תתרן

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש
ערך זה עוסק באיש הנושא את הפגם; לערך העוסק בפגם עצמ, ראו תתרנות. זה יביא אותך בחזרה לפה, אבל היי, למי אכפת
"הערך הזה מריח כמו צרות. או תפוזים. או אפרטהייד. האמת, אין לי מושג."
~ תתרן על תתרנות

תתרן הוא כינוי כולל לבן אדם ללא חוש ריח. בין אם זה מלידה, תאונה, או התקרבות יתר לרגל קרושה לא משנה, כל אדם שאפו יעיל כמו מכונית ישראלית, נחשב לתתרן.

[עריכה] היסטוריה

איפה ומתי פגם גנטי זה נוצר לא ידוע, אך בעזרת שימוש בטכנולוגיה המודיעינית הישראלית החדישה ביותר (ניחושים), ובנשק הסודי של כל אנציקלופדיה אחרת (שקרים), נגיע למסקנה שהתתרנות נוצרה בעקבות הצרפתים. פיסת מידע זאת, אגב, לא נכונה מדעית, לא הגיונית לוגית, לא אפשרית ביולוגית, ובעצם שקר אחד ארוך שנועד להצדיק גזענות נגד הצרפתים.

ולמרות שהמידע בנוגע לכמה הצרפתים נעלבו משקר בוטה וחסר תקדים שכזה לא ידוע, אבל אם הם כן, למי אכפת? צרפתים, אחרי הכול. מגיע להם. ידעתם שהם אלו שהמציאו את התתרנות?

[עריכה] אפליה

תתרנים, בדומה לאחיהם בחבורת פגומי חמשת החושים, מופלים לרעה ע"י אנשים בריאים יותר, היודעים איך לולב מריח. בעקבות עובדה זאת, התתרנים נופלים לא פעם למעשי קונדס רבים, כמו "דחוף את פני התתרן לערמת זבל", "זכור שהתתרן לא יכול להריח את הזבל", "התבאס מכישלון מעשה הקונדס" ו"חזור הביתה בבושת פנים".

התתרנים, שנפגעו לא פעם מיחס משפיל זה, החליטו להקים ארגון שייפעל נגד אפליה תתרתנית ולמען שילוב התתרנים בחברה הלא-מתותרנת, ארגון התתרניזם המאוחדים. בנוסף, נסו להגיד את זה 3 פעמים מהר.

Smell

פו הדב, בתמונה לא קונבנציונאלית שהפכה להיות נאום הצ'חצ'חים של התתרנים.

ארגון זה הפעיל יד קשה נגד מפלי התתרנים (או בקיצור, אנשיםבעלנטייהאנטיתתרתנית) והגיעו להישגים רבים, כמו ביטול הפצת הדיסק של נירוונה בישראל, "מריח כמו רוח נעורים", וארגון הפגנה חסרת תקדים בגודלה קרוב לביתו של הזמר הישראלי המפורסם, שלמה ארצי, כנראה בעקבות שירו "אם לא נגור ביחד", אשר הכיל את השורה הפוגענית "צבע ישן, ריח של דרך, אור חיוור זורקים אותי תמיד למקום אחר". כוחות המשטרה לא הצליחו לפזר את ההפגנה מול ביתו, כיוון שהשתמשו בעיקר בפצצות סירחון.

הארגון, לצערם של תתרנים רבים, קרס בסופו של דבר בעקבות לחצים כבדים מארגונים דומים, כמו "הליגה נגד השמצת תתרנות וארגונים בעלי שמות ארוכים", "תתרנים נגד אנטי אפליה תתרנית", ו"אני חושב שכותב הערך שובר שיא עם השורש "ת.ת.ר" ודומיו של כל הזמנים". ארגונים אלו כעסו על העובדה שהתתרתניזם המאוחדים מקבלים את כל הקרדיט על שחרור התתרנים מעוול האפליה, והתקיפו בזעם גדול את המשרד הראשי של "ת.מ" עם בקבוקי תבערה, ובכך שרפו את המקום כליל. להגנת אותם ארגונים, הם היו תתרנים, ולכן חשבו ששמו קולה בבקבוק, לא דלק.

[עריכה] טיפול

לצער מאות מיליוני תתרנים בעולם, או כל מספר אחר שהייתי ממציא בשביל אפקט ההלם, כיום אין תרופת פלא שיכולה להחזיר לתתרנים את חוש הריח. קיימות תרופות אחרות שיכולות לעשות זאת, אך תרופות אלו לא נקראות "תרופות פלא", דבר הגורם לאיבוד ערכם הכספי ככתבות בדפים האחרונים בעיתון, ולכן הן לא משומשות לא בחוגים הרפואים, ולא בחוגי הבלט. יש כאלו המייחסים את אי-מציאת תרופת הפלא לחוסר עניין של הממשלה, שמעדיפה שהעם לא יריח את השחיתות, אך לפי המדען מספר אחד בעולם לחקר התתרנות, דר.למישהוישמושגאיךתפוזיםמריחים, מידע זה הוא "שטויות, מאיזה כותב ערך שיכור שמעת את זה?" לצערו של הדוקטור, זהו ידע כללי שמדען שלא מריח הוא לא בן אדם באמת, אלא סוג של יצור שנקרא "תתרן". יצור כזה, אגב, לא יכול להתקיים במציאות, וזאת בעקבות החוסר בערך משלו באיןציקלופדיה.

[עריכה] תתרנים וחסרי חושים אחרים

למרות הדעה המקובלת, חסרי החושים האחרים מנסים להתרחק מתתרנים ככל שניתן. הם שמעו (חלקם, לפחות) שמועות רבות על התתרנים, ולכן הם מסתכלים (חלקם, לפחות) על התתרנות כחולשה, לא פגם אמיתי. הם, שטעמו (חלקם, לפחות) את טעמה המר של האפליה, מרגישים (חלקם, לפחות) שהתתרנים משתמשים במחלתם כתירוץ לקבלת הטבות ממשלתיות, הטבות הנאה, וכמובן, ארנבונים.

[עריכה] ראו גם

את הוואי. כי אם אתם לא מריחים, מגיע לכם לפחות לראות משהו טוב. זה לא כאילו שאתם עיוורים או משהו.

הבהרה: המידע באיןציקלופדיה אינו מהווה ייעוץ רפואי.

כלים אישיים