שפת הסמיילים

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

שפת הסמיילים אינה אמיתית והיא המצאה מוחלטת.

אל תאמינו לה.😏😏😏✋

[עריכה] דקדוק

מילון מצוי לשפה ניתן למצוא במילון פרחי-פקאצי-ערסי-עברי. רוב המילים בשפת הסמיילים תתחיל ב=. מיד אחריו יבוא סימן נוסף או הרבה סימנים נוספים שבאים לציין דבר. כך למשל כעס יבוא לביטוי על ידי המילה: =//////////////. ישנן כמה מילים יוצאות דופן: 3> - מילה הבאה לציין אהבה/אהדה. קבוצות ה^^ - ביטויים הבאים לציין שמחה ולפעמים דברים נוספים, כך למשל ^.~ מציין משיכה או רמיזה מסוימת.

וקבוצות הX- בקבוצות הX נמצא מספר ביטויים:, XD XP XS XF וכו', הביטוי בא על ידי תחילית X ואחריה אות לטינית אקראית שאחראית לדבר מה.

כמו כן את ה= ברוב המילים ניתן להחליפה ב: , תלוי עם מי תדבר. במידה ונרצה לבטא מילה שאיננה כתובה בשפה נשתמש באחד מהביטויים הבאים: גופים כלשהם: => - מתייחס לנוכח/ים כל שהם, לרוב מבלי להזכיר את שמם.

<= - מתייחס למדבר/ים.

=^ - מתייחס לגופים נסתרים כלשהם.

במידה ונרצה להרכיב מילה כלשהיא נשתמש בדרך הבאה:

<+סימני מקלדת אקראיים+שם העצם המבוקש באותיות לטיניות+אותם סימני המקלדת כמו בהתחלה+> אם כי הנ"ל נכתב בד"כ ע"י פקאצות.

[עריכה] שפה חצי סמיילית

הרבה פעמים נוהגים לדבר חצי סמיילית, בשל המגבלות שבשפה והקושי בכתיבת מילים. חצי סמיילית נכתבת בכל שפה כאשר במשפטים מוסיפים לפעמים מילים סמייליות. כך למשל נוכל לומר בחצי סמיילית אני אוהב אותך: אני 3> אותך. למעשה השפה הזו היא הכי נפוצה בניבים הסמיילים.

[עריכה] מקומות שימוש בשפה

באינטרנט, בתוכנות המסנג'ר ובישראבלוג.

Wooly ערך זה הינו קצרמר בנושא שפת הסמיילים. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים אירוטיים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.
כלים אישיים