תות השדה המצוי

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
"כמנהיג השבט עליכם להישמע לקולי , תביאו את כל התותים אני מתחיל להיתגעגע לקופים הללו"
~ טל מוסרי[עריכה] רקע היסטורי:

תות השדה המצוי(תות השדה ידוע בשמו הלטיני חראפיטוס) הינו פרי אשר גודל אך ורק באזור גרוזלנד שם גודל ע"י גרוזינים מצויים הקרויים בשמם גם "מרובעיראש" . התות הומצא ע"י חכם גרוזיני הנקרא גורו הטיה הידוע כמשקם גבות סידרתי אשר עזר לתושבים הגרוזינים בעת מלחמת הגבות של שנת 1923 כאשר הבורגנים ניסו לחטוף את כל התותים ואת מנהיג השבט שנקרא טל מוסרי . המלחמה הופסדה לטובת הגרוזינים בזכות גורו הטיה הגרוזיני רופא השבט שנלחם בעזרת גבותיו (שלא טופלו) וניצח את הבורגנים ע"י שימוש בתותי השדה בעלי כוחות שביכולתם להשמיד את גבותיהם של הבורגנים הארורים , ובכך הושמד כלי הנשק שלהם.

[עריכה] שימושיו של תות השדה המצוי:

  • תקיעתו בישבן הגרוזיני המצוי וסיבוב עד הישמעת תקיעת השופר היומית .
  • שיפשוף התות בין גבותיו המחוברות של הגרוזיני המצוי , דבר זה יוצר סירוס בקרב הגברים שגבותיהן משמשות כלי נשק מאוד מקובל בגרוזלנד .
  • שימוש לסמי הזייה קשים כאשר כל מי שבולע את התות ישר מדמיין עצמו כאל קוף סורי נכחד ומתחיל להתפרע בעיירה ומשמר הקופים בא לעצור אותו בעת סכנה לקרב תושבים הגרוזינים. (סם זה אינו חוקי בעליל , אך נוצר ע"י גורו הטיה)
  • בזמני קדם היה שימוש נפוץ מאוד של סקילת ג'ינג'ים (הידועים כהצאצי השטן ומכשפות קדומות כגון :באבא-יגה , המכשפים מווברלי פלייס ,ציפי ליבני ועוד) ע"י תותי השדה המצויים.

[עריכה] היכן ניתן לרכוש את תות השדה המצוי:

ניתן לרכוש את תות השדה המצוי אצל מכשפות הכפר הקרובות לביתך. ניתן במקרה קיצוני לטוס לגרוזלנד ולרכוש תות זה ממאמיניו של גורו הטיה , כיום תפס את מקורו הגורו הקרוי לשמצה נחשול ליקמן . בנוסף ניתן למצוא אצל המבריחים הפקיסטנים העוברים כל שנה מגרוזלנד לברוגיה במסע נדידתם והעברת סמי תות שדה מצוי.

כלים אישיים