קיסר

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

"הוא דומה לנו! גם לו יש יהלום בראש!" הזין של חייל הטייס על הקיסר

קיסר- הפלוצר החזק ביותר במדינה. כדי להיות קיסר צריך לעבור מבחנים ארוכים בסופם המפליץ החזק, הגדול, והמסריח ביותר נהיה הקיסר.

[עריכה] בחינות הקיסר

בחינות הקיסר נערכות בגרוזיה והן בעלות כמה חלקים (מדי פעם ישנם קצת מדי/יותר מדי משתתפים, ואז מורידים/מוסיפים שלבים). בשלב הראשון, כאשר באים בדרך כלל 10,000 אנשים הקוראים תיגר על התואר "הקיסר", הם צריכים להפליץ בעוצמה כזו שתעלה על 4,500 דציבלים. כעת נותרו בערך 3,000 מפליצים חזקים ושעירים. כעת לשלב השני- המתמודדים עומדים גב אל גב, שום ושעועית בידם, ומפליצים. הראשון שמתמוטט- מפסיד. כעת, נותרו כמובן בערך 1,500, ועכשיו הניפוי הגדול. כל הקיסרים לעתיד צריכים לעמוד מול אזור פי הטבעת של הקיסר הקודם, בעוד הוא מפליץ. אם הם החזיקו מעמד יותר מחמש עשרה שניות, הם עברו. כעת נשארו בערך 3 קוראי תיגר על התואר. הם יוצאים לקרב אחד על אחד מול הקיסר- מתמודד 1 מול מתמודד 2, מתמודד 3 מול הקיסר. שני המנצחים יוצאים לקרב פלוצים גדול, והמנצח הוא הקיסר לעוד חמש דקות. כמובן, אם הקיסר הקודם ניצח יש לו חמש דקות נוספות של תהילה.

[עריכה] היסטורית הקיסרות

במקור, המנהג לקוח מפרס העתיקה, שם כנראה אלאדין, הקיסר הגדול שהחזיק מעמד כמעט חצי שעה, שוכן לו עם הנסיכה פלוצ-מין. כמה גברות ישבו בבית קפה, והפליצו להנאתן. לפתע הן החליטו לעשות תחרות, שתקבע מי הכי גברי, שעיר, חזק ומפליץ בכל רחבי פרס! לכן הן הקימו את התחרות.

[עריכה] אזהרה

אל תנסו להתמודד לתחרות זו. היא למקצוענים בלבד, והריח שמה משהו לא רגיל- הוא יכול לשגע אתכם.

[עריכה] לקריאה נוספת

Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על קיסר.
כלים אישיים