FANDOM


יש אפשרות להכין מסגרת בה יוצגו עשרת השינויים האחרונים באיןציקלופדיה? אולי בעזרת "בוט" או משהו כזה?

שאלה קשה, לא נראה לי. ובשביל מה צריך את זה? יש את דף השינויים האחרונים ובו ניתן לראות הכל. Corvus,(שיחה) 13:01, 25 יוני 2006 (UTC)

היי אנשים.. עריכה

אני חדש.. מקווה שפה זה המקום להתכתבויות..

שלום וברוך הבא. אנחנו מתכתבים בדרך כלל בדף השיחה של העמוד הראשי. אם יהיו פה מספיק אנשים, אז גם נפתח פורום. Corvus,(שיחה) 10:34, 3 אוגוסט 2006 (UTC)

דחוף עריכה

בעזרת איזה אתר נבנה אתר זה?

חלק מועתק מויקיפדיה. חלק בנינו לבד. Corvus,(שיחה) 19:41, 16 במאי 2007 (UTC)

אנשים מחובריםעריכה

--AlonMali 15:41, 17 בנובמבר 2008 (UTC) אפשר לשים סקריפט שיאפשר לראות כמה אנשים מחוברים פה בו-זמנית?

למה מגרש הגרוטאות סגור? עריכה

ולמה גם הידעת סגור?

הי עריכה

הי, הקטגוריה "ערכים שווים לתחת" כבר לא קיימת, למחוק את מה שכתוב בקשר לזה. --בננה זה טעים 15:14, ביולי 25, 2010 (UTC)

מחיקות - לא כל כך מהר! עריכה

לא מסכים עם מדיניות המחיקות בלי אזהרה - כשלא מדובר בוונדליזם, אלא משהו שלדעת אחד האנשים "אינו מצחיק". ביחוד כשלא מדובר בחומר פוגעני. צריכה להיות איזו אזהרה, ואולי גם לוח הצבעה. אחרת זה לא ברוח הויקי, ונוגד את חוק שימור השניצל, מה שאומר שזו מזימה. אגב, מזימה זה נושא מצחיק - ומה שכתבתי לדעתי יצחיק. גן עדן זה נושא מצחיק, ולדעתי גם שם יש רבים שיהנו מהסגנון - שכן היה אנציקלופדי. אם כבר, הדף הראשי של איןציקלופדיה לוקה בהרבה מהשניצלים שכתובים ב"איך לכתוב ערך חדש באיןציקלופדיה, שאגב רובו דוגמאות איך לא לכתוב.

לעורכים: אנא - תגובתכם? (לא רק איתיי) * לכותבים אחרים: אתם מסכימים איתי? Pashute (שיחה) 17:28, בינואר 9, 2013 (UTC)

המשחיתים הרבים שצצו בפרעות איןציקלופדיה 2012 השרישו לנו את הנוהג למחוק בלי אזהרה. אנחנו לא עושים כמעט הצבעות מחיקה, כי יהיה ברור שבחוסר משתמשים נבטא כולנו דעה אחידה ומוסכמת. באופן אישי אני לא קראתי את הערכים שכתבת, מוות לחתולים! (שיחה) 12:18, בינואר 10, 2013 (UTC)
אני בכל זאת חושב שאפשר לראות כשערך איננו השחתה. -- [משתמש:פשוט] -פשוט באתי, ראיתי ועכשיו אני לא זוכר מה הלאה  :: שיחה: If you want to talk, Pashute talk. 12:05, בינואר 14, 2013 (UTC)

איןתגובה עריכה

אמליץ לך לקרוא וליישם את הכתוב בדף זה לפני שיהיו ראויים לעבור למרחב הראשי.
ד"א- אבקש ממך לפתוח להבא דיונים מאין אלה באיןתגובה ולא כאן. itaity - שיחה - כי רק ביחד נוכל לשקם את איןציקלופדיה! 16:16, בינואר 14, 2013 (UTC)


טוב לדעת שיש דבר כזה איןתגובה. העברתי את זה לשם. אגב זה לא פרדוקס? -- [משתמש:פשוט] -פשוט באתי, ראיתי ועכשיו אני לא זוכר מה הלאה  :: שיחה: If you want to talk, Pashute talk. 12:37, בינואר 15, 2013 (UTC)
ד"א, הערב ראיתי ב'דוסים מצייצים' (אתר פייסבוק) שראשי התיבות ד"א - אינם "דבר אחר". -- שכחתי לחתום.• כ"ח בחשוון ה'תשע"ד • 22:41, באוקטובר 31, 2013 (UTC)

איןציקלופדיה:שער הקהילהעריכה

האם אנחנו עדיין זקוקים לדף הזה? סטנדאפיסט בגרוש (שיחה) 17:19, באוקטובר 31, 2013 (UTC)

בבדאי! -- שכחתי לחתום.• כ"ח בחשוון ה'תשע"ד • 23:54, באוקטובר 31, 2013 (UTC)
ולקחו אותו זקני עירו אל שער העיר, ורצעו את אזנו על הדלת, וענו ואמרו ככה ייעשה לאיש אשר רצה למחות באחת את שער הקהילה עומדת כאן שוממה כבר אלפי שנים ומצפה לבניה ובנותיה שישובו וימלאו את הפסקה. לאן נעלמה הבושה?! נראה שכדאי לערוך איתו שיחה. -- מה?! | מי?! | י' בטבת ה'תשע"ח | מתי ואיך? 05:17, בדצמבר 28, 2017 (UTC)

מה הבעיה שלכם עם מייפל סטורי??!! עריכה

מה נסגר איתכם, לא לכל ילדי המייפל אין חיים, אני מייפלר מושבע ואני במגמת רובוטיקה בקרוב מטיס לווין, בנוסף אני פורץ סיסמאות בזמני החופשי וחורש בעל כורחי על מתמטיקקה ,מה שאני אומר זה שלא לכל ילדי המייפל אין חיים, רק לאלה שקונים NX ולבני גורן

בשם עם שלם שנשאל כאן שאלה, ברצוני להשיב למייפל סטורי, ששכחה לחתום כאן.
ובכן הבעיה שלנו, העם, היא בעצם שתי בעיות:
הבעיה ראשונה שלנו, של העם, היא שמיליוני העורכים באיןציקלופדיה לא חותמים בעזרת ארבע טילדות. וזאת משום שאינם מודעים כלל לטילדותיהם וטילדות אבותיהם. אילו היו יודעים שבתורה, פרשה שלמה יוחדה לטילדות, פרשה המתחילה: "אלה טילדות יעקב יצחק" אולי היו מבינים כמה חשובים הטילדות שלהם עצמן. תחשבו על זה. עם יעקב יצחק, אז גם יצחק יצחק. ולבסוף העולם כולו יצחק. ואז העולם יהיה הרבה יותר. והוא גם יעקוב אחרי זה.
הבעיה השניה שלנו, של העם, היא שאין לנו מושג מי זו מייפל סטורי. ההשערה שלנו היא שמדובר במפעלו ההיסטורי של יעקב יצחק. מצד שני נפלו כמה שגי אות כתיב. אם כי תיב השגיאות עדיין לא התברר דיו. בינתיים אנחנו משתמשים בטונר במקום.
הבעיה השלישית היא שאנחנו מתבלבלים בין עין לאלף. וזה יכול להיות מסוכן כי אפשר לאבד עין. העם לא סבלנו מספיק כעם? העם לא הגיע הזמן שהעם יצחק קצת? העם לא אמרנו שיש בעצם שתי בעיות? העם מישהו יכול להסביר איך פתעום נקנסה לקאן בעיה שלישית? ועם היא נכנסה איך מוציאים אותה?
ולרעייה באתי אללה חתום בשם עם: ארבע טילדות. -- מה?! | מי?! | י' בטבת ה'תשע"ח | מתי ואיך? 05:10, בדצמבר 28, 2017 (UTC)
"אני במגמת רובוטיקה בקרוב מטיס לווין, בנוסף אני פורץ סיסמאות בזמני החופשי וחורש בעל כורחי על מתמטיקקה" - ואתה טוען שיש לך חיים. 它死 14:23, בדצמבר 28, 2017 (UTC)