פסטיגל

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"מאיה איך מאיה טו מאיה קה מאיה קה-קה"
~ שבתאי צבי על פסטיגל
"או שבעצם זה אחד הדברים הכי יפים שימציאו בישבילי"
~ שבתאי צבי על ציטוט הקודם


[עריכה] המצאת הפסטיגל

הפסטיגל (ΠΣΤΙΓαΛ, על שם אלילת הפלסטלינה פסטיגונה) הומצא על ידי היוונים בשנת 173 ומאז הוא מתקיים כל שנה בביומו של חנוך רוזן ומאתגר את עצמו כל פעם מחדש בהמצאת נושא למרות כל הצופים כבר יודעים שאין עוד רעיונות בעולם. בעקבות זה היוונים רצו לנקום בישראל נקמת דם. אחרי שחזרו ליוון היוונים החליטו להעלות את השטן באוב. לשם כך נבחר כוהן אופל בשם ארמדילוס איגואנינוס.ארמדילוס כינס את כל אנשי יוון לדלפי שם העלה את השטן באוב. השטן אמר לארמדילוס להעלות בישראל מופע אימים שבו יענו ילדים קטנים תמורת תשלום גדול וישכנעו אותם לאהוב את הטלטביס (לימים המורדים) ועוד כל מיני צורות של השטן כמו מנחי ערוץ הילדים ויעל בר זוהר. הוחלט כי כל צורות השטן יגיעו לישראל ויתחילו לעשות חזרות אבל לא היה במאי ולכן התנדב ארמדילוס להיות הבמאי. ארמדילוס החליט לשנות את שמו לחנוך רוזן שישמע יותר ישראלי.


[עריכה] הפסטיגל בימי הביינים

בימי הביינים הוצא הפסטיגל מחוץ לחוק בישראל כי באותה התקופה הומצא לתקופה קצרה החוק בישראל(בפעם הראשונה והאחרונה).כוכבי הפסטיגל המיואשים חיפשו עבודה ולא ממש הצליחו ללא כשרונות של ממש. כוכבי הפסטיגל החליטו לעזוב מקומות עם טעם באמנות כמו ישראל לטובת אירופה. באירופה החשיבו בהתחלה את הפסטיגל כאומנות יפהפיה אך הפסיקו להציג אותו מול מלכים מפני שגילו כי הפסטיגל גורם לפגיעה שכלית קשה ביותר.כוכבי הפסטיגל פוטרו.לאחר שהכוכבים שמעו זאת החליט חנוך רוזן להעלות את הפטיגל בפני נידונים למוות,מכשפות, כל מיני אנשים שרצו להוציא מהם מידע בעינויים וסתם אנשים שנקלעו בטעות לאזור. הפסטיגל התפתח עוד ועוד ומספר כוכבי הפסטיגל גדל גם כן.

[עריכה] הפסטיגל במלחמת העולם השניה

אחרי שהפסיקו להעניש אנשים באירופה ושוב פיטרו את כוכבי הפסטיגל נשבר להם באופן סופי הם נסעו לגרמניה שם פגשו צעיר בשם אוריה אוכמנייתי.הפסטיגל הופיעו מול אוריה ולאוריה נגרם נזק מוחי כבד מהרגיל והוא התחרפן דבר הגרם לו לשנות את שמו לאדולף היטלר.אדולף וחברי הפסטיגל החליטו לנקום בכל מי שפיטר אותם.הם התחילו בכל כשבשו את כל אירופה ועשו שם בלאגן(נקמה על הפיטורין בימי הביינים) אבל הנקמה הראשית הייתה ביהודים.כדי לצרף את היטלר אליהם החליטו כוכבי הפסטיגל לשלוח אותו ללמוד ריקודי עם והורה.אחרי שגמר ללמוד הבין היטלר מה גודל האסון הנקרא פסטיגל והוא פיטר אותם. כוכבי הפסטיגל החליטו לנקום בהיטלר והם עזרו לארצות הברית ורוסיה להרוס אותו.כוכבי הפסטיגל עזרו להקים את מדינת ישראל רק כדי לענות אותנו בכל שנה.

[עריכה] הפסטיגל היום

כיום כוכבי הפסטיגל משתמשים בכלי נשק בלתי קונבנציונאלים כמו פלייבק שהגדילו את תפוקת הנזקים המוחיים של הצופים המסכנים. בכל שנה בוחרים כוכבי הפסטיגל נושא נחמד ומעוותים אותו לגמרי מול עייני הצופים.

[עריכה] ילדי הפסטיגל

כוכבי ישראל החלו להחכים טיפה ולא הצטרפו לשורת כוכבי הפסטיגל. כוכבי הפסטיגל לא ידעו מה לעשות בנידון עד שלאחד מהם העלה רעיון שטני במיוחד: לחטוף ילדים קטנים, לאלף אותם לרקוד ולשיר, ואז כשהם יגדלו הם יהיו יהיו כוכבי פסטיגל! הוגה הרעיון היה טל מוסרי וזאת הסיבה שהוא כל כך אהוב ואפילו אחת מצורות השטן האהובות עליו. ילדים בני 5-14 נחטפים מידי יום, מוחזקים בתת תנאים ועובדים עבודות קשות ומפרכות, בין אם זה חזרות לפסטיגל ובין אם זה עבודות שירות לכוכבי הפסטיגל. עד היום רק החלק הראשון של התוכנית עבד בהצלחה מרובה מפני שלרוב הילדים נגרם נזק מוחי כשנאנסו על ידי השטן. דוגמה להצלחת השלב השני היא שירי מיימון. קבוצה זו היא מקום שני בקטגוריית "קבוצות ילדים מסכנים" מיד לאחר ילדי המייפל.

                                                   איקבל מאסי 

איקבל היה ילד פסטיגל ששימש כבובת מין לטל מוסרי. הוא עבר בהצלחה את השלב הראשון, ועמד להפוך לילד פסטיגל אמיתי בצעד מכאיב ונורא: להיאנס על ידי השטן. עודד פז היה אמור לזמן את השטן כדי לאנוס את איקבל, אבל במקום זה הוא זימן את צ׳אק נוריס. צ׳אק נוריס פיצח את ראשו של עודד פז בבעיטה מסובבת, ולקח את איקבל ללימודי קונג פו. לאחר שנה,כשחזר לביתו, ירתה בו רוני סופרסטאר והוא מת. במותו הוא הפך לעוזרו האישי של צ׳אק נוריס.

[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על פסטיגל.
כלים אישיים