קוקה-קולה

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Radioactive אזהרה!
דף זה הוא רדיואקטיבי ולכן אסור לצפות בו. נוסו על נפשותיכם!!!!!
Cocaine

חלוקת הקוקאין למנות, לפני הכנסה לקולה

"אני הייתי הראשון שאמר שהקולה היא טעם החיים"
~ שבתאי צבי על קולה
"איכס, מי בכלל יכול לשתות משהו שחור?"
~ סטיב ארקל על קולה
"אני המצאתי! הדבר השחור המבעבע שאף אחד לא יודע ממה הוא עשוי שלי!"
~ המכשפה בשלגייה ושבעת הגמדים על קולה
486

מצא את ההבדלים

קוקה-קולה (ידועה גם בשם קקה-קולה) הינה משקה בעל צבע כהה וטעם טרופי מתקתק. מיספרה האטומי הוא 12.

בכימיה, קולה היא כל חומר העלול לגרום לאורגניזמים פציעה, מחלה, או מוות, בדרך כלל על ידי תגובה כימית או פעילות אחרת ברמה המולקולרית. בנוסף לכל, "קולה" זה שם של חומר ניקוי מושלם, המשמש בעיקר לניקוי דם מאספלט אחרי תאונות דרכים.

[עריכה] יצור קוקה-קולה והרכבה הכימי

Glass cola

המשקה השחור

עובדים עליכם זה לא אמיתי ערן הומו זה להפחיד על תיבעלו אמת!! קוקה-קולה היא תערובת של קולה, מים, סוכר, נפט, קיא, קקי במצב צבירה שילשול, סנו K-300, צבע מאכל שחור, קוקאין, גז הליום, גז מתאן ולפעמים גם חלודה. לפעמים כאשר חסר סוכר או מים, עושים קוקה-קולה מסתם משחה ופלדה עם קוקאין. התערובת אינה יציבה בלחץ אטמוספרי וטמפרטורת החדר ולכן היא מתפוררת תוך שחרור גז בלתי מזוהה(כנראה, HCN) לסביבה הקרובה. קוקה-קולה היא נוזל שחור, בעל ריח אופייני של ביצים סרוחות עם ניחוחות של דשא קצוץ וסלט דובי נמלים. התערובת קוקה-קולה היא ירוקה במקורה, והיתה נשארת כך, אלו לא היו מוסיפים לה צבע מאכל שחור.

תהליך ההכנה- בראשית ייצור הקוקה-קולה אנו הולכים לשוק הפשפשים וקונים שם כמה מאות גרמים של רעלים להריגת נמלים, חולדות או עכברים. אנו מערבבים את החומרים עם קפאין וקוקאין במפעל, בתוך חדר מלא בבואשים. לחדר מכניסים גם סבתא עם גזים שתכניס לנוזל את הגזים שלו. מחכים 200 שנה, ואז מביאים כושי שיטעם את המשקה לראות אם זה מוכן לשלב הבא. אם הוא מת מייד- אז זה מוכן. השלב הבא הוא הצבע. מביאים עוד כושי ומביאים לו טיפה מהמשקה כדי שישלשל, ואוספים את הצואה שלו לבקבוק בתוספת של צבע מאכל שחור שעשוי מנמלים ושערות מתחת של קוף. מערבבים טוב טוב, ומוסיפים כמה טונות של חומצה שתמיס את הגושים, וזה מוכן!! לבסוף אנו מוכניסים את התערובת שלנו אל תוך מיכלים אשר הדור הפרמיטיבי של המאה העשרים ואחת שלנו קורה להם "בקבוקי פלסטיק", ומביאים את העבדים הלא חוקיים שלנו שיסחבו את המיכלים מהמקום מסתור שלנו שבאפריקה וסין לאוניות.

[עריכה] מקור השם

ילד שקואים לו טל הדס משתין לחיתול שאחותו של עידו חירבנה שם ואז הם צועקים ביחד "קוקה-קולה" ומשם בא השם

[עריכה] אמצעי זהירות

Yafit

מומלץ על ידי רופאי השיניים!

בגלל תוספת קוקאין והורדת ריכוז הכימיקלים על ידי דילול בעזרת בנזין טהור, קוקה-קולה לרב פחות רעילה מסתם קולה. יש סיכונים בשתיית קוקה-קולה, אך לא ידועים עדיין מקרי מוות כתוצאה מהשתייה. ניתן ל

[עריכה] סכנות בריאותיות

ערן


כמו כן אחד הסיכונים הוא הגז הדו פחמני שנמצא שם, סוג זה של גז בדרך כלל נמשך אל האחוריים אך לא במקרה ספציפי זה. בקוקה קולה הוא הולך קצת יותר למעלה אל פתח השיחרור האהוב על האנשים. דבר זה יכול להרוג כל ילד בן הגילאים 6-26

[עריכה] קוקה-קולה zero

לאחרונה פותחה במעבדות החברה, סוג חדש של אותו סם שנקרא "קוקה-קולה zero".
זהו שדרוג של הדיאט קולה הרגילה, חסר המרכיב "סוכר" אך במקום זאת, מתווספים לה חומרים חדשים ומסוכנים. העיקריים שבהם:

הקרם של מיקי בוגנים הפלוצר וודקה עם קולה? להזדיין עם זונות בשקל בתחת ברחוב שאנשים מסתכלים זה כיף וזה מחרמן אותי לכתוב את זה

[עריכה] נגישות

ניתן להשיג קוקה-קולה בכל חנות נעלים, היא נמכרת שם בתור דבק מגע לסנדלים. קיימים סופרים בהם מוכרים קוקה-קולה ללא מרשם רופא. וזהזין בתחת של דבר שובבים ביותר (ראר) >~< הזונה שאני מזיין בתחת ברחוב בשקל זה כיף כי אני מזיין אותה והיא משפריצה דברים מהכוס

[עריכה] עובדות מעניינות לגבי קולה

 • אדם יכול לחיות אחרי שתיית קולה, ויש אנשים השותים אותה באופן קבוע.
 • ישראל החתיך שלי 3> הילדון מחולון.
 • הפקאצה גם שותה קוקה-קולה לפחות 10 פחיות/9 בקבוקים ביום לרוב תוך כדי פיטפטו באייסי או דיבור שעות בפלאפון הורוד שלהם
 • ניתן להמיס בורג בכוס קולה.
 • קולה מחזקת את השיניים ועצמות- כל עכברי מעבדה אמרו את זה לפני שמתו.
 • הקולה הינה מזימה מיוחדת של הרב עובדיה יוסף וג'ק רובינזון להרוג את כל הגרבילים.

[עריכה] נוסחת הקולה

12+F-DS:(X*Y-64+71) = c0K3 = Coke = Life is good = Death is good = Vampires = Blood = Apples = Bibi Natanyahoo

[עריכה] תוצרי לוואי של קולה

 • בנזין
 • קוטל עשבים
 • אקונומיקה
 • סודה קאוסטית
 • חומר מזהם הנפלט לאדמה באיזור תע"ש
 • סם שגורם לאנשים לחשוב שג. יפית ראויה לשמה
 • חומר משלשל
 • אספירין
 • חומצת בטריות
 • פליטת חייזרים מהפה
 • צפייה בפרסומות
 • לצחוק מבדיחות קרש
 • גזים מהאף
 • כניסה לסופר פראם

[עריכה] סודי ביותר

בקולה כנראה ישתמשו כדי להרוג עבמי"ם.

[עריכה] השערות

משערים שאם תיתן לתתרן להריח קולה, זאת תהיה התרופה היחידה נגד בעיה זו, אך לעומת זאת השאר התתרן עם נזק מוחי לכל החיים.

משערים שהיצורים היחידים שעמידים בקולה הם הערסים המצויים בעמק ירוחם והפרחה האילתית.

[עריכה] הקולה בדתות השונות

ברוב הדתות נהוג להשתמש או שמוזכרות גרסאות שונות של קולה, שמתכונם הסודי עובר במשפחה. דוגמאות לכך ניתן לראות ב"מכה-קולה" המוסלמית וב"מצה-קולה" הנהוגה בקרב קהילת יהדות מאדים.

[עריכה] הקולה ביהדות

הקולה היהודית, שנהוגה כיום בקרב יהדות מאדים נוצרה לראשונה במצרים העתיקה, כאשר משה הכה בים סוף והמים התמלאו בדם. מפני שלא היה למצרים מה לשתות, הם שתו את מי-הדם הללו. רוב האנשים ששתו ממי-הדם הללו, קיבלו קומה, ולכן השם הראשוני שניתן למי-הדם הללו היה "קומה", אך כאשר הועבר בדורות השתנה ל-"קולה".

[עריכה] הקולה בהינדואיזם

בדת ההינדית, אחד מהעונשים הכבדים ביותר לאדם שהרג פרה לצד מחיצה ע"י פיל, הוא טבילה בנהר קולה. לעתים קרובות העונש נעשה חמור יותר כאשר משקים אותו במשקה המסוכן, או מוספים לנהר כרישים, תנינים, גרבילים ודינוזאורים אמנם אלה מתים בייסורים בתוכו 3 וחצי שניות.

[עריכה] הקולה באסלאם

בדת המוסלמית הקולה נקראת מכה קולה, ע"ש הקוביה השחורה המוזרה ההיא. המכה קולה משמשת כנשק במלחמת הג'יהד. שימושה דומה לשימוש בבקבוקי תעברה אם כי קטלני פי 10,000. אומרים כי שהיד שהפציץ את עצמו בקולה זוכה לחיי נצח בגן עדן עם 72 בתולות ולא עם בתולה בת 72.

[עריכה] הקולה בבודהיזם

השימוש בקולה אסור בבודהיזם מכיוון שהקולה היא דבר מסוכן, המכער את הנפש, מפר את האיזון של הנשמה ועשוי לשמש ככלי כרצח המונים. הקולה מפריעה למאמין הבודיהסט להגיע לנירוואנה ומסיטה אותו מדרך הישר, המוסר והצניעות.

[עריכה] הקולה בנצרות

לפי הנצרות בגיהנום ישנם שבעה נהרות של קולה אשר הנשמות הארורות ביותר מוטבלות בהן ע"י השטן. לפי האמונה, עד היום לא נולד אדם מספיק מרושע מרושע כדי לקבל עונש כזה איום, וזה כולל את היטלר, סטאלין ובני גורן.

[עריכה] הקולה במיתולוגיה היוונית

נאמר על נהר הסטיקס, אותו נהר שמקיף את ארץ המתים, כי למעשה הוא עשוי מקולה.


[עריכה] ראו גם

כלים אישיים