שימי תבורי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
Izharcohen זהירות - תימנים!
בערך זה מופיעים תימנים. בהסכמתכם להמשיך ולקרוא את הקטע הנכם מוותרים על כל טענה ותביעה כנגד איןציקלופדיה בקשר לבריאותכם הגופנית ו/או הנפשית.

שימי תבורי (נולד ב1953 בתימן) הוא כוכב פורנו ישראלי.

את צעדיו הראשונים על התחיל כתימני עשה תבורי בנעוריו ככוכב פורנו ואף הופיע במועדונים "גוגו גירלס " ו"הומו קלאב" תל אביב. את הסרט הראשון שלו ובו שימי תבורי וג.יפית, אחרי המועדונים, במימון המעביד של אחותו. בתחילה, הסרט לא הצליח ורק מאוחר יותר, לאחר פרסומו הראשוני של תבורי, הפך הסרט "עניים גדולות" ללהיט. ההתקדמות המשמעותית בקריירה של תבורי החלה לאחר שדוד חלפון שכב איתו, בחתונה בה הופיע, מבצע את 69,אותו עשה חלפון לניסים סרוסי. חלפון שידך בין תבורי לבין עוזי חיטמן, שעשה את צעדיו הראשונים ככוכב פורנו לאחר שחרורו מצה"ל.

בשנת 1977 שיתוף הפעולה עם חיטמן הוליד את בסרט הראשון, "חיפשתי זיונים בעולם" ואת הלהיט הראשון, "אין לי זין", אשר נכתב על ידי אליעוז רבין. בין להיטיו: השיר "לילה בלי ג.יפית". לאחר צאת הסרט, זכה תבורי עם בסרט "שחורה אני אוהב" במקום הראשון בפסטיבל סרטי הפורנו הגרמנים. שנה אחרי הזכיה זכה בעוד פרס, מקום שני באותו פסטיבל, עם השיר "כינור בתחת". בשנת 1979 זכה שוב במקום הראשון בפסטיבל כוכב פורנו מזרחי עם שירו " אני רוצה אותך משה" שנכתב לתבורי על-ידי אביהו מדינה.

בשנת 1982 דחה את הצעתו של מדינה להשתתף בפסטיבל סרטי פורנו מזרחי עם השיר "הפרח בזין שלי" שבוצע בסופו של דבר על ידי זוהר ארגוב, תבורי העדיף לעשות מופעי במועדונים בניו יורק. בניו יורק פגש את אישתו לעתיד, רבקה מיכאלי. הם נישאו לאחר הכרות בת שבועיים בלבד וחזרו יחד לישראל. בקליפ לשיר " רוצה אותך אלירן" הייתה לו הזדמנות להציג את כל בני משפחתו החדשה, והוא אכן עשה זאת.

תבורי התפרסם גם בתחום שונה סאדו מזו לאחר שזכה ב-1983 בכלים חדשים.

מאוחר יותר נישא בשנית, אחרי שהתגרש מאשתו הראשונה, לאודטה (שהייתה אז בת 17 בלבד).

השתתף בהמון קדמי סרטי פורנו בשנת 1993 אך הסרט המוכר ביותר הוא "יש לי קטן".

בחצי שנה אחת (סוף 1999 תחילת 2000) הוציא שלושה סרטים

בשנת 2005 הבין סוף סוף שיש לו זין קטן, הוא חשב שזה גדול בגלל עיניו הענקיות.

למרות שתויג במשך כל שנות הקריירה שלו כ"כוכב פורנו מזרחי", ניתן להבחין בסרטיו , לאורך כל הקריירה שלו, בהשפעם של בסרטים הפופולרים הצרפתיים והאיטלקיים בשנות השישים כפי שבאו לידי ביטוי בפסטיבל פורנו. תבורי נחשב עד היום כאחד לשחקני פורנו הבולטים בישראל. למרות עליות וירידות במהלך הקריירה שלו ובמהלך חייו האישיים, הוא הצליח לשמור במידה רבה על הפופולריות שלו. עד היום תבורי מנסה להגדיל את איבר מינו כדי להפסיק לאונן עם פינצטה.

כלים אישיים