רומח הדרקון

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Spears 11

רומח הדרקון

רומח הדרקון(Dragon Lance) הינה סדרה נרחבת של ספרים רבים המספרים על כוכב ארץ בשם "קרין", הנולד כתוצאה מלקיחת מנת LSD בזמן משחק מבוכים ודרקונים. בעולם מוזר זה, ישנם יונים חיוביים, שליליים ונטרליים שחושבים את עצמם לאלים. הספרים גדושים בזנים רבים של מפלצות, כגון: בני אדם, דרגונים, דרקונים, קנדרים, הוב-גובלינים, קוסמים וכדו'. סופר הסדרה סובל מפיצול אישיות חמור ביותר: הוא חותם בכ-20 שמות שונים, בינהם: מרגרט וייס, טרייסי היקמן, ריצרד א. קנאק, דוגלס נליס, רוג'ר אי. מור, דון פרין, ג'ין רייב, פול ב. תומסון, טוניה קוק, מייקל וילימס ואילו קריס פריסון. בנוסף לריבוי השמות, הסופר גם ללא זוכר כהלכה את כל האירועים המתרחשים, דבר היוצר סיתורות רבות וויכוחים פנימיים הן בראשו והן בספריו. בעיותיו ידועות גם למתרגמים, ולכן הם דואגים מדי פעם לכתוב את המילה Elf בתור "עלף" במקום "אלף". שמה של הסידרה ניתן לה על פי חפץ מוזר, שכמעט אף אחד לא ראה.

[עריכה] אופן הפעולה של רומח הדרקון

Spears 02

רומח הדרקון כשמצאו אותו בזבל

אחת השיטות המקובלות ביותר היא להכניס את רומח הדרקון לכוס של דרכונית יפה אשר מנסים לעשות אותה ומבינים שהיה גדולה מידי או הכנסת רומח הדרקון לתחת של דרכון פדופיל. לזיין את הדרכון או הדכונית לא תמיד הורג אותם, אלא רק פוגע בו נואשות ברוב המקרים. השימוש בזיין נגד דרקון הוא חסר תועלת, אלא אם כן הזיין שייך לגדיל קטן עם בלורית (בלי בלורית, הגדיל יהיה מקולקל).


שיטה נוספת הידועה לאדם החלש מדי כדי להשתמש ברומח הדרקון ישירות, הינה דרך עקיפה לחסל את האויב: האדם המחזיק ברומח מכניס לדרכון לתחת. הרומח זוהר בצבעים חזקים, כגון:צבע השפיך,צבע הקקי,צבע השטרות. מראה השפיך הזב מפי האויב מחלחל במורד גופו. כך הוא מקבל כאב ראש ומתעלף. את פרק הזמן הקצר שבו האויב מעולף מנצל האדם המחזיק ברומח על מנת לחבוט בראש אויבו עם בקבוק שפיך שיצא לו בזמן שזיין את אמא של אויבו. השפעת החבטה היא קטלנית לרוב, וגורמת לחבוט להאמין תם חייב שהוא רב המג הידוע "רייסטלין קוסם ג-גדול ור-רב עוצמה שהרג את האויב ואנס אותו.לפני שהרג אותו מזמן אנס אותו 100 פעם ביום.לריסטליין יש שפיך מהיר".

השיטה עובדת לרוב רק מול יצורים לא בתולים(מעולה נגד זונות). אז הרומח עובד בצורה מוצלחת ביותר . אך במקרה והאויב הינו דרקון, הרומח לרוב נכשל, כיוון שלדרקונים לא מפחדים משפיך. אך אל נא נשכח, שרומח הדרקון יעיל נגד דרקונים זיניים גם כן אפשר- לקלל את הדרכון את איבוד שפיות כרוני

על מנת ללמוד כיצד להשתמש ברומח כראוי צריך לקרוא מעל מאה שישים מאתים ספרים עבי כרך באנגלית (רובם נכחדו עוד מהמאה השמונה-עשרה).

[עריכה] הספרים

11609

כריכת הספר "דרכונים שחורים באביב". חתום בשתי שמות, כי הסופר שינה את דעתו באמצע הכתיבה

הערה: אין מידע מדויין מדוע שמה של הסדרה הוא "רומח הדרקון", כאשר הביטוי עצמו מוזכר בצורה מצומצמת כל כך בספרים. אך הטענה המרכזית לתעלומה היא שבכל משימה בלתי אפשרית רומח הדרקון צץ משום מקום ומציל את המצב.

1.טרילוגית הספרים המרכזית בספרי לימוד השימוש ברומח הדרקון נקראת "רשימות", והיא כוללת את רשימת כל האנשים שניסו להשתמש ברומח לצורך משחק "מבוכים ודרקונים".


  • הספר הראשון בטרלוגיה פותח את החוויה בשער אפל של דרקון ענקי מתנשא ממרום וצד אלף, גמד ובחורה. הספר נקרא: "דרכונים של דמדומי הסתיו". הספר מספר על קורות חייהם המרתקים והמסוכנים של חבורה מוזרה. בספר לימוד זה ניתן ללמוד שרומח הדרקון אכן קיים ועל דרך קבלת דרכון בין חודש אוגוסט לחודש נובמבר, בזמן שהמזכירות בחופשה.
  • הספר השני נקרא: "דרכונים של ליל חורף וטיפות מטפטפות על העורף". בספר ניתן ללמוד שרק אדם טהור וטוב במיוחד יוכל להשתמש ברומח הנדיר, כל השאר יקבלו כוויות נוראיות כאשר יחזיקו בו. כל קורא יכול להבין, שחורף(התקופה שבין ינואר לאפריל) זה לא זמן טוב לקבלת דרכון.
  • הספר השלישי נקרא: "דרכונים שחורים באביב". הספר החשוב ביותר בטרילוגיה מדגים לנו מה קורה כאשר הרומח נופל לידיי האויב הלא-טהור-בשום-פנים-ואופן. וכאשר זה קורה, הרומח עובר לצד האופל ונותן כוויות לכל אדם טוב וטהור, כך שהרומח לא תמיד נשאר עם הטובים, אלא עם הצד המנצח. ניתן להבין בקלות שבתקופה שבין מאי ליולי אין כל אפשרות טכנית לקבל דרכון.
  • שם הספר הרביעי הסוגר את הטרילוגיה בדרמטיות כה רבה נקרא: "דרכונים של רייסטלין וקרמון". החבורה המוזכרת בספר הראשון מתפרקת במהלך הטרלוגיה ולקראת סיפרה הרביעי והאחרון, מתים בני החבורה בזה אחר זה באופן טרגי כתוצאה מבעיות משפחתיות (במיוחד האחים מאז'ר). בנוסף, בספר מתגלה לנו צורתו האמיתית של רומח הדרקון. ולמרבה הפלא, צורתו לובשת צורת רומח. הסיפור עם הדרכון מסתיים באופן טגרי לפני שהקיץ הגיע.

2. טרלוגיית הספרים השנייה החשובה בספרי הלימוד נקראת: "האגודה למען הדרקון".

בטרלוגיה זו שלושת הספרים מספרים על מסעם הארוך והנוראי של רייסטלין ואחיו התהום קרמון בדרכם להשתלט על העולם ולהפוך ליוני. קרמון הוא גוש שומן טיפש, בעוד אחיו הינו גאון, חלש וסקסי עם שיער לבן, עור זהוב, עיניי שעון חול זהובות ומחלת שיעול קטסטרופית שרק כוהנות יפות, מושכות ותמימות יכולות למצוא בה נחמה. וכצפוי, הכוהנת התמימה והמסכנה שנקלעת לקונספירציה מתאהבת ברייסטלין, והוא כצפוי(לכל אדם בעל הגיון) משאיר אותה למות בסוף הספר השלישי.

  • סוף הסדרה לא יכתב כאן בגלל החשש מספויילרים והריסת המתח שבספרים.

3. טרלוגיית הספרים השלישית והאחרונה החשובה והמשמעותית בספרי הלימוד נקראת:"כיצד לבצע הנשמה בזמן שהפאטיציאנט רוצה ללכת להתפנות?". או בגירסה המקוצרת והמקורית- "מלחמת ההנשמות".

הטרלוגיה מספרת על מלחמה של כוחות הטוב וכוחות הרע, כאשר כוחות הרע מצוידים בערכות החייאה, בעזרתה מבצעים הנשמות לנופלים. הטרלוגיה מזכירה בפרק וחצי את רומח הדרקון האגדי והנדיר (נדיר כל כך, עד שקשה למצוא אותו בספר עצמו), כל שאר הפרקים מוקדשים באהבה לאלת הרוע, טאקיזיס, המחוללת תוהו ובוהו עלי האדמות.


20px-Stop hand אזהרה!
הפיסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה![עריכה] הדמויות

בנוסף ל3 הטרלוגיות ישנם ספרים רבים הבאים גם כן בטרלוגיות של 3 עד 6 ספרים. הדמויות המרכזיות שסיפור חייהם מתפרס על רוב הטרלוגיות הן:

1. טניס חצי ספורט.

2. לאורלנתלסה X.

3. רייסטלין-תחתונים-שחורים.

4. קרמון, אחיו התהום של רייסטלין (תחתונים-ורודים).

5. דאלאמר שאלטפי-פישנזון-ארקל.

6. סהר פז, ירח וכוכבים.

7. מי נהר הירקון.

8. סער- מת בספר השני על ידי קיטיארה אהובתו של טניס שבמילא בוגד בה עם ל.איקס.

9. גדילן קוץ בתחת.

10. חלמיש למעינו מים.

11. ג'נה המג'נונה.

12. גילתנאס אנס פנס.

13. סילברה המאפיונרית יוו יוו ($$$).

14. פאלין אצבעוני.

15. קיטיארה המותק פשוט תאמרי "לא" (הזונה השכונתית. שכבה עם טניס 4 ימים ברציפות ולא נכנסה להריון).

16. פיזבן נער שוליים.

17. אושה המכונמת (כל יום היא מאחרת אפילו הילקוט שלה רוצה ילדה אחרת).

18. בופו רוצתלעת רופא עושה בלופס?!

19. לורד סות' מייד אין צ'יינה.

20. מינה הערפדית קוטלת הבאפים. (הומור פגום).

21. (רחמים). גאלדר מהמכולת.

22. האגריד.

23. דוד קפיץ דלת שנהג לומר "המעשים הקטנים שייכים לקינדר דליס".

24. פלד שעיר להב.

25. טיקה טוק טוק, מי שם?

26. moshe5 מאמיו ישראל.

27. ומי יכול לשכוח את הדמות האמיצה ביותר והחכמה ביותר... דרדסבא!

28. קוטב מריר

29. גילתנאס אני-בובת-סמרטוט

30. פיסטנדולוס אגרוף-נודלס

31. פורתיוס (מי זה?)

32. כמוש המתרקב

33. הומה הגיבור המופלץ

34. מאגיוס אני לא קשור

35. כריסטינה אני-אוהבת-אנשים-מוזרים

36. שחק in the sky with the nashnash.

37. גרומאק (הוא לא מסיפור אחר? לפחות השם מתאים...)

קובץ:דרדסבא.jpg

[עריכה] הסוף

כולם מתים והופכים לזונות מקבלים מחשב עם Mu online ושם המפלצות מזיינות אותם בתחת.

20px-Stop hand אזהרה!
הפיסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה![עריכה] רומח הדרקון בעולמנו

אחד השימושים המפורסמים של הנשק האגדי הזה הוא במשחק אמיו אונליין שם הוא משמש בתור דילדו חזק מאוד לדחוף לכל גובלין, ליץ', יטי, שטן, אביר מוות, קרום אלפא, קרום זין או קיילי מינוג לתחת.

[עריכה] קישורים חיצוניים

Bouncywikilogo
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על רומח הדרקון.
כלים אישיים