שומן כבשים

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

הגדרה: חומר אגדי ומתוק המצוי שגופו של כל יצור חי ומשמש לתיפקודו,שומן הכבשים מצטיין בתכונות רבות בינהן חוכמה ועזרה לזולת. שומן הכבשים מיוצר בסין והומצא ע"י עודד מנשה בשנת 500 לפנה"ס. הוא עשוי מנוזל מיוחד הנמצא בבעלי חיים כמו הכבשים העירקיות המצויות או בחדי הגפיים המדבריים . שומן הכבשים יכול להמצא במקומות שונים בגוף כמו למשל הלבלב והמעי הדק אך יכול להופיע גם באזור הכליות והגרגרת.


[עריכה] שימושים של החומר:

משמש בעיקר ל-

מריחה על הירך השמאלית

לאכול כחטיף בריאות מזין

חומר מצויין לריפוד הרהיטים בבית

ממנו אפשר להכין את שמן החומנים הידוע לשימצה

שימוש מיוחד של החומר: בין היתר משמש שומן הכבשים להגנה מפני דברים רבים כמו , עבמ"ים, סופות טיפון, רעידות אדמה (אם אתה עוטף את הבית שלך בו), והמומינים(השימוש העיקרי שלו).

[עריכה] תופעות לוואי:

אדם השותה שומן כבשים/ מזריק לעצמו לדם/ מסניף שומן כבשים עלול לזכות בכמה מתופעות הלוואי הבאות: התקפת פשפשים ארצישראלים באזור הסימפונות

התנפחות יתר של מקום האגן

מסוגל לגרום לך להפוך להכלאה של איזדרכת וחד עין

עיוות מיוחד הגורם לך להראות כמו יפית ג' בעונת ההתגלמות שלה

הסרחה אטומית היוצאת מהאוזן ומתפשטת לסביבה שהופכת אנשים לגרבילים חדי רגליים שהולכים הפוך.


[עריכה] איפה נתקלים בו בחיי היום יום:

כיום אפשר להתקל בשומן כבשים בסופרמרקטים, בבתי כלא(אצל חולי נפש, פסיכופתים ובעיקר אצל ילדות קטנות בגילאי 1-7), במסעדות מובחרות ובסימטאות חשוכות לרוב מוצאים אותו אך לא כדאי לך למצוא אותו שם. שומן הכבשים שנראה לנו כתמים גדל ומתרחב כמו דם מפלצות ובעתיד צפוי לכבוש את העולם. קוראים יקרים! ראו הוזהרתם! אם הינכם מחזיקים שומן כבשים בדרך לא חוקית או שואפים שומן כבשים שאינו עבר חיסון ע"י מומחה אנו לא אחראים לתוצאות!


[עריכה] עובדות שלא ידעתם על החומר:

  • הוא נוהג לצייץ כאשר דורכים עליו ולהשמיע משפטים מוזרים כמו:
  1. "קולולולולולולו"
  2. "טים טים טים!" וכן "מה מה מה"
כלים אישיים