שטיח

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"עכשיו כשאני משתמש בשטיחים, הלקוחות לא שומעים כשנופל להם העודף"
~ מוכר שטיחים פרסי על שטיחים


[עריכה] ראשית תהליך המצאת השטיח

את השטיח המציא שואבקוס אבקוס- מוכר שואבי אבק יווני בעיר מטאטאוס שביוון- עיר שידועה ביצור ויצוא של מטאטאים בעלי שלט רחוק. ב- 30 בפברואר ה- 8 לפני הספירה אחוזי מכירות שואבי האבק ירדו, שואבקוס היה מודע לכך שמעשה צריך להיעשות והחליט ליצור תוכנית יחד עם ג' יפית שיקדם את שואבי האבק שמכר. התוכנית הייתה ליצור פריט שיימכר ויגרום לקנייה של שואבי אבק. בעקבות זה הומצא השטיח (נקרא כך מהשורש ש-ט-ח ומהמילה "אח" שזו הייתה תגובתה הראשונה של ג' יפית כאשר ניסתה את המוצר תוך חשיבה שהשטיח ירכך נפילה). בוהוו זונה זונה זונה

[עריכה] מרכיבי השטיח

א. צמר ב. קש ג. תלתלים של ליאור שליין

[עריכה] החלפת שותפים

אחרי הפרסומת ל"שוקולד שחר" ג' יפית הדרדרה להתמכרות לטופי, מה שגרם לשואבקוס להחליף את ג' יפית בשותף מקצועי יותר- אלאדין. לאחר החלפת השותף אחוזי המכירות עלו ב- 18.7544809 אחוזים ושואבקוס החליט לעבור לגור בלוס אנג'לס וליצור מכונה לשכפול שטיחים כדי לחסוך בעלויות של קניית חומרי הגלם (ובנוסף ליאור שליין החל להתקרח).

[עריכה] האסון הגדול

בזמן אחד הניסויים בשכפול השטיחים המכונה התקלקלה וזה גרם לשטיחים להתעורר לתחייה. האחראי על האסון הגדול הוא לא אחר מאשר ד"ר אלמוני לגמרי. כיום השטיחים ניזונים משניצלים וחמוסים בצבע סגול חציל ומטרתם היא להשתלט על ערוץ 2. מנהיגם הוא השטיח הפרסי הידוע לשימצה "שימי המישמש". הוא, יחד עם נתיניו השטיחים (והשטיחונים) אחראי למותם של שטיחי אמבט רבים בעקבות סיכסוך רב שנים שברובו התבסס על הדילמה: האם יש לנגב רגליים בכניסה למקומות ירוקים בעלי שטיח כניסה סגול? חזאי ערוץ 2 הביעו התנגדות לשלטון העריצות של שימי המישמש. הם הפגינו מול ביתו ודרשו ממנו שיחזיר לרחובות את השימחה ואת האיש הנחמד עם הכובע הכחול והפסים הצהובים שמוכר ארטיקים בשקל.

כלים אישיים