קגב

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"חכה חכה אתה עוד תטבע בשמן קנולה איכותי!"
~ רונאלד מקדונלד על קגב


ה"קגב" (אנגולית - KFC) היא מסעדת מזון מהיר אשר נעלו אותה מתחילת מלחמת העולים השנייה ועד לפירוק הקומוניזם


Kfcstalinsexiest

[עריכה] קצרמר

ה"קגב" היה רעיון של יוסיף סטלין ליצר צבא של רוסים שיכורים, שמחפשים ליגנוב לרוסים שיכורים אחרים את הוודקה. הKFB עבד במסווה של רשת מזון מהיר להכנת המבורגרים אמרקאים בצורה זולה ומהירה. ומכאן הטעם הנורא של ההמבורגרים של KFB

[עריכה] שנות ה-20-40

בין מילחמת העולם הI ומילחמת העולם הII, לקגב לא היה מה לעשות חוץ מליגנוב ולישתות וודקה של רוסים שיכורים, ולכן לא שמעו עליו הרבה.

[עריכה] שנות ה-50-90

סטלין מת, ואיתו החלה המפלות של ברית העליונות. הKFB החט בתוכנית סודית שעבד עליה שנים, והיא לשנות את לנינגראד לסנט פיטרסבורג. על שם הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של הסבא של יו"ר הKFB. אבל בשביל זה הם היו צרכים לפנות את צומת הלב של בני העם. לכן הם חטפו את איננשטיין וטיגנו אותו בשמן עמוק. אחרי זה הם גנבו לו את פצצת האטום ושתלו בצ'רנוביל את הפצצה. כל צ'רנוביל היתפוצצה ותושבי ברי העליונות עברו מזרחה. שמה נישחטו על ידי לוחמי גרילה מונגולים. הKFB ניצל את ההיזדמנות ופלש לעיריית לנינגראד, והחליף את השלט הענק בכנסיה לעיירה מלנינראד לסנט פיטרסבורג. (כמובן שהם יכלו לתת להם פקודה ישר ממוסקבה, אבל הם היו רוסים שיכורים.

מאחר וסטלין היה מאונן הרבה, וודקה לא הספיקה לו אז הוא היה אונס את בנו וניה. דרך אגב, הרעיון לפתוח את הKFB הגיע בדיוק שזיין את בנו.

[עריכה] שיטות פעולה

הקגב היו שורפים\שוחטים\רוצחים\משמידים מיליוני בני אדם בצד אחד של הארץ כדי להחליץ כמה מאות\אלפים בצד שני. ואז משמידים את מי שנישאר בשיטטיות. וככה ברית העלניות היצתמצמה למדינה הקטנה שהיא כיום. והכל ביגלל רוסי שיכור ששתה יותר מידי וודקה אלסקה

[עריכה] דרך הפעולה החכמה של הקגב

אין.

[עריכה] מעשי טרור ידועים

  1. עבירה על חוקי סטלין
  2. סחיטת פושע מלחמה באיומים
  3. טיסה לסוריה עם כרטיס טיסה לרוסיה
  4. חשיבה על הזולת
  5. עישון באזור של נגמלי סיגריות
  6. תמיכה באחמד אינג'אקט
כלים אישיים