במצב שבו לסתו העליונה חשופה (הסברה היא שהפלוג הוא חלשלוש לאללה ולכן כשהוא בסביבה חדשה הוא עושה את מנהג הקופים של לחשוף שיניים כדי להפחיד אויבים). בנוסף הפלוג המצוי לא מודע למצב שהוא לא שמח בו, הוא כל הזמן יחייך, ניסוי נעשה בנושא ובו לקחו פלוג, קשרו אותו לקיר של חדר גדול, לחדר הכניסו את שלושת האנשים האהובים על הפלוג: 1) אחיו ואחיותיו 2)הוריו 3)כל המורים בבית הספר שלו. אחרי שהפלוג רואה אותם הוא עובר למצב שבו הוא שמח מעל לרגיל, אז מכניסים מדען אהוב על הפלוג. קודם כל רוצחים את בני משפחתו של הפלוג לאט ובייסורים קשים, בזמן הייסורים המורים נותנים לפלוג מבחן (שאותו הוא עושה בקלות,וברצון) ואז נותנים לו ציון של 99 ,כמה אומרים שזה עוד יותר מכאיב לפלוג מאשר 0. לאחר מכן המדען אומר לפלוג שהוא שונא אותו. גם אחרי שבני משפחתו מתו ואז האכילו חלק מהגופות לכלבים וחתולים והחכריחו אותו לאכול גם חלק מהם. הפלוג ירד למצב הכי נמוך שיש 'סופר שמח'.

הפלוג המצוי הוא הזן הכי שקדן של חננות. הפלוג מסוגל לעמוד בלחץ של 1000עמודים בספרים,3 עבודות סיכום, 10 יומני קריאה,300 דפי עבודה,15 בוחנים, ו10 מבחני מיצ"ב ומשווה. הפלוג התברך ביכולת לעשות שיעורים כ"כ מהר שאת הכמות שכתבנו למעלה הפלוג המצוי מסוגל לעשות בפחות משעה.

[עריכה] השתלבות הפלוג בחיינו

הפלוג אינו עובר בתי ספר, אלא רק במקרים מיוחדים וכשהוא כן אז הוא עובר ארץ, או עיר, כדי לעשות רושם. לפלוגים יש יכולת לזהות פלוגים אחרים וכשהם מזהים אותם הם נדבקים אחד לשני. לרוב הפלוג המצוי מתחבר לפלוג מסוג אחר והפלוג המצוי הוא שפוט של כל מה שיאמרו הוריו, והחבר שלו. תכונות אלה גורמות לפלוג להיות מאוד פופולרי בקרב התלמידים הערסים שגורמים לו להכין להם שיעורי בית. הפלוג מסוגל לעמוד בשיעורים של 70 תלמידים שזה בערך מספר הערסים בבית ספר. לכן פלוג אחד הוא מספיק לבית ספר. אבל חוץ מזה הפלוג הוא דחוי אפילו ע"י פוצונים ולפלפים.

[עריכה] חשיבות הפלוג במערכת האקולוגית

הפלוג מהווה תפקיד חשוב בחיינו, הרי בלעדיו לא היה לחנונים האחרים על מי לצחוק, וגם כל הערסים היו מסולקים מבתי הספר כי לא הכינו שיעורים, בלי ערסים שיתפקדו בשיעורי ספורט ממוצע בית הספר ירד ועלול אפילו לגרום לבית הספר לרדת בתקציב ואז המורים ילמדו את החנונים פחות מה שיגרום לחנונים להשתגע כי אין להם מספיק חומר ללמוד או שיעורים ולמרוד נגד ההנהלה, כמובן שאין להם כוח אז הם לא יוכלו לעשות כלום ואז זה ירשם להם בתיק האישי המושלם שלהם. דבר זה יגרום לקצר במוחות החנונים ואז גם הציונים שלהם ירדו ולבסוף ישארו רק תלמידים בינוניים ומורים בינוניים וחוסר הרווח וטמטום התלמידים יגרום למורים להתפטר ולבסוף כל הבית ספר יפשוט רגל. אז זה מראה עד כמה חשוב הפלוג בחיינו, לא משנה כמה הוא מעצבן.

[עריכה] סוגי הפלוגים השונים

[עריכה] הקליג

הקליג או פלוג חד-גבה, הוא הזן הדומיננטי ביותר של פלוגים, לא כמו הפלוג הקליג קטן ממדים אך מאוד נמרץ ויחסית חזק,הוא שקדן כמעט כמו הפלוג ברוב המקצועות אך מתמחה במתמטיקה,וספורט. הקליג להפך מהפלוג כמעט אף פעם אינו שמח ותמיד כועס חוץ מאשר כשהוא עם הפלוג. פלוג וקליג נחשבים למיזוג האידיאלי כיוון שהם שני ניגודים.

[עריכה] הפלוגיה

הפלוגיה או פלוג חצוי הוא כמו פלוג מצוי בכך שהוא חננה ושקדן אבל הוא פחות מהרגיל. כלומר יש לו יכולת לעמוד בשיעורים אבל פי2 או 3 פחות, הזן יכול לבוא ברוב הגדלים (אבל לא גדול מדי) אך שומר על מאפיין של הפלוג המצוי בכך שהוא נמוך, לא תוקפני, ולפלף.

[עריכה] הפלוגר

פלוגר או מגה פלוג הוא הזן הנוראי ביותר של פלוגים והוא מתאפיין בדבר אחד שקדנות הפלוגר יכול לעמוד לחץ של פי 20 יותר הפלוג המצוי בשיעורי בית ועבודות. וגם שהוא יעשה הכל כדי להתחבב על אחרים, פלוג מצוי מבקש שלא ירביצו לו בתמורה להכנת שיעורי בית, אך הפלוגר יכין שיעורי בית לכל הבית ספר שלו וגם לכמה בתי ספר אחרים במשך כמה זמן שירצו אם יגידו לו שהם יחבבו אותו לאחר מכן. לפלוגר אין כמעט חברים והוריו לרוב נוטשים אותם בגיל 12. הפלוגר אינו מותאם לחיים בחוץ שאלנו פלוג שנשאר ללא הורים איך חייו וזה מה שענה "זה נורא מאוד, אחרי שבעטו אותי מהבית אחד מהטחורים שלי התפוצץ וכל המוגלה יצאה, ראיתי חתול ברחוב ונזכרתי בפרק של הופ קטנטנים שבו החתול ליקק את הפצע, והפצע התרפא ואז הוא קרא לעננים לעזור לו ואז הם עלו לשמיים ושם אלוהים ריפא לא את הפצע. אז קראתי לחתול והוא ליקק לי את הפצע אבל הוא לא הפסיק ואז הוא התחיל לנשוך את הפצע וברח לי עם שלושת הטחורים האהובים עלי 'ג'ימי' 'רפאל' ו'ניסים'. אז התחילה הפריחה שלי לכאוב ולא הייתה לי משחה ואז בכיתי וכשהדמעה הגיעה לחלק היבש בלחי שלי, גם שם יצאה פריחה. כשהגיעה הזמן לישון, חיפשתי מזרן אורטופדי מתאים, אבל ב16:00 החנויות סגורות. אז ישנתי על מזרן נורמלי במלון. הייתי חייב קרם פנים לקמטים והפצעונים שלי, אז עליתי על תתוכית, נכנסתי לחדר מקלחת של מישהו ולקחתי ממנו קרם. הוא התרגז ושלח אותי לתחנת משטרה. שם ביליתי את הלילה ואז חזרתי הביתה"

[עריכה] פלוגים מפורסמים

 • הארי פוטר
 • גידי גוב
 • משה שרת
 • שמעון פרס (נו באמת! הוא חי כ"כ הרבה זמן שיצא לו להיות הכל!)

[עריכה] ראו גם

 • ז
 • ה
 • י
 • ר
 • ו
 • ת
 • !
 • פ
 • ל
 • ו
 • ג
 • !
כלים אישיים