קשקשת

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

קשקשת היא מחלה שבה החולה נוהג לקשקש או להתקשקש. אם החולה מתקשקש, אז המחלה נקראת קשקשת סבילה ואם החולה מקשקש, אז המחלה נקראת קשקשת פעילה. ישנם כמובן מקרים שהחולה מקשקש על עצמו, ככה שהוא גם מקשקש וגם מקושקש ואז המחלה נקראת קשקשת חוזרת.
רב החולים במחלת "קשקשת סבילה" הם: גרבילים, ברדסים, ו-מג'וננים. רב החולים ב"קשקשת פעילה" הם: גרבילים (כמובן), מרערעים ו-שבתאי צבי. רב החולים ב-"קשקשת חוזרת" הם: חולי קרקרת.
שימו לב! יש עוד מיליוני סוגים של קשקשת, ואלה הנפוצים ביותר. הרשימה המלאה נמצאת אצל הבית של הזה שלא זוכרים איך קוראים לו, והוא קרוב לבית שלכם. אתם יכולים לבוא אליו, אם אתם רוצים.

קישקוש בלבוש

[עריכה] גילוי מחלת הקשקשת הסבילה והפעילה

קשקשת סבילה, המחלה שבה החולה מקושקש גולתה בשנת הקושקושים לפני הספירה, כאשר הזה שלא זוכרים איך קוראים לו המציא את הפצצה. 5 שניות לפני שהיא התפוצצה, המחשב צייר על עצמה, היא רצתה להתאבד, בגלל שהיא ידעה שהיא עומדת להתפוצץ. הזה שלא זוכרים איך קוראים לו ניסה לבדוק את זה, + מבצע שכולל 5000 לוחות שש-בש, 4000 מחשבים, והמדען קושמור מושמור,
שהמדען ינסה לחקור את המחלה + מבצע שכולל 5000 לוחות שש-בש, 4000 מחשבים, והמדען קושמור מושמור. כמו כן, המדען והזה שלא זוכרים איך קוראים לו נדבקו במחלה, אבל הם לא נדבקו בקשקשת הסבילה, אלא בפעילה. הם גילו 2 מחלות ביחד (+ מבצע שכולל 5000 לוחות שש-בש, 4000 מחשבים, והמדען קושמור מושמור).

קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש

[עריכה] גילוי מחלת הקשקשת החוזרת

המדען קושמור מושמור, שנדבק במחלה, רצה לקשקש על משהו. אבל מה?
לא היו לו ניירות בבית. אבל מה?

הוא צייר על עצמו. אז מה?
הדבר גרם להיסטריה הכי היסטורית והיסטרית בהיסטוריה ההיסטרית (נסו להגיד את זה 10 פעמים רצוף ומהר). אז מה?
לכן קושמור מושמור וה-5000 לוחות שש-בש וה... (נו, נגיד שקוראים לכל זה חבילה) זה ניסו לפתח תרופה חדשה, אשר מרפה את כל המחלות... אבל מה?
בגלל שזה היה ממש קשה התרופה ריפתה
קישקוש בלבוש
את כל המחלות חוץ מקרקרת, בעע, אולקוס, ו... קשקשת חוזרת.........
(ושיראל! רוצים לשמוע את הלהיט החדש של שיראל? סמסו עוד היום את המילה "אמן!" (כולל סימן קריאה, בלי אחד אחרי הסימן קריאה) למספר מאה וארבעת אלפים!).

עד היום אנחנו לא מוצאים תרופה למחלת הקשקשת (ושיראל), בגלל שהתרופה מקשקשת על עצמה וזה הורס אותה (המחלה התחילה בשנת הקשקושים לפני הספירה וזה היה מזמן, והמחלה הדביקה כבר את כל העולם חוץ ממך, לכן כולם הדביקו את התרופה, התרופה מקשקשת על עצמה, רק אתה לא מודבק מהמחלה, ואתה יושב מול המחשב, במקום לעשות תרופה, ולרפא את כולם בעזרת תרופה נגד הידבקות. פליז! עשה משהו! אם תעשה את זה אני אתן לך את התרופה נגד מחלת קרקרת ו... (ושיראל!) כלום).

קישקוש בלבוש

[עריכה] ראו גם

Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא קשקשת. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
קישקוש בלבוש
כלים אישיים