ראש רדיו

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

ראש רדיו או ראסן אל ראדיו או רדיוהד הם חבורה אומללה של שדרנים שלא ממש הצליחו.


[עריכה] התחלת הקריירה

ראש רדיו היו שדרנים אצילים ברשת הרדיו גלי צה"ל בהיותם בצבא משרתים כמשרתים של המשרתים של המפקד. הוא מינה אותם לבעלי הרדיו, ואלו החלו להקליט שירים שקטים ובנוסף לכך לצלם להם קליפים מטרידים במיוחד.

[עריכה] שיא ההצלחה

עקב הקליפים הפדופיליים הללו, הצליחו ראש רדיו למצוא מספר מאווררים אשר יעריצו אותם. מאווררים אלו פתחו את מועדון המעריצים הנודע לשם "The Fans Club Of Rosh Of Radio Of Bagril". לאחר מכן הצליחו מאווררים אלו לגייס מספר אנשים וליצור מועדון שכלל למעלה מ-50,000 מאוורים מחצית מהם מזגני טורנדו שליש מהם מזגני אלקטרה רבע מהם לא מתקלחים ואחד מהם זה ג'ון לנון אשר חתם להם על חוזה הקמת להקה על התחת. האחד הקליפים אפשר לראות את אחד מחברי ראש רדיו עירום ועל התחת שלו ישנה את החתימה של לנון המגניב.

[עריכה] סוף הקריירה

בקרוב מאוד. חה חה!


[עריכה] מקור השם

יום אחד אחד מחברי ראש רדיו שאז נקראו הגלגל"ציצים, השתולל כמו ליצן על חד אופן והחל לרקוד ולהגיד משפטים מוזרים כגון: "יש לי אמא", ו"העולם הוא עגול". ולאחר שלא יכלו לעצור את המשוגע, החליטו חברי הלהרה לתפוס אותו ולהעיף אותו מהחד אופן המזדווג הזה. כאשר העיפו אותו ראשו נכנס ברדיו ונתקע שם. לפתע ג'ון לנון עבר שם וצעק: "היי! ציפור!" ואז קובי מחט בא ואמר: "היי! ראש רדיו!" ומכן שמם


[עריכה] ראו גם


Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא ראש רדיו. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים