G-shock

מתוך איןציקלופדיה

קפיצה אל: ניווט, חפש

[עריכה] G-shock

שעון הג'י שוק הנו המצאה גאונית של צ'אק נוריס, שרצה לבחון האם יש חפץ שיוכל לשרוד את הבעיטה המסובבת שלו.

[עריכה] הג'י שוק כטנק

כשהגה צ'אק נוריס לראשונה את הרעיון, חשב על משהו שיוכל לירות ולהתגונן, בו זמנית. הוא לקח דגימת די-אן-איי מדמו, עירבב אותה עם קרם שיזוף(דוקטר פישר) והמבורגר של מקדונלדס, ויצר את החומר להכנת הג'י שוק. צ'אק לקח טנק, ויצק עליו חלק מהחומר. צבעו היה שחור, כסוף וזהוב בו זמנית. צ'אק נתן את הטנק לאלוהים, והזמין אותו לדו-קרב. אלוהים הפסיד, אך לצ'אק נדרשו שתי(!) בעיטות מסובבות, כדי להרוס את הטנק. צ'אק רתח מזעם, הוא קבר את שאר החומר בהר געש כלשהו, והלך לישון. לאחר משהו כמו 500 שנה, מצא אחד מגנרלי צרפת, דה סרקוזי, את החומר. הצרפתים יצקו אותו על טנק משלהם, וזה מה שעזר להם לנצח במלחמת 100 השנים. לאחר המלחמה גנבו אותה האנגלים, הרוסים, המצרים, הצ'רקסים, הספרדים והאנגלים שוב. המדינות החליטו על פירוק הטנק, והאנגלים גילו את הפוטנציאול הטמון בדבר, שעון.

[עריכה] הג'י שוק כשעון

כאמור, האנגלים הפכו את הטנק לשעון, הידוע כ'ג'י שוק'. השם נקבע בגלל שבזמן הפיכת הטנק לשעון, פגע ברק באחד המדענים שצעק:"ג'יז!שוק!". ג'ורג בוש שהיה לידו, חשב שזה היה רעיון נהדר לשמו של השעון, וכך נקרא. הג'י שוק ידוע כחסין לכל אש וטילים, ועוברת במסורת השמועה שאם תירה עליו כדור, הוא יחזור עליך. כמו כן הוא חודר את האטמוספירה, עובד ב-2000 קילומטר מתחת לפני הקרקע, ואפילו על קרקעית הים. כשטנק עולה עליו, הוא פשוט לוחץ לו על הכפתור. בתור שעון? הוא כמעט מושלם מה שחסר לו זה רק הבדיקה כנגד מתקפת הזעם של ג. יפית (אמו של בני גורן) בשביל להרוס את שעון ה"ג'י שוק" אנו זקוקים לכל מקור אנרגיה אפשרי הנמצא בעולם כגון: קלטות של ברני הדינוזאור, ג. יפית אחרי שגנבו לה את אבקת הכביסה בטעם חמאה שלה וכל ספרי בני גורן אחד על השני.

[עריכה] מבחן ה-ג.יפית

מבחן זה הוא מבחן פשוט ומאוד לא מומלץ שכל אחד יכול לעשות בבית. המצרכים: 1 ג. יפית

1 אבקת כביסה בטעם חמאה

1 אבקת כביסה דיאט

1 שעון ג'י שוק

חצי שעה לפני תחילת המבחן מראים לג. יפית את אבקת הכביסה המפתה בטעם חמאה. בתחילת הניסוי שמים ליד ג. יפית את השעון ונותנים לה את אבקת הכביסה דיאט שלה טעם אוים ונורא והוא מזכיר טעם של גפילטע פיש, מסכת אב"ח וצ'יפס ממקדונלדס. ג. יפית הנכנסת להתקף זעם עקב התרמית מתחילה להשמיד כל דבר ברדיוס 10 מטר בעזרת גלי הגועל שלה. מבחן זה הוא מבחן מסוכן מאוד. אף אדם באשר הוא לא עבר אותו בחיים ואלה שנשארו בחיים הפכו ליצורים מעוותים ומוזרים כמו ג. יפית. האדם היחיד שעבר מבחן זה נקרא כיום "בני גורן" והוא עבר זאת רק מכיוון שהיו ספרי מתמטיקה שעמדו לפניו ועזרו לו לספוג את הגועל נפש היוצא ממנה. אדם אשר נמצא בקרבתה יותר מ-3 שניות יסבול מסרטן עקב קרינת גועל מרובה ועצבנית ויפתח את מחלת המאוורר, בה הוא יתחיל לרחוש חיבה עזה למאווררים ואף יעדיף אותם בימי קיץ חמים על פני המזגנים שהם מזן משובח יותר. כעבור כמה זן יתחיל החולה במחלת המאוורר לקעקע על עצמו קעקועים בצורת מאוורר ותוך חודש עד חודש וקצת יתחיל להימשך מינית אל כל מאוורר הנמצא בסביבה בקרובה. כעבור חודשיים מרגע תחילת ההימשכות למאווררים יהפוך האדם למאוורר.

כלים אישיים