רגל קרושה

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש


ערך זה עוסק ברגל קרושה - מאכל ג'לטיני רוטט; לערך העוסק במחלה שגורמת לקרישת רגל החולה, ראו רגל קרושה (מחלה).
"למה האוכל של הכלב על השולחן?"
~ שבתאי צבי על רגל קרושה


"למה הקיא של הכלב על השולחן?"
~ שבתאי צבי אחרי מבט נוסף על רגל קרושה


רגל קרושה היא ככל הנראה מאכל, אם כי עוד לא נשמע על אדם שיהיה מוכן לאוכלה. זהו כמובן פרדוקס בפני עצמו, כי מהו מאכל אם לא אוכלים אותו? האם הוא כבר לא מאכל?
במשך השנים אנשים רבים ניסו להבין מה זה רגל קרושה. היו שאמרו שהיא בעצם עשויה משאריות של טאבי טוסט (המאכל שאוכלים הטלטאביז) אך ד"ר פרופסור, אחד החוקרים המובילים בתחום, גילה שהרגל הקרושה עשויה דווקא מעיסת כרישים ורגלי ג'ירפות מלפני 200 שנה. ומכאן השם רגל על שם רגלי הג'ירפות, קרושה, מהמילה כריש.
כיום, בתעשיית הרגל הקרושה, מוסיפים לעיסת הכרישים ורגלי הג'ירפות מוסיפים שאריות רדיו אקטיביות של מנה חמה, קליפות גרעינים, מוח של ערסים (אם יש דבר כזה בכלל...), חומוס ומזון לחתולים (בטעם הודו). התוספות הללו משמשות בכדי להפוך את הרגל הקרושה לפחות טעימה.


[עריכה] היסטוריה

רגל קרושה

הכל בגלל הפולנים האלו!

אף אחד לא יודע על ההיסטוריה של הרגל הקרושה, למה בכלל למישהו ללמוד על ההיסטוריה של דבר כזה מגעיל, למה בכלל המציאו את הדבר הרוטט והמגעיל הזה? מי בכלל המפגר שהמציא את זה? הדבר הדוחה והמגעיל והעלוב והמסריח והרוטט הזה הורס כל ארוחה שהוא נמצא בה!!! ולמה אתם בכלל קוראים על רגל קרושה אין לכם דבר יותר טוב לעשות?


[עריכה] הרגל הקרושה והסבתות השטניות

בתרבות שלנו הרגל הקרושה משמשת סבתות זקנות כדי להגעיל להטריד ולהרוג את הילדים והנכדים שלהם. הסבתות מיצרות את העיסה הנוראית בשיטה מיסתורית שרק סבתות שעברו את גיל 90 ונשבעו אמונים לשטן יודעות להכין, יש האומרים שכדי לגרום לרגל הקרושה להיות אפלה ונוראית אפילו יותר יש סבתות שמוסיפות לרגל הקרושה לא פחות מאשר... דייסה!!! בנוסף סבתות שמבצעות את הטקס הנורא של מחול מודרני כדי לקלל את האנשים שאוכלים את זה.


[עריכה] הרגל הקרושה בתרבות שלנו (אם אפשר לקרוא לאנשים שאוכלים את זה תרבותיים)

בתרבות שלנו אנשים מעדיפים להמנע מלאכול רגל קרושה אך בדרך כלל הסבתות הנוראיות מכריחות את האנשים לאכול את גועל הנפש הרוטט הזה, איש שאכל רגל קרושה מכונה פולני ומוגלה מן החברה. הפולנים סובלים מתופעות לוואי נוראיות מהן הם מתענים כל חייהם. עוד שימושים ברגל קרושה בימינו הם כרעל עכברים, קרם שיזוף (אל תאמרו לד"ר פישר) וכאוכל לדגי זהב.

[עריכה] תופעות לוואי

אנשים שאכלו רגל קרושה עלולים לסבול מן הדברים הבאים: חוסר תאבון, קמצנות, טימטום, פילופוביה (פחד מפילים), נשירת איברים, התנפחות עיניים, צמיחת רגל שלישית ואגודל נוספת, הסגלה, הכחלה, התכלה (תכלת) וכל גוון נוסף של כחול (לא כולל אינדיגו), רצון בילתי נשלט לדרוך על עגבנייה, הצמחת שיער על הלשון, דלקת ציפורניים, המסה פנימית, דימום פנימי, גדילה לגובה של 4651254586 מטר ושלושה סנטימטר, עלייה מזורזת במשקל, שחיקת גרביים, סרטן העור, סרטן הדם, גידול סרטני, להפוך לסרטן, איבוד חוש הומור, התנפחות למשך שעה כל דקה, עיוורון, חיוורון, עפיפון, מלפפון, לימון, קינמון, שעון, פוקימון, הר החרמון ועוד דברים שנגמרים ב-ון, משיכה לגמלים, שינוי מין ועוד תופעות לוואי נוראיות ומטומטמות.

[עריכה] תכונות שטניות של הרגל הקרושה

1. אם תזרוק רגל קרושה דרך חלון ביתך, היא תטפס על הקיר, תחזור לחלון ממנה נזרקה, תשוב לביתך ותנקום.

2. אם תזרוק רגל קרושה על ציפור במעופה, הרגל הקרושה תאכל את הציפור ותשוב לביתך חזקה שבעתיים.

3. אם תזרוק רגל קרושה על גג רכב, יתרחש פיצוץ עז אשר ישאיר בור גדול במקום.

4. המאכל היחידי שרגל קרושה מפחדת ממנו הוא טרין דגים.

[עריכה] החזרת

החזרת היא תערובת של דם ילדים פולנים תמימים שעורבב במיונז גבישי שפג תוקפו בתוספת תבלינים אקזוטים כגון מלח ופלפל הנפוצים המטבח הפולני עשיר הטעמים והניחוחות. כמו כן חזרת אמיתית מחזיקה מעמד כ 20 שנה עד שמתחילה להפוך לתערובת של חומרים מסוכנים כגון גז חזרתי וציאניד מיונזי

[עריכה] עדויות מניצולי רגל קרושה

א (שמו שמור במערכת) מודה שאכל בטעות מספר חתיכות רגל קרושה, אולם הצליח להשאר חי. בבדיקות שנערכו לו נראה שהרגל הקרושה השתלטה עליו לאחר שאכל ממנה, והחליפה את מוחו ב.. ג'ל רוטט המח הקטן הוחלף בביצה קשה, ובאיזור הדיבור נראים בבירור גרגרי פלפל אנגלי. יחד עם זאת נראה שהוא מתפקד טוב יותר מאשר בעבר, אם כי אין ספק- לא מדובר באותו האדם.


Bouncywikilogopink
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על רגל קרושה.


Signi לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.
כלים אישיים