צפון תל אביב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Thumbnail איןויקיזציה: יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
Hammer יש לשפר ערך זה
לערך "צפון תל אביב" אין יש עתיד, אבל עדיין צריך לשפר ולהפוך אותו לערך פטישי. אל תהיה מניאק, אם יש לך רעיון אתה מוזמן לכתוב אותו.


Gay flag ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
  • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסויסטים
  • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
  • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
  • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
  • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיא"Xנ* Nתה"
~ פאקצה ביברית על הידיעה שג'סטין ביבר גיי
"כבר נגמר המשחק?"
~ גייז משחק במריו


ממלכת צפון תל-אביב(הנקראת הומוטופיה) היא שכונה בעיר המדינה תל אביב. צפון תל אביב ממוקמת בגוש דן וגובלת במרכז תל אביב בדרום. צפון תל אביב מאוכלסת בעיקר בהומואים, הומופובים ופקאצות. השכונה מחולקת לשני אזורים: הצפון הישן והצפון החדש.

[עריכה] היסטוריה

צפון תל אביב הוקמה ב-1901 על ידי קובץ יהודים שברחו מיפו. השכונה היוותה המשך של העיר "עכוזת בית", ונקראתה מיד צפון תל אביב. עובדה היא, כבר בשלב מסוים (קצת לפני המאה העשרים ואחד) קמה סיגיעע וקראה לקהילת ההומואים, שהלכה והתפתחה במהירות בעיר ובישראל ככלל, לייסד ממלכה משלהן. או אז התפלגה הממלכה המאוחדת תל-אביב לממלכה הדמוקרטית של דרום תל אביב ולממלכת הכס הקדוש של צפון תל אביב.

[עריכה] פוליטיקה

צפון תל-אביב היא ממלכה, אף על פי שאין לתושבותיה מושג מה זה (מזההה) בכלל. כיום השליטה במדינה היא המלכה רוני סטופידסטאר, גם השרה המייצגת את הפקאצות בישראל, אף כי כיום יש מספר מועמדות החותרות להפילה מכס המלכות (מירי מסיקה, נינט טייב). את משרד הפנים במדינה מנהל השר טומי לפיד, שר הספורט הוא ניר קלינגר, והשר לאיכות הסביבה הוא מוטי קירשנבאום החליף, אמיר פיי גוטמן והנשיא, גואל רצון.

[עריכה] יחסים עם ישראל

כבר עם הקמתה, הצהיר המלך הראשון סיגיעע כי אילו הייתה נולדת ב-1947, הייתה תומכת בישראל בהצבעת האו"ם, ובכך פתחה חלון הזדמנויות לשיחות עם ישראל. כיוון שממלכת צפון תל-אביב היא חלק משטח ישראל, משתדלות שתי המדינות לתמוך אחת בשניה, אף כי לא פעם היו חיכוכים בין אזרחי ישראל לאזרחי צפון תל-אביב. כיום ישנה נציגה של הממלכה בצמרת הממשל של ישראל (הייתה הדוגמנית של "קונברס" בישראל), היא המלכה רוני סטופדסטאר.

[עריכה] כלכלה

הכלכלה הצפון תל-אביבית מבוססת בעיקר על כלכלת ביגוד ותכשיטים, וכן פלטפורומות לנעליים. ידוע שבבירת המדינה, רמת אביב ג', קיים מפעל הפלטפורמות הגדול בבמלכה המייצא גם לשטח ישראל ואף מחוצה לה, BK(נא לא להתבלבל עם: "יש לי ביקי 223214214 ריסט באימיו יסראל של יאיר הטותח!!!!!"). אלו שלושת תאגידי הכלכלה של המדינה, המכלכלים את תושיבה המבוססים ממילא (אבא של התושבות היה עורך דין, רופא, או מנהל חברת הייטק, לרוב.)

[עריכה] דמוגרפיה

ממלכת צפון תל-אביב מונה כ-150,000 תושבים, מהן 5,000 פקאצות. בצופן תל-אביב חיים יחדיו הומואים ופקאצות,כולם יהודים, לרוב בשלום יחסי.

[עריכה] ההמנון הצפון תלאביבי

דהה
כיאילו שיואו
כיאילו דה
אני יפה
ואת קופה
כן הוא שלי
ולא שלך
כי ירדתי לו
ואת לא


[עריכה] העתיד(?)

TheMatrixRevolutions

לפי דברי הנביאה ממטריקס(סתם זקנה הומלסית בת 100+)בשנת 4324 לספירה הפרוטו הינדובודהיסטית יקרה מצב כזה שרוני סטופדסטאר תצליח סוף סוף להדליק מחשב בלי לפוצץ את עצמה, ושם היא תוכל לעשות שיכפולים של עצמה. השכפולים האלה עד מהרה ישתלטו על האיזור ושם תוקם עיר מרושעת שעליה רוני תשלוט ושם לא יחיה אף אחד חוץ משכפולים של עצמה וצפונים מתנשאים שלאט לאט גם ישתלטו על שאר החלקים מתל אביב. אז אחרי 100 שנים של הרס וחורבן יבוא דוס חנון מחשבים עם שטריימל וקפוטה משקפי שמש ומעיל ארוך והמטרה שלו תהיה להשמיד את רוני סטופדסטאר ושלטון הטרור שלה. הוא יילחם בה ויהפוך אותה לזקנה מכוערת ומקומטת(ע"ע: ג' יפית) ואז כשהיא תסתכל על עצמה במראה היא תתאבד ובגלל זה כל השיכפולים שלה ישמידו את עצמם וככה יבוא שלום חנוך ל1000 שנים נוספות (עד שיבוא גילגול של אותה רוני סטופדסטאר).

[עריכה] ראו גם

Bouncywikilogopink
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על הומוטופיה.

[עריכה] קישורים חיצוניים


Jewflag01 ראה גם: תל אביב, דרום תל אביב וצפון תל אביב
כלים אישיים
דף זה בשפות אחרות