FANDOM


Attention niels epting 01 ערך זה הינו ערך ליודעי דבר
אלו שלא מכירים את הדבר הזה מוזמנים ללכת לקרוא ערכים אחרים. בינתיים אנחנו נצחק ונהנה, לבד! הא!



הרדיקלים החופשיים(ערבית: الجذور الحرة (أو الشقائق) ) הם ארגון טרור מוסלמי כלל עולמי האחראי על פיגועים רבים, הרס מבנים ומותם של אלפי אנשים. הארגון המחתרתי פועל בכל העולם ופוגע באוכלוסיה אזרחית ללא הבחנה. מטרת הארגון כפי שמוצגת באתר הרשמי של התנועה היא חופש בכל העולם והרס המבנה של העולם הישן שמונע מהפרט להשתחרר.

פעילות הרדיקלים החופשייםעריכה

FreeRadicals

דגל הרדיקלים החופשיים

הרדיקלים החופשיים אחראים באופן ישיר או עקיף על פיגועים רבים ועל פגיעה בנפש וברכוש. רוב פעולתם הינה חשאית, על אף שקיימים רדיקלים שמייצגים את הארגון מול אנשי התקשורת. לרוב רדיקלים אלו רעולי פנים, כך שלא ניתן לזהותם ברחוב.

הנזק שרדיקלים חופשיים גורמים לאנושות הוא רב הקיף ונפרש על תחומים רבים. בין היתר, הרדיקלים החופשיים אחראים על פיצוץ עורקי הנפט במזרח התיכון, הפעלת לחץ על ממשלות בעולם (ולחץ זה נחשב לגורם תמותה מספר אחד בעולם!), חבלה במכשור ובתעבורה וניוון הספקה לאזורי מחיה שלמים.

רדיקליות של הארגון היא כה קיצונית שהם לא מבחינים בין האוכלוסייה שעליה הם מתיימרים להגן מפני הדיכוי לבין המדכאים עצמם. הוצאות רבות להורג, איומים בתקשורת, שרפת ביתים, הפרעה בסילוק פסולת ופיגועים במקומות הומי אדם, הם רק דוגמאות ספורות לנזק שהטרוריסטים גורמים לאנושות.

יש אף הקושרים את החור באוזן לפעולה ההרסנית של לוחמי החופש הקיצוניים.

חברות בארגוןעריכה

Freedom

רדיקל חופשי נושא שלט "למען החופש נגיע לגיהינום" באנגלית עילגת

רדיקלים חופשיים חודרים לחברה בנויה היטב ומתחלים לגייס להם תומכים. תומכים אלו, לאחר יצרת קשר עם אנשי התנועה מצטרפים אליה כסוכנים מן המניין, וזאת מבלי לעורר חשד של הסובבים, וזאת עד לקבלת פקודת תקיפה מראשי הארגון.

סוכני הרדיקלים יכולים להיות בכל מקום ובכל זמן. ראשי תאגידים, מורים בביתי הספר, שינניות, שופטי בית משפט העליון וכל אדם אחר, עלולים להתגלות כסוכנים סודיים של הרדיקלים החופשים. הטרוריסטים עלולים להגיע ללב החברה ולהתחיל לפתח משם את חוליית החיסול.

אידאולוגיהעריכה

לרדיקלים חופשיים יש אידאולוגיה קיצונית ואנטי-ממסדית חמורה. הם לא מקבלים את מבנה העולם המסודר של אנושות ועשים כל מה שביכולת על מנת להשמיד על הסדר השורר. לפי רוח הארגון, על האנשות להיפתר מכל ממסדיות שהיא בכל מחיר, אפילו במחיר חייהם. ועל כן, הרדיקלים פוגעים באוזרים רגישים ומחסלים חפים מכל פשע.

הרדיקלים יוצאים כנגד קרינה, זיהום אוויר, עישון, חומרי הדברה, חומרי ניקוי וחידושים טכנולוגיים. הם טוענים שגורמים אלו, הפוגעים באנושות ובכדור הארץ הם אלו שלמעשה הובילו לצורך בהקמת הארגון.

היסטוריה ומבנהעריכה

בגלל סודיותו של הארגון, לא ידוע מתי הוא הוקם ומי היה מייסדו. חוקרים מציינים את טריפנילמתיל אל-דהיד, רדיקל שזוהה על ידי קצין משטרה בריטי, מוזס גומברג ב-1900. זהו הרדיקל הראשון שנצפה על ידי האנושות.

איש לא יודע מי עומד בראש התנועה והאם קיים בה מדרג ותפקידים ברורים. חוקרים רבים ניסו להתקרב לחברי הארגון במטרה לחקור אותם מקרוב, אך כולם הותקפו ונהרגו בנסיבות מסתוריות. יש הטוענים שטרוריסט המפורסם אלקאן הידרוקסיל הוא ראש התנועה, אך זוהי שמועה בלבד.

תגובות העולםעריכה

Terrorists

לוחמי החופש

הרדיקלים החופשיים מוכרזים בכל העולם כארגון טרור והוא מחוץ לחוק בכל מדינה, כולל ותיקן, ערב הסעודית ואפילו אתיופיה. חברות בארגון וכל תמיכה בו נחשבת לעברה חמורה וגוררת לרוב עונש מוות על ידי זרם חשמלי.

ב2008 מדינות חברות בקבינט הבטוחני של האו"ם התארגנו לצורך המלחמה בטרור העולמי ויצרו כוח צבאי בין לאומי המכונה "אנטי-אוקסידנטים". לוחמים אלו מחפשים את חברי הארגון בכל העולם ומוצאים אותם להורג ללא משפט. על אף שפעולות אלו נחשבות לרוב לבלתי חוקיות ברוב המדינות, אוכלוסיה האזרחית תומכת תמיד בחיסולים ממוקדים של הרדיקלים. הסיבה היא שהנזק הנגרם לחברה כתוצאה מחיסולים ללא משפט קטן בהרבה מהנזק שגורמים הטרוריסטים עצמם.

רדיקלים ראקטיביםעריכה

האגדה מספרת שקיימת חוליה קיצונית עוד יותר בתוך הרדיקלים החופשיים. השמועה אומרת רדיקלים ראקטיבים מתכננים פיגוע אטומי רב עוצמה שיחסל את כמעט את כל האנשות, ואלו שישרדו יהיו חופשיים לעשות כל העולה על רוחם.